Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dietetyk online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sabi

Sabi
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 20:30

Ostatnio myślałam żeby skorzystać z porady dietetyka przez internet Podobno są takie strony gdzie można podać swoje wymiary i wagę a dietetyk ocenia czy wszystko jest w normie, a jeśli nie to indywidualną dietę i służy poradą i to wszystko bezpłatnie Czy któraś z was próbowała już takiej formy konsultacji?? :-) Jeśli tak to podzielcie się doświadczeniami :-)

#2 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 20:45

Sabi, ja korzystałam z takich porad, ale pierwsze słysze żeby to było za darmo. Ja wykupiłam ostatnio sobie coś takiego na allegro i zapłaciłam 24 zł za porade dietetyka. Dostałam do wypełnienia szczegółowy formularz i gość ułożył mi diete na 2 tyg ;-)
dokładną rozpiskę co mam jeść, pory posiłków itp. Efekty były widoczne bo w przeciągu tyg straciłam na wadze ok. 3 kilo :-)

201407101662.png


#3 milmar

milmar
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 09:18

Ja korzystałam z takiej usługi i jestem zadowolona.
Pani przeprowadziła ze mną wywiad,ustaliła dietę ,czego mi brakuje w diecie itd.
Ta analiza była gratis!
Potem zaproponowała produkty, z których korzystałam.Schudłam 6kg w dwa miesiące i co najciekawsze nie czułam,że jestem na diecie.

#4 Iwona Waleczko

Iwona Waleczko
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 29 maj 2013 - 12:54

Są takie porady ale darmowe to bez wartości i kolejna sprawa to taka że takiej osobie zależy na pieniądzach a nie na Tobie.

#5 kaloria

kaloria
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 30 maj 2013 - 13:44

A czy nie warto poświęcić jeden dzień i wybrać się do dietetyka w realu ? Ciekawa jestem ile coś takiego wogóle kosztuje :/





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych