Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Motyw przewodni wesela/ślubu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 11:38

U nas motywu takiego typowego nie będzie. Jedyne co to wszystko będzie krążyło wokół wiosennego zielonego koloru. Pomyślałam, że to będzie wczesna wiosna- wszyscy będą spragnieni zieleni, więc tak: sala będzie zielono- biała, zaproszenia z zielonym motywem, butelki na wódkę z zielonymi kawatami,a na stołach zwykłe białe tulipany ( w szklanych wazonach) bez żadnych wstążek etc. Chciałabym, żeby było właśnie tak wiosennie, świeżo.

Mam nadzieję, że moja wizja minimalizmu nie zostanie odebrana jako niedopracowanie.

Jednyny motyw, który będzie kolorowy to wielkie balony z helem. Na terenie sali mamy duży plac zabaw, który jest oddzielony od głównego podwórka niskim drewnianym płotem- tam chcę zaczepić kolorowe baloniki w formie kwiatków. Żeby było wesoło, kolorowo.

pomysl super ;)
te tulipaki szczegolnie..serwetki jakies beda ??
fajna ta Twoja wizja. Czyli slub na wiosne ?
fajna por aroku, ja mialam we wrzesniu
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#42 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 11:44

Aspirynkaaa, też mi się pomysł podoba ;) Takie różowe, słitaśne dodatki mi się już opatrzyły... a zieleń bardzo ładna jest ;)

#43 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 17:37

serwetki jakies beda ??

W tej wersji, którą oglądałam ostatnio przy podpisywaniu umowy o wystrój sali, były zwiniete w rulonik i spięte taką jakby bransoletką z zielonych koralików. Według mnie bardzo elegancko to wyglądało i skromnie jednocześnie. Tylko nie pamiętam zupełnie czy były białe, czy zielone. :lol:

No ale takie szczegóły to i tak przed samym ślubem będziemy uzgadniać.
A ślub w kwietniu.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#44 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 12:27

U nas będzie kolor przewodni. Wrzosowy - jasny fiolet. 

Dekoracja sali będzie w takim odcieniu, zaproszenia, moje dodatki takie jak: buty, paznokcie, bukiet ;) 

Oboje ten kolor lubimy - więc będzie tym bardziej taki pod nas :)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#45 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 14:17

Mi zawsze marzyl sie fiolet i tak bedzie. Dodatki na sali w tym kolorze, kwiaty, makijaz, paznokcie, zaproszenia, winietki - to wszystko bedzie z motywem fioletowym 😊

Tapatalk :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#46 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 16:38

Mysmy mieli nasze stroje. Stylu steam punk :) calociowo wyszlo fajnie i oryginalnie...

#47 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 14:08

Jako tako stylu konkretnego nie mamy, ale wszystko u nas krąży wokół zieleni :) 

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#48 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 09:56

U nas raczej nie będzie motywu przewodniego. Zorganizujemy wesele w Krakowie w hotelu Best Western Efekt Express. Sama sala jest tam zawsze bardzo ładnie przystrojona, więc myślę, że więcej nam nie trzeba. Może pomyślimy jedynie nad jakąś dodatkowa atrakcją na wesele, ale to też będzie wszystko :)

#49 foldare

foldare
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 03:05

Ja dla pobierających się na wiosnę polecam lekki klimat eco - wiecie, można i zaproszenia skomponować, Panią w kwiaciarni poinstruować, makijaż stosowny dobrać. Generalnie taki efekt jeszcze nie jest aż tak opatrzony a całość sprawia wrażenie lekkości, skromności - sprawdzone, polecam.

#50 Leyene

Leyene
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 17:25

U nas bardzo pomocny przy wymyślaniu motywów na wesele oraz zabaw i konkursów okazał się być zatrudniony Zespół. Powiem wam, że zespól muzyczny Gem, który zapewniał nam oprawę muzyczną spisał się świetnie, i każdy z gości był bardzo zadowolony. Oferują oni bardzo dobra muzykę ze świetnym nagłośnieniem a to bardzo ważne. Wymyślane przez nich konkursy również są uniwersalne, tak że każdy może się przy nich dobrze bawić niezależnie od płci i wieku :)