Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Testy DNA a cellulit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaxAnna-1980

MaxAnna-1980
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 06 grudzień 2012 - 10:20

Kochane dziewczyny co myślicie o testach DNA które mają pomóc w walce z cellulitem.Czy ktoś z was robił już takie testy i jaka jest jego skuteczność.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

#2 Matyldaraz

Matyldaraz
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2012 - 13:28

Korzystam z porad tego forum już od dawna.Nigdy wcześniej się nie wypowiadałam.Bardzo zainteresował mnie tematy tych testów.Ja myślę że jest to bardzo dobry pomysł,też wolałabym się dowiedzieć jak walczyć z już zaawansowanym cellulitem,niż wydawać kasę na zbędne zabiegi i kosmetyki.Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat testów.

#3 blumarine

blumarine
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 09:52

Pierwsze słyszę.... A na czym to polega? Robi się testy i na ich podstawia dobiera sposoby walkii?

#4 Jowita1

Jowita1
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 23:02

Cellulit na moich udach na pewno ma coś związanego z genetyką, z problemami z krążeniem itp - jest to u mnie rodzinne. Staram się jednak oszukać genetykę, chodzę na basen

#5 Iwona Waleczko

Iwona Waleczko
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 29 maj 2013 - 11:41

DNA nie ma nic wspólnego z cellulitem to tylko taka wsza wymówka że to rodzinne i nie da się z tym nic zrobić. Przestań szukać wymówek i weź się za siebie to cellulit zniknie.

#6 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 09:02

Podepnę tutaj bo nie ma innego tematu o cellulicie :-P

Kiedyś będąc na restrykcyjnej diecie, gdzie jadłam zdrowo, beztłuszczowo, bezcukrowo, czyli warzywka i chude mięso, piłam min 2,5 l wody i ćwiczyłam to mój cellulit praktycznie zniknął.
Balsamy poprawiąją elastyczność skóry moim zdaniem, jest ona bardziej napięta z zewnątrz, ale w środku nic nie robią. trzeba naprawdę dużo pracy włożyć w to żeby go zlikwidować, ale jak mówię po pierwsze ćwiczenia, po drugie, dużo wody, po trzecie zdrowe odżywianie :-)
w suplementy typu detocell czy inne w ogole nie wierze :lol:

#7 Tulipan

Tulipan
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:57

Balsamy poprawiąją elastyczność skóry moim zdaniem, jest ona bardziej napięta z zewnątrz, ale w środku nic nie robią. trzeba naprawdę dużo pracy włożyć w to żeby go zlikwidować, ale jak mówię po pierwsze ćwiczenia, po drugie, dużo wody, po trzecie zdrowe odżywianie :-)

Zgadzam się. Sama nie wierzę w działanie kremów, bardziej przemawiają do mnie masaże, pobudzanie tkanek do pracy i przemiany materii.
Jednak nie zgodzę się z twierdzeniem:

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii. Ja sama detocell biorę dokładnie aqua, jest to dla mnie motywacja do ćwiczeń i zmiany diety. Ponadto pomaga w eliminacji płynów z organizmu i wpływa na poprawę metabolizmu komórkowego. I co najważniejsze widzę efekty stosowania.

#8 tylkomorze

tylkomorze
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 02 październik 2014 - 11:03

Podepnę tutaj bo nie ma innego tematu o cellulicie :-P

Kiedyś będąc na restrykcyjnej diecie, gdzie jadłam zdrowo, beztłuszczowo, bezcukrowo, czyli warzywka i chude mięso, piłam min 2,5 l wody i ćwiczyłam to mój cellulit praktycznie zniknął.

Mnie taki cudowny sezon nie pomógł...

Też miałam fazę super diety, ćwiczeń itd., ale cellulit jak był tak został :cry:

"Głupstwo jest wielkie jak morze, wszystko w sobie pomieści"  - Bolesław Prus

#9 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 19:41

Podpinam się pod temat bo planuję badanie DNA i konsultację z dietetykiem. Chcę mieć dopasowaną do siebie dietę. Jestem zdania, że to dobra droga, bo wydawać kasę na siłownie, uniwersalne diety albo co gorsze na suplementy diety nie ma sensu jeśli nie wiemy w czym tkwi problem. Najważniejsze to indywidualne podejście. Każdy organizm jest zupełnie inny a nieudolne diety czy suplementy mogą nas w najlepszym wypadku zniechęcić a w najgorszym nawet zniszczyć zdrowie.

Mruczę więc jestem :)