Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Rośliny na balkonach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daga90

Daga90
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 18:56

Ja mam balkon bardzo mały , od południa i nie wiem czemu ale kwiaty mi się w ogóle nie trzymają.Dbam o nie, podlewam ale chyba nie mam dobrej ręki, bo jak mieszkała w tym mieszkaniu babcia mojego Narzeczonego to balkon był piękny.

#2 BrązoweOczy

BrązoweOczy
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 26 październik 2013 - 09:00

Jakie kwiaty miałaś na balkonie? :)

#3 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 26 październik 2013 - 11:09

Ja zawsze mialam surfinie i pieknie kwitly duza kaskada.  W tym roku tez kupilam i jakos ....nijak. Nie wiem moze zalezy od sadzonki

W przyszlym roku juz kupie inne 

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#4 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 26 październik 2013 - 11:58

U mnie na balkonie pnie się dzikie wino.Pięknie wyglądają liście jesienią.Takie mocno czerwone.

#5 Morena

Morena
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 15:49

Ja na balkonie mam pelargonie. Uwielbiam te kwiaty i staram się zawsze różne odmiany i kolory wprowadzać, ale i taj najpiękniejsze są duże, czerwone, klasyczne kule. :) W zeszłym roku kupiłam też hibiskusa żółtego. Pięknie kwitł i dobrze się czuł na balkonie.

... reklama...

#6 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2293 postów

Napisano 02 grudzień 2013 - 14:32

My na balkonie nie mam żadnych kwiatków (zresztą w ogóle żadnych w domu nie mamy :P ) u nas balkon jest bardzo nasłoneczniony latem i nie wiem nawet czy jakieś kwiaty by na nim przetrwały. :roll:

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

3aopdcimnasuzbum.png

#7 werka55

werka55
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 20 luty 2014 - 12:54

Może jeśli nie kwiaty warto zabawić się w taki doniczkowy ogródek warzywny ? ja np. zawsze mam pełno pomidorków koktajlowych, papryk i innych takich :) 

#8 ronia31

ronia31
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 14 maj 2015 - 14:12

Poczytałam Was i mam kilka pomysłów na swój balkon. Na razie balkon w rozsypce trzeba go troszkę pokleić niestety woda zaciekała i nie wyglądało to ładnie. W planach mam wyrzucić całe dziadostwo które na nim stoi będzie zielono stół i krzesełka. Chce żeby było ładnie i tak przytulnie :)

#9 madzienkab

madzienkab
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 10:18

U nas na balkonie w tym roku na bogato - posialiśmy dużo warzywek, i kupiliśmy sadzonki ziół. Nie wszystko wyrosło ale i tak jest zielono i bardzo przyjemnie. Martwi mnie tylko ta pogoda

Zajrzyj do introligatorni artystycznej na ...

#10 Luska028

Luska028
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 13:36

Na balkonie można zasiać praktycznie wszystko. Zioła i rośliny warzywne to norma. A ja bym też podrzuciłą hiacynty, tu są ładne. A jeśli nie hiacynty, to można się zainspirować na tej stronie, bo mają duży wybór kwiatów i wiele odmian.

#11 Adelka32

Adelka32
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 03 luty 2017 - 15:21

Ja mam całkiem spory balkon a na nim uprawiam pelargonie, petunie, tunbergię oraz całą masą pomidorków typu cherry. Zbliża się wiosną, wiec powoli zbieram się do siewu nasion.

Warzywa zaraz zaczynam siać /link/

#12 Lara

Lara
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 08 luty 2017 - 14:57

Moja mama zasadziła kiedyś na balkonie małe pomidorki, poziomki i kilka innych rzeczy. Bardzo fajnie to wyglądało, jak zamiast tradycyjnych kwiatów, przyozdobiła balkon owocami i warzywami miniaturowej wielkości :)

#13 Valdi_0

Valdi_0
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 20 luty 2017 - 13:10

My też uwielbiamy z moją m różne różności dekorować na balkonie, albo oknie. Ogólnie powiem Wam, że ja się na przykład czuje mega dumny jak taką roślinkę wychoduje ;)

#14 Grefy

Grefy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 21 luty 2017 - 14:02

osobiście wolę wygodne meble na balkonie, ale zawsze znajdzie się miejsce dla małego kwiatka :-D co głównie sadzicie?

#15 Adana

Adana
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 13:28

Ja co roku mam trochę roślin na balkonie, ale bardziej zależy mi właśnie na tym aby rozłożyć na nim leżaki i po prostu się wylegiwać :) 

#16 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4569 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 14:52

Ja planowałam coś posiać chociaż w jednej doniczce, ale nic jadalnego bo smog :P Myślę, że zachodni balkon jest okej, bo nie praży tak bardzo.

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#17 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 12 maj 2017 - 11:19

Jestem w trakcie urządzania balkonu, na razie w doniczkach pomidorki koktajlowe (jeszcze w domu, czekają na stabilną pogodę) i zioła - mięta, oregano, rozmaryn, liście laurowe, curry, planuję jeszcze sadzonki szczypioru, pietruszki i bazylii i cały czas myślę o kwiatach. Na pewno spróbuję podziałać ze słonecznikami, a na resztę jeszcze nie mam pomysłu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych