Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

seks a małe dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 aniakarol

aniakarol
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 19 czerwiec 2011 - 21:55

Do jakiego wieku dziecka kochaliscie sie przy dzieciach

[ Dodano: 2011-06-22, 09:32 ]
my mamy akurat jedno co ma 3 latka a drugie roczek .Przy tym starszym to sie juz ograniczamy i pilnujemy a przy tym młodszym to sie zdzzy ze jak najdzie nas ochota nieraz w dzien to zdazyło sie

#2 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 09:17

Przy tym starszym to sie juz ograniczamy i pilnujemy a przy tym młodszym to sie zdzzy ze jak najdzie nas ochota nieraz w dzien to zdazyło sie

Ale że jak to? Kochacie się, gdy dziecko śpi czy to nie ma znaczenia?
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#3 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 13:28

Nie wyobrażam sobie kochać się z moim mężem przy dzieciach. To bardzo intymne chwile, a przecież to nie pozostaje bez wpływu na dziecięcą psychikę i nie wiadomo jak zareaguje <bezradny></span>
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#4 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 13:39

Nie wyobrażam sobie kochać się z moim mężem przy dzieciach.

Ja chyba tez, chociaz zalezy jak male jest dziecko i na ile juz cos "czai". Przekonamy sie za pol roku :lol:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#5 malutka316

malutka316
  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 15:02

Wyobrażam sobie seks jedynie przy takim malutkim dziecku.. Bo takie na pewno nic nie rozumie.. później to już na pewno nie.. Słyszałam już o takich przypadkach kiedy dziecko widziało, jak rodzice się kochają a myślało Tata zabija mamę.. itd.
`Ludzie wybierają to co przyjemniejsze dlatego piją kawę z mlekiem, wódkę z sokiem oraz kochają ciałem a nie duszą!`

#6 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 18:44

Ja podobnie... myślę, że przy bardzo malutkim da się... potem nie bardzo to sobie wyobrażam. Dyskomfort i dla mnie i no myślę, że jednak kilkulatek nie powinien być świadkiem stosunku rodziców. Fakt, że nie zrozumie, ale po co ma sobie wymyślać co się dzieje... nie zdecydowanie nie! ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#7 Mikula

Mikula
  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 20:36

nie zdecydowanie nie! ;-)


Mądrze prawisz mężczyzno :D <piwo></span>

Naprawdę można się powstrzymać, przecież sex to nie wszystko.
Sama przez przypadek byłam świadkiem hm...zbliżenia moich rodziców (poszłam w nocy do mamy, coś mi się śniło) i nie powiem, żeby to było dla mnie miłe przeżycie.

Dlatego ponawiam: nie, nie i jeszcze raz nie.
"Świat należy do ludzi, którzy maja odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swe marzenia. I starają się robić to najlepiej."

#8 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 06:01

Dziewczyny bo mam wrażenie, że się już niektórzy zagalpowali- albo zaraz zagalopują i stwierdzą, że mając dzieci seksu już nie wolno uprawiać. A chodzi tylko o PRZY dzieciach, a nie mając dzieci. Wszystkich sytuacji się nie przewidzi, rodzice też ludzie, a dzieci w nocy mają spać, a nie do rodziców chodzić :-P Jak coś to grzecznie wołać ;-)

Ja sobie nie wyobrażam... Jeszcze przy śpiącym 2-3 miesięcznym dziecku- ok, może się zdarzyć. Ale przy roczniaku?! Dzieciaki w tym wieku może jeszcze nie do końca rozumieją o co chodzi, ale coś tam już w główkach zostaje... Nie mówię, że pamiętać będą- ale w przypadku, np. chodzenia do żłobka, mogą się zdarzać... ekhm... ciekawe sytuacje z innymi dziećmi...

Czasem oczywiście warunki mieszkaniowe są trudne, a człowiekiem jest tylko człowiekiem... Ale mozna poczekać chyba aż dziecko spać pójdzie? Bo z postu autorki wątku wywnioskowałam- choć mam nadzieję, że się mylę- że tak po prostu przy dziecku lecą :roll:

#9 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 07:15

ciekawe sytuacje z innymi dziećmi...

no własnie moze dlatego zdarzaja sie one dziecku kolezanki ? wkłada raczki pod spodniczke dziewczynka..
Jak z nia rozmawiałam o tym powiedziała : niech sie uczy, przeciez to naturalne :roll:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#10 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 07:30

niech sie uczy, przeciez to naturalne :roll:

:shock: :shock: :shock:

Nie no - brak słów na taką głupotę. Co innego tłumaczenie słowami skąd się dzieci biorą a co innego coś takiego. A potem dziwują się takie, że 13latkom seksu się zachciewa.
Ahh, ręce opadają <bezradny></span>
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#11 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 08:46

Moja koleżanka się nie krępuje przy 4-letnim bracie ogląda takie filmy, że aż mi głupio. Co do innych zachowań to żeby ktoś przy dziecku... to moje dwie koleżanki. Śpią z rodzicami do tej pory (18 lat) odgrodzone tylko szafką, pewnie też swoje widziały. Chyba że rodzice nigdy nic, w co nie wierzę....

#12 aniakarol

aniakarol
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 09:40

no tak do roku to zdazało sie przy najmłodszym ale juz teraz zostawiamy te sprawy na wieczór.

#13 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 10:47

Naprawdę można się powstrzymać, przecież sex to nie wszystko.

Ja nie myślałem o wstrzemięźliwości a raczej o tym, że można tak kombinować by dziecko po prostu nie było świadkiem i tyle. Jednak dzieci nocą śpią, mają swoje pokoje (przynajmniej u nas tak będzie po jakimś czasie). Rozumiem, że wycieczki do łóżka rodziców się zdarzają... ale można wyznaczyć granice, można tak nauczyć dziecko by wiedziało, że trzeba zapukać, zawołać... cokolwiek, może się rozczaruję ale liczę na to, że uda mi się jakoś te granice wyznaczyć. Dziecko nie może rządzić naszym światem, musi być czas dla rodziców ;-)

niech sie uczy, przeciez to naturalne :roll:

Daj spokój... tak jak pisze Madź co innego rozmowa, uświadamianie dziecka a co innego... seks przy nim. Nie no nie wyobrażam sobie tego w ogóle! Jakaś chora sytuacja...

Śpią z rodzicami do tej pory (18 lat) odgrodzone tylko szafką, pewnie też swoje widziały. Chyba że rodzice nigdy nic, w co nie wierzę....

Ciężko to ocenić czy jakoś ustosunkować się do tego, bo rozumiem, że sytuacja związana z trudnymi warunkami mieszkaniowymi...
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#14 aniakarol

aniakarol
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 11:02

Róznie u róznych ludzi bywa i rózne mają warunki mieszkaniowe,mój kolega to duzo lat spał w jednym pokoju z córką bo nie było inaczej jak,dopiero zrobił remont i osobny pokojik dla niej i powiedział kiedys ze teraz to dopiero moze z zoną spokojnie sie pobzykac.

#15 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 11:15

Róznie u róznych ludzi bywa i rózne mają warunki mieszkaniowe

To oczywiste... ale wtedy tez ja bym raczej kombinował... seks przy dziecku, no kurcze to dziwne jest. A poza tym czy w domu tylko sypialnia jest, zawsze lepiej wyjśc, chociażby do łazienki czy gdziekolwiek... ok to nie to samo co łóżko, ale lepiej tak niż przy dziecku! Takie jest moje zdanie ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#16 aniakarol

aniakarol
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 14:31

Kolezanka opowiadała mi ze ma takiego męza ze ze 3 razy dziennie chce,to sie muszą nakąbinowac dopiero nie.

#17 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 14:33

no kurcze to dziwne jest


Dziwne to raz, dwa... krępujące... Dziecko podchodzi, łapką Cie paca, a Twój mąż akurat... Nie no dla mnie to jest niewyobrażalne i koniec :roll:

#18 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 15:23

Moja mama ma koleżankę... która jeszcze do tego roku mieszkała z dziećmi 4, swoja siostrą 32letnią i mężem na jednym pokoju ... Do jakiegoś czasu nie mieli pokoju w ogóle odgrodzonego ani nic... nie wiem jak oni te dzieci płodzili przez te wszystkie lata kiedy spali razem w pokoju z jej siostrą i najstarszą córką ... najstarsza jest w moim wieku... a najmłodsza chodzi do 5 klasy podstawówki ...

#19 aniakarol

aniakarol
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 16:59

To nie trudne,od tyłu sie przysunie i przycisnie i nieraz wystarczy kilka ruchów i finał i nikt nic nie wie.

#20 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 17:05

To nie trudne,od tyłu sie przysunie i przycisnie i nieraz wystarczy kilka ruchów i finał i nikt nic nie wie.

no bez jaj :)
a komfort psychiczny nie jest potrzebny???
nie mam dzieci ale nie wyobrażam się kochać kiedyś przy dzieciach!
można poczekać aż zasną, stworzyć sobie odpowiednia atmosferę i dopiero.
dla mnie to jest niewyobrażalne i koniec :roll:
dokładnie





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych