Skocz do zawartości

Babskiswiat.net uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Komedie romantyczne <3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#141 Kate30

Kate30
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 19 June 2016 - 08:49

No ja właśnie byłam... W końcu się udało xD Film bardzo przyjemny, lekkim, w sam raz na lato... Faira zgadzam się, że polskie kino jest wyjątkowo niedofinansowane...:( No nadrabiamy pomysłowością, ale łatwiej by się robiło filmy z większym budżetem..



#142 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 20 June 2016 - 16:13

Pewnie, że byłoby łatwiej. Tym bardziej należy doceniać te polskie filmy, które faktycznie są z pomysłem. A jeszcze jak się wplecie w to jakieś fajne przesłanie, to już w ogóle jestem usatysfakcjonowana. :)



#143 ina_dw

ina_dw
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 April 2017 - 09:57

Nalezy doceniać, macie rację, ale też niekiedy ciężko jest obiektywnie podejść do tematu fabuły kiedy wiesz że film jest kopią tematu z USA . I wtedy myślę sobie, że brakuje świeżości w naszej kinematografii



#144 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 12 May 2017 - 10:27

Ja ostatnio już dawno nie widziałam dobrej komedii romantycznej. Jakoś wszystkie mnie rozczarowują.



#145 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 12 May 2017 - 10:31

W miarę podobała mi się trzecia część Bridget Jones. I to tyle, jeśli chodzi o najnowsze komedie romantyczne. Uwielbiam za to wracać do tych starszych, szczególnie brytyjskich i mimo, że jakoś za bardzo nie przepadam za Hugh Grantem, to wszystkie filmy, w których grał uwielbiam :)

#146 Kate30

Kate30
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 30 May 2017 - 13:56

Pamiętnika z Ryanem Goslingiem nic chyba nie przebije, jak dla mnie super romans <3 Jeszcze z czasów, zanim zagrał w Crazy,Stupid, Love- też fajny; i zaczął śpiewać, ale na te ostatnie śpiewające jakoś się nie mogę zdecydować. Teraz niedługo będzie w kinach film na podstawie książki Ponad Wszystko. Zastanawiam się czy warto iść, bo książka była wciągająca.


Użytkownik Kate30 edytował ten post 30 May 2017 - 13:57


#147 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 07 June 2017 - 10:00

Fakt, ten film jest przepiękny. A co myślicie o La La Land?



#148 Rosemary

Rosemary
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 07 June 2017 - 13:44

Widziałam, spoko choć nie jestem fanka RG. A ja teraz wybieram się na  "Ponad wszystko", zwiastun piękny przejmujący i romantyczny, lubię takie filmy do popłakania sobie. 







Similar Topics Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych