Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Szukam fajnego TV do małego salonu...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karinaa3

Karinaa3
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 21:29

Hej, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale nie wiedziałam gdzie mogłabym o to zapytać. Planujemy z mężem zakup nowego telewizora. On chce z jakimiś najróżniejszymi na świecie bajerami. Oczywiście są one fajne, bo np w telewizorze jest internet, można sobie przesyłać pliki z telefonu na tv, ma 3D itd. I ma jeszcze jedną opcję, która nazywa się jakoś "ambilight". Jemu się to bardzo podoba i faktycznie super to wygląda, ale szczerze to boję się trochę zużycia światła. Chcielibyśmy kupić coś już na lata, telewizor najnowszej generacji, ale czy to się opłaca?

#2 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 10:03

Ja również szukam.

Czy warto jest kupować sprzęt ze smart tv ? 

#3 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 10:04

Warto My zastanawialismy sie również nad tą funkcją ale teraz korzystasmy z niej często. Mąż codziennie ogląda filmiki z you tube. Ja natomiast korzystam z tvn player ( na przykłąd jak chcę sobie obejrzeć jakieś archiwalne odcinki Kuchennych rewolucji...).

Jeśli chcesz kupic telewizor polecam wybrac się do rtv Euro agd. Mają tam chyba największy wybór telewizorów na wystawce tak wiec możesz sobie na żywo przejrzeć poszczególne sprzęty, zobaczyć jak przedstawia się w nich jakośc obrazu i dopiero wtedy wybrac coś odpowiedniego dla siebie. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego.