Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Bez stanika na odważnie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#221 hellena

hellena
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 20:19

Zgadzam się. 

Często do pracy chodziłam bez stanika :-)

W pracy to ja bym się spaliła ze wstydu :P

#222 Luska028

Luska028
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 28 luty 2015 - 17:57

nieee ja bez stanika nie chodzę ;P

#223 marsh

marsh
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 15:55

przy większym biuście nie mam odwagi, ale jesli bym miała mały to wolności nigdy nie za wiele :)

#224 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 16:04

ja nie lubie bez , oststnio tak w niedziele chodziłam i mnie poprostu drapało.  

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#225 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 16:34

oststnio tak w niedziele chodziłam i mnie poprostu drapało.
Ja raz nie ubrałam stanika pod jakąś bluzkę z szorstkiego materiału, nie wydawał się tragiczny, ale po kilku godzinach myślałam, że mi biust odpadnie, takie miałam obtarte sutki  :cry:

#226 cerlington

cerlington
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 09:33

Z małym biustem można szaleć, ale z dużym już nie bardzo, zwłaszcza, że mega się to w oczy rzuca :) 

#227 claudia

claudia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 maj 2015 - 11:11

Mam mały biust, ale wstydziłabym się chodzić bez biustonosza właśnie ze względu na rozmiar piersi, w biustonoszu wydają się większe :lol:

#228 malaczarna

malaczarna
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 02 luty 2016 - 16:56

Niestety, duży biust wymaga biustonosza :( a chętnie bym pochodziła bez :(

#229 EpicMimi

EpicMimi
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 04 luty 2016 - 14:35

Po domu do sklepu czy na krótkie wypady zdarza mi się wyjść bez stanika :) ale na spotkania towarzystwie i dłuższe wyjścia nigdy

#230 basienna

basienna
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 10:33

Ja niestety mam za duży biust żeby latać bez stanika ;(

#231 kokotka

kokotka
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 15:09

czasami mi sie zdarza biegac gdzies po miescie bez stanika. jako to jest wygoda

#232 duszawilka

duszawilka
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 11 maj 2016 - 23:10

bez biustonosza poruszam się tylko po domu. W towarzystwie nie czuję się komfortowo bez niego.

#233 Kate30

Kate30
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 15:07

Ja bardzo często chodzę bez, pozwala mi na to nieduży rozmiar i moim zdaniem ładny kształt. Jest mi też o wiele, wiele wygodniej. Ale do prześwitującej bluzki zawsze zakładam biustonosz, bo czuję się niekomfortowo

#234 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 11:38

Tu nie tyko o odwagę chodzi, ale również o zdrowie, prawidłową postawę i kręgosłup. ja jestem zwolennikiem noszenia i to dobrze dobranych biustonoszy.

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#235 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 13:47

A ja w UK kupiłam sobie sukienkę z takim dekoltem i wycięciem na plecach, że stanika pod nią nie ubiorę, bo źle wygląda. A sukienka jest w takim klimacie, że nawet jakiś ozdobny stanik odpada, a takiego dostosowanego do tej sukienki nie posiadam. Dlatego chodzę bez, ale nie prześwituje nic i nie wygląda to źle :) Raz na jakiś czas przy upale myślę, że można przy małym biuście sobie pozwolić ;)

#236 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 08:45

Ale to zależy co ubierasz. Jak białą cienką koszulkę to wiadomo, że do pracy nie wypada, ale jak sweter to nic nie widać czy masz stanik czy nie. Do pracy to ubieram zawsze, ale po domu czy jak na zakupy podjeżdżam do Biedry to już mi się nie chce.

Miłego dnia ;)

#237 grenade

grenade
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 15:17

Takie coś to tylko przy małym biuście i w nieprześwitujących ciuchach. Inaczej - nie ma opcji. Ja niestety (albo stety) nie mogę sobie na to pozwolić :)

#238 BRIGITTE55

BRIGITTE55
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:49

No ja chodzę bez stanika tylko po domu.Jak pisałam wcześniej w dziale jaki rozmiar stanika nosicie mam dość duże cycki bo miseczka E.Nie chce wychodzić bez stanika na dwór czy na zakupy szczególnie latem bo mam dość śliniacych się facetów na widok moich cyckow bez stanika tym bardziej że mam bardzo duże brodawki.Wiec zdajecie sobie sprawę jak to wygląda pod cieniutka koszulka szczególnie latem i tych śliniacych się facetów.Wiec bez stanika tylko chodzi u siebie w domu.

#239 kingoscb

kingoscb
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 18 luty 2017 - 16:43

Czy zdarza sie Wam nie nosic stanika w bluzkach, t-shirtach, sukienkach ktore powoduja ze biust lekko przestiwuje, czy odznacza sutki? Uwazacie to za niesmaczne, a moze w pewnych sytuacjach bardzo smaczne?

Według mnie to bardzo seksowne, a szczególnie latem. Lubię tak chodzić i nie widzę w tym nic złego. Jeśli ktoś widzi to jego problem  <bezradny>