Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

krążek dopochwowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 17 maj 2011 - 18:43

viola, czyli rozumiem, że się zdecydowałaś ;-) ?

Tak zdecydowałam i czekam tylko na miesiączkę,by rozpocząć tę metodę antykoncepcji. :mrgreen:

#62 agatka_H

agatka_H
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 22 czerwiec 2011 - 19:16

mam pytanko do harrego: czy moge zalozyc krazek nawet jesli nie skonczylam rehabilitacji krocza po porodzie? Czy sada elektryczna albo zel "poslizgowy" moze zmniejszyc skutecznosc?

[ Dodano: 2011-06-23, 09:42 ]

mam pytanko do harrego: czy moge zalozyc krazek nawet jesli nie skonczylam rehabilitacji krocza po porodzie? Czy sonda elektryczna albo zel "poslizgowy" moze zmniejszyc skutecznosc?

#63 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 24 czerwiec 2011 - 06:13

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie nie znając szczegółów więc proponuję przenieść rozmowę na pw ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#64 agatka_H

agatka_H
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 29 czerwiec 2011 - 18:42

dzis zalozylam krazek i narazie super mimo, ze troche mi niedobrze, ale wkoncu zmiana hormonow. Bardzo latwy w uzyciu. mam nadzieje, ze tak samo skuteczny jak pigulki i ze nie wysunie sie przypadkiem. Wogole go nie czuc. Myslalam nad implantem, ale nie chce przytyc i ponoc to konska dawka hormonow. Poza tym wole kontrolowac krwawienia.

#65 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 17:24

mloda ja myslałam ze zaklada sie go na trzy tygodnie i nie wyjmuje, ale jak tak piszesz , że zdejmujesz do mycia to fakt , trzy tygodnie go nosic to malo higieniczne ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#66 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 19:50

przyznam ze zielona jestem w tej materii. Al epoczytalam ten artykul
krazek-dopochwowy-vt7682,10.htm i juz cos wiem :lol:

moze sie skusze na ta forme antykoncepcji. Tabsow nie chce, gumka mnie wkurza...

A Mloda jest przyjemniej z krazkiem :-P ?? bo w tym artykule pisze ze
nie tylko nie przeszkadza we współżyciu, ale czasami może stanowić dodatkowy bodziec urozmaicający współżycie. :lol:

ja bym sie tylko obawiala ze sobie nie zaloze odpowiednio :lol:

i " niewygrzebie " :lol: jak to z wdziekiem napisala Majorka :-P
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#67 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 21:12

:lol: :lol: :lol:

młoda jako nasz znawca krążkowy prosimy o szczegółowe sprawozdanie :-P
mi najbardziej o libido chodzi, bo tylko to mnie wkurzało w tabletkach, ale jak piszesz, że jest dobrze z ochotą to spoko ;-)
za ostatnie tabsy płaciłam 30 zł więc jak mam wydać trochę więcej i być zadowolona to nawet bym się skusiła :->
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#68 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:49

A Mloda jest przyjemniej z krazkiem :-P ?? bo w tym artykule pisze ze
nie tylko nie przeszkadza we współżyciu, ale czasami może stanowić dodatkowy bodziec urozmaicający współżycie. :lol:

u mnie ani nie przeszkadza, ani nie wspomaga- po prostu jest tam sobie a wogóle nie ma wpływu na współżycie ;-) mój Ł go nie wyczuwa, w sumie zastanawiam się jak to możliwe <co></span> ale może w takiej chwili nie myśli o tym czy tam co jest tylko jak mu dobrze <lol></span>

ja bym sie tylko obawiala ze sobie nie zaloze odpowiednio :lol:

w sumie zakładasz go jak tampon, wsuwasz maksymalnie aż poczujesz opór, on też się sam ułoży, czyli znajdzie sobie swoje miejsce, pierwszy raz miałam jakieś obawy, chodziłam i sprawdzałam czy jest bo go nie czułam :lol: teraz zapominam o nim kompletnie :lol:
nigdy nie było tak żeby mi wypadł czy się obsunął

obawiałam się że po stosunku może być głębiej "wbity" ale nie, wciąż na swoim miejscu i jak już pisałam nie mam problemu z wyjęciem

mi najbardziej o libido chodzi, bo tylko to mnie wkurzało w tabletkach, ale jak piszesz, że jest dobrze z ochotą to spoko ;-)

jest dużo lepiej niż przy tabletkach i dodam że u mnie jest też lepsze nawilżenie

młoda jako nasz znawca krążkowy prosimy o szczegółowe sprawozdanie :-P

pytajcie jak coś ;-)

[ Dodano: 2013-09-19, 12:51 ]
Madź ja po tabletkach założyłam go po 7dniowej przerwie, zakładasz go na 21 dni, w tym czasie możesz go wyjąć max na 3h po 21 dniach robisz 7 dniową przerwę i później od nowa. ;-)

[ Dodano: 2013-09-19, 12:53 ]

ja myslałam ze zaklada sie go na trzy tygodnie i nie wyjmuje, ale jak tak piszesz , że zdejmujesz do mycia to fakt , trzy tygodnie go nosic to malo higieniczne ;-)

no ja w sumie nie czytałam nigdzie o tym, ale dla mnie to oczywiste i bardziej higieniczne, trzeba pamiętać żeby myć go w zimnej wodzie. i do momentu założenia, opakowani trzyma się w lodówce.

#69 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 16:56

do momentu założenia, opakowani trzyma się w lodówce.

byle nikt tego z szyneczka nie pomylił <umieraam></span>

dla mnie to oczywiste i bardziej higieniczne,

no jak po tym napisałas, to tez oswieciło mnie ze trzy tygodnie to moze tam sie nabierac mnostwo drobnoustrojów , miedzy innymi wylegnąc sie z pozostałosci po zyciodanym plynie ;-)

#70 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 11:38

Zastanawia mnie jedna sprawa: na wyjeździe planujemy spędzić z mężydłem cały dzień na basenach termalnych. Jak myślicie, czy to może mieć jakiś wpływ skuteczność mojego krążka? <hmm> sama nie wiem....

A w necie nie mogę się doszukać jakichś informacji konkretnych <co>

#71 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 21:00

a nie masz kontaktu do swego ginekologa ???

#72 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 09:27

ostatecznie do niego zadzwonię ;-) myślałam że ktoś może zna odp na moje pytanie :-P

#73 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 20:55

@mloda nie powinno to kolidować, bo raczej cały dzień nie będziesz tam siedziała ;)

#74 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 261 postów

Napisano 19 luty 2024 - 11:58

Ja tabletki dawno temu brałam ale nawet ustawiony alarm mi nie pomagał  ostatnie lata miałam dwa razy wkładkę i było dobrze więc polecam ,teraz zaczęłam przygodę z plastrami więc zobaczymy jak to będzie. Lekarz ci podpowie n apewno.

Jeśli szukalibyście ginekologa w Rzeszowie do zlecenia odpowiedniej antykoncepcji, polecam zapisanie się do pani doktor:

https://ginekolog-rzeszow.pl/

Oferuje wizyty zarówno prywatnie, jak i w ramach narodowego funduszu zdrowia. 

#75 Jag

Jag
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 28 marzec 2024 - 13:59

To rzeczywiście ciężko jak nie ma tej regularności. Może powinnaś przeczytać tą https://antykoncepcj...zapominalskich/ publikację? Jest w niej mowa o tabletkach dla zapominalskich. Czasem takie artykuły radzą jak rozwiązywać niektóre problemy i to są cenne i praktyczne rady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych