Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ręcznie robione prezenty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alicia

Alicia
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 23:01

Zrobiłyście kiedykolwiek taki ręcznie robiony prezent?
Ja właśnie bawię się w wycinanie karteczek, na każdej piszę datę, a z drugiej strony jakąś zabawną sentencję, zadanie na dziś itp., coś w stylu "co możesz zjeść dzisiaj nie odkładaj na jutro". Roboty z tym jest, bo chcę zrobić koleżance na cały rok, od jednych urodzin do następnych, ale myślę, że bardzo fajny prezent :))
Szukam inspiracji dla drugiej koleżanki, macie jakieś pomysły?

#2 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 11:31

Nigdy nie robiłam takich prezentów.Zrób może drugiej koleżance jakieś etui na telefon z włóczki.Taki pomysł mi przyszedl do glowy.

#3 Ruda_Kaś

Ruda_Kaś
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 00:37

Ja zawsze robiłam, bo uważam, że taki pomysł ma wtedy duszę i można przekazać wszystkie pozytywne emocje.

Dla koleżanki możesz zrobić sama kolczyki albo inną biżuterię, możesz kupić antyramę i wywołać Wasze fotki wraz z ciekawym opisem/komentarzem do nich, Jeśli masz zdolności krawieckie to możesz coś małego uszyć :) Pomysłów jest tona, wszystko zależy od tego, co koleżanka lubi :)

Powodzenia! :)

#4 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 12 styczeń 2022 - 12:45

Ja robiłam często jak nie miałam pieniędzy. Teraz nie mam czasu:) I  żałuję, że nie wróciłam do tego. Malowałam obrazki i robiłam świeczki:)