Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ciało po ciąży

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#141 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 08 październik 2017 - 07:43

Dalis 123, gratuluję wytrwałości :)

Ciało po ciąży bardzo się zmienia, boję się jak to będzie u mnie. Moja siostra ma nieprzyjemne doświadczenia, po ciąży trudno jej wrócić do formy. Myśli nad plastyką brzucha, ale to oczywiście będzie ostateczność. Masz racje wsparcie bliskich jest bardzo ważne i staramy się ją we wszystkim wspierać, ale przykro mi jest jak dopada ją przygnębienie z tego powodu. Ja osobiście nie znam nikogo, kto poddał się takiej operacji, dlatego dużo szukam opinii na ten temat w necie.

#142 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 29 październik 2017 - 22:28

Ja nie mialam plastrow a zel.. i byl super..

#143 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 21:10

A co polecicie na starsze blizny? Bo rozumiem, że takie specyfiki to bardziej na świeżo? 

#144 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 22:28

Sutricon radzi sobie z bliznami nawet 10-letnimi :) Twoja blizna ile ma?

#145 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 07:38

No sporo mniej. :) Na jaki efekt można faktycznie liczyć? Po jakim czasie zauważyłyście różnicę?

#146 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:02

No z dnia na dzień cudów nie będzie, ale cierpliwości. Cała kuracja trwa około 3 miesięcy, przy starszej bliźnie dłużej. Pierwsze efekty myślę, że spokojnie zauważysz po miesiącu.

#147 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3511 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:51

Dziewczyny po CC, kiedyś gadałyśmy o tym 'wałeczku' nad blizną. Po drugiej cesarce chodzę do fizjoterapeutki na mobilizację blizny i tam właśnie się dowiedziałam, że wcale nie trzeba tego mieć. To efekt źle naciągniętej skóry podczas szycia. I można to zniwelować. Ja już prawie nie mam ;-)

Bliznę od początku obklejam plastrami silikonowymi i jest już w zasadzie niewidoczna. Polecam, warte swojej ceny.

Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 23 czerwiec 2018 - 20:52

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif