Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Obrzezanie - podzielcie się swoimi doświadczeniami/odczuciam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy podoba Ci się obrzezany penis (pod względem wyglądu / wrażeń, które dostarcza) (2 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się obrzezany penis (pod względem wyglądu / wrażeń, które dostarcza)

1. Tak (1 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

2. Nie (1 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Andrzej Z.

Andrzej Z.
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 01:20

Witam,
jako że niedawno poddałem się zabiegowi obrzezania (nie był on konieczny, a poddałem się ze względu na nieco za krótkie wędzidełko powodujące od czasu do czasu niewielki dyskomfort podczas seksu, jak i pozytywne opinie wielu mężczyzn obrzezanych w wieku dorosłym) chciałbym poznać Wasze opinie nt wrażeń podczas seksu z partnerami obrzezanymi w odniesieniu do nieobrzezanych (jeśli takie doświadczenie macie). Dziewczyny, które nie miały kontaktu z obrzezanym mężczyzną proszę o wyrażanie opinii nt. wyglądu (czy bardziej podoba im się penis nieobrzezany, czy obrzezany - mnóstwo zjęć w pierwszym linku poniżej).

Dla niewtajemniczonych chcących poznać tematykę obrzezania podaję linki, które szybko i konkretnie pomogą się zagłębić nieco w temat obrzezania:

Chciałbym zaznaczyć, że wątek dotyczy tylko i wyłącznie obrzezania mężczyzn - obrzezanie kobiet, to według mnie barbarzyństwo i nie powinno nazywać się "obrzezaniem", ponieważ u kobiety usuwa się najczęściej łechtaczkę i/lub wargi sromowe, co w żaden sposób nie jest analogią do obrzezania mężczyzn, gdzie usuwa się jedynie napletek penisa (kawałek skóry zasłaniający żołądź).

Jeśli chodzi o wrażenia u mężczyzny po obrzezaniu, to oceniam jako bardzo na plus - penis nie śmierdzi nawet po 24 godzinach bez mycia (przed obrzezaniem po prostu śmierdział już kilka godzin po myciu). Wrażenia z mojej strony podczas seksu są również bardzo na plus (mam doświadczenie w seksie zarówno przed, jak i po obrzezaniu). W internecie roi się od opinii, że penis staje się mniej czuły, mniej wrażliwy. Być może tak jest, ale przyjemności z seksu to zupełnie nie ujmuje mi - powiedziałbym, że jest wręcz zupełnie przeciwnie - seks jest teraz przyjemniejszy i przez być może nieco mniejszą wrażliwość dłuższy, orgazm na koniec silniejszy. Mojej kobiecie również bardzo się podoba. Zauważyłem, że częściej sięga sama po mojego penisa również w dzień, żeby go po prostu polizać, co bardzo mi się podoba.

Chciałbym poznać Wasze doświadczenia, Wasze opinie.
Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2011-03-23, 08:34 ]
Na forum nie linkujemy. Chąc wstawić informacje - cytuj, wraz z podaniem źródła oczywiście.

[ Dodano: 2011-03-23, 18:05 ]
OK, skoro usunięto link - dla zainteresowanych, nie do końca wiedzących jak wygląda penis obrzezanego mężczyzny - należy w google wpisać hasło "permanently exposed" i kliknąć na link do pierwszej odnalezionej strony.

#2 odes

odes
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 09:54

A co sądzicie o labioplastyce? 

Romantycznie

#3 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 05:54

Sama się nad zabiegiem zastanawiałam, nie zdecydowałam się bo trochę się obawiałam jak to będzie i jakie będą efekty, ale moze kiedyś.... Generalnie sam w sobie nie jest skomplikowany jeśli wybierzesz dobrego lekarza.

Polecam zapisanie się do pani doktor Raczkowskiej:

Z tego co widziałam to pani doktor ma najlepsze opinie. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego.