Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

robię urodziny i szukam fajnych pomysłów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 malinka1278

malinka1278
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 luty 2014 - 18:27

robię czterdziestkę i szukam fajnych pomysłów na miejsce. będą to moje 1 w Polsce urodziny, więc chciałbym, żeby było perfekcyjnie. Macie jakieś sugestie?

#2 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 05 luty 2014 - 07:47

Hm...to zależy co lubisz,kto ma być na tej imprezie.

Moja czterdziestka nie była spektakularna bo i ja lubie kameralne klimaty a grono moich przyjaciol i znajomych jest mocno okrojone.Mam dwie sprawdzone przyjaciółki i tyleż samo zaproszonych znajomych...zaproszonych???Wbili sie na urodziny bez zaproszenia i tyle.  <hmm>  <huraaaaa>

Poza tym spędzałam ten dzień z rodzinką a,że to luty, to zabawa na działce nie wypaliła <dens1>

Ale Ty lubisz co innego więc może najpierw urodzinowy toast w domku a potem clubing czy coś w tym rodzaju?Albo impreza na 100osób <wkupie1>  w najmodniejszym miejscu w Twoim mieście <slonik1> ?Impreza tematyczna np.lata jakieś tam,albo western <indianin1> <kowboy1>  ,albo bajki <mag>  <batman1> <smerfik1>  ,albo inne gwiezdne wojny...albo czterdziestkowa piżama party albo karaoke <spiewak2>  ale to dla luzaków <diabelek> ...albo wręcz impreza sztywniacka czyli fraki,suknie wieczorowe i orkiestra pod dyrekcją znanego dyrygenta i dania serwowane przez samego Michaela Morana <jesc> ???Ile ludzi,tyle możliwości  i pomysłów. <zakrecona>

No i witaj w gronie 40-latków!!!!Nie jest źle mieć czterdziestkę albo czterdziestkę z plusem <bravoo> <kwiatek2>  <prezencik1>  

Wiem coś o tym...a życie dopiero się rozkręca...życzę fajnej,niezapomnianej imprezy <kumpel1> <najlepszego>

Użytkownik gogi edytował ten post 05 luty 2014 - 07:48

#3 ZanciaP

ZanciaP
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 11:14

Fajne są właśnie takie imprezy tematyczne już 40 to liczba taka konkretna, ja jestem młoda ale i tak imprezy tego typu mi się bardzo podobają. Jeśli chodzi o jedzenie to wybierasz sobie np kuchnie włoską i podajesz potrawy tej właśnie kuchni do tego jakaś klimatyczna muzyka i będziesz się bawić idealnie właśnie o to w tym chodzi żeby była impreza stonowana i poważna :)

Carpe diem