Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Akcesoria dla kobiet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 sylwia3333

sylwia3333
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 11:46

Cześć!! Słyszał ktoś o czymś takim jak Beglossy? Koleżanka to zamawia. Chodzi o kosmetyki w specjalnych boxach. Jakie macie opinie na temat tych pudełek?

#2 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 19:32

Wiem o co chodzi, ale nie skusiłabym się chyba nigdy.

Wolę sobie kupić sama kosmetyki, takie jakie potrzebuję, a nie wydawać kasę na "niespodzianki".

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#3 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 20:02

Chodzi o te Glossy Boxy?

Ostatnio właśnie widziałam mnóstwo reklam. Za 15 euro można wykupić co miesięczną paczuszkę z (chyba) 5 kosmetykami. Fajne z jednej strony, bo można wyprobować nowości kosmetyczne ;-) Gorzej jak nie podpasują komuś za bardzo :)

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 20:05

Chodzi o te Glossy Boxy?

Tak. Teraz mają nową nazwę właśnie - BeGlossy.

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#5 pannamonika

pannamonika
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 14:29

To trochę kosztuje, a można się rozczarować. Wolę za tę kwotę sama wybrać kosmetyki, np. samodzielnie skomponować paletkę cieni magnetycznych od Artdeco. 

#6 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 14:36

Ja nie kupowałam nigdy, ale słyszałam że niektóre koleżanki polecały. Na pewno jak ktoś nie lubi niespodzianek to może się zawieść, ale to jest fajna okazja żeby wypróbować nowości, których normalnie byśmy nie kupiły w sklepie... A tam przy zakupie się zaznacza np do jakiej skóry chcemy kosmetyki, jakieś preferencje??

#7 katusia

katusia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:19

Mnie też się to nie podoba, ale ja jestem alergikiem, więc po prostu eksperymentów nie lubię.

#8 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 13 maj 2017 - 18:10

Ja raczej kupuję na bieżąco pojedyncze akcesoria, których potrzebuję.