Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

GRY i grafika komputerowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 19:06

ostatnimi czasy gry komputerowe staja sie coraz piekniejsze a grafika w nich az poraza :P wszystko wyglada coraz piekniej i prawie jak zywe a jedynymiogranicznikami staja sie mozliwosci naszego sprzetu :D

ja osobiscie jestem nałogowym graczem we wszelkiego rodzaju gry RPG :D no i sieciowki tez kocham :P

zdaje sobie sprawe ze raczej niewiele dziewczyn podziela moje zainteresowanie w tej dziedzinie ale moze kiedys takowe zawitaja na forum (byc moze juz sa :D)

wiec chciałam wam zademonstrowac 2 moje ulubione filmiki. Obydwa dotyczą gry sieciowej Lineage II

1
to zwiastun tej gry i przedstawia 2 walczace ze soba elfki : (hihihi wiem ze mroczne elfy prawie zawsze sa złe ale kofam je za te piekne białe włosy i hebanowa skore :P - wiec kibicuje tej złej :D)

2
rowniez przedstawia 2 elfki ale uwaga!! został stworzony przez fana tej gry !!!! i podziwiam tego człowieka :D choreografia moze nie poraza ale pasuje do muzy...to troche jak balet nowoczesny :mrgreen:

[ Dodano: 2007-07-22, 20:06 ]
ps w tym 2 muza tez mi sie podoba :P

#2 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2007 - 21:58

Ja jakoś nigdy nie przepadałam za grami :) jakoś tak nigdy mnie żadna nie wciągnęła tak bardzo, żeby się przy niej zatrzymać dłużej. Kiedyś grałam sobie w Simsy, a także inne gry, typu kulki czy takie tam :)

#3 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 16:30

Kiedyś grałam sobie w Simsy

Ja też, ale za dużo czasu jej poświęcałam, więc wbrew sobie ją odinstalowałam i sprzedałam ;)
Ogólnie nie przepadam za grami - jedyna gra, w którą gram to szachy ;) i to nie zawsze na kompie ;)
Za to grafiką komputerową jak najbardziej się interesuję, nawet zapisałam się teraz do szkoły na studium poligraficzne :) Obecnie znam tylko Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign Gimpa, Corela i mniejsze programiki.

#4 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 19:55

ja simsy tez lubie, ale szybko sie nudza
Madae, a mozesz podac kilka gier sieciowek w jakie grasz?
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#5 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 07:38

A ja gram sobie w Plemiona :lol: :mrgreen: <wstydnis></span> hee to gra dla facetów ale ja sobie w to gram :P
a takie w komputerowe to kiedyś grałam w simsy, teraz to już żadnej gry nie mam :P

a co do grafiki to ja lubię sobie przerabiać zdjęcia w PS ( Photoshop CS ), ale obecnie nie mam programu i moja duszyczka cierpi :-/
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#6 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 15:23

A ja gram sobie w Plemiona

no właśnie mój Piotrek w to gra, ale jakoś nie chce mi się nawet patrzeć co to jest ;) ja jakaś taka jestem antygrowa :D

#7 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 16:55

ja sobie simsy czasami włacze, żeby umeblowac dom :)

ale seria moich ulubionych gier jest " Nancy Drew"- pani detektyw, "Syberia" i wszystkie gierki, gdzie sie chodzi, zbiera cos i rozwiazuje zagadki. bywalo, ze nie szlam spac, dopoki gry nie przeszłam

#8 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 16:59

Madae, a mozesz podac kilka gier sieciowek w jakie grasz?

i własnie dlatego kocham sieciowki :D z regoły rozmawiasz w nich i walczysz z zywymi ludzmi :D tworzy sie gildie skladające sie nierzadko z setek osob i pieknie to wyglada gdy wszyscy sie umawiaja na 1 wieczor i np 200 osob z ktorych kazda ma inna postac napada na inna gildie o podobnej sile by ja podbic i zrabowac :D a na potworach sie tylko poziomy nabija :P no i te bronie <loove></span>

Niki jesli lubisz zagadki i duzo chodzenia to powinny ci sie spodobac ( oczywiscie i manto sie spuszcza złym charakterom dosc czesto)

OTO KILKA MOICH ULUBIONYCH
i ich trailery

1. Lineage II
http://www.youtube.com/watch?v=oRtcJbkZ0_k

2. GuildWars
http://www.youtube.com/watch?v=iMsQhI089Qk

3. Ragnarok

A Z NIESIECIÓWEK

1. Final Fantasy X2
http://www.youtube.com/watch?v=4poJJu-ZH-0

2. OBLIVION (link z Xboxa ale na pc ta gra wyglada identycznie :D)
... ed&search=

3. Neverwinter Nights
http://www.youtube.com/watch?v=zVTHrykjOIg

4.Neverwinter Nights 2
... ed&search=

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 17:12

ja jestem anty growa ;-)
na simsy kiedyś chorowałam - teraz wolę już meblować swoje mieszkanko w realu :-)
od czasu do czasu włączę sobie kulki, jakieś klocki tetris i to wsio :!:

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#10 Dafne

Dafne
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 27 lipiec 2007 - 22:52

Madae a znasz może cudowną grę "Arcanum - przypowieść o maszynach i magyi" (pisownia oryg.) ? Myślę, że pokochałabyś ją tak samo jak ja. Krasnoludy, dobre i mroczne elfy, gnomy i ciekawe zagadki - no po prostu cudo. Naprawdę polecam. I ostrzegam - mogą być problemy z oderwaniem się od kompa. :-D
"To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić."

#11 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 27 lipiec 2007 - 23:35

jasne:D
mam nawet swoja własna :D hahahahaha oryginalna :D

ale jej nie przeszlam.... tzn jeszcze jej nie przeszlam :P jestem na tropie elfow

#12 Dafne

Dafne
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 10:32

jasne:D
mam nawet swoja własna :D hahahahaha oryginalna :D

No wiadomo, że własną, oryginalną i tylko moją! :-D

ale jej nie przeszlam.... tzn jeszcze jej nie przeszlam :P jestem na tropie elfow

To dużo ciekawych i zaskakujących rzeczy jeszcze przed Tobą. Raz już przeszłam całą, kilka razy zaczynałam ale nie doszłam do końca, teraz chyba znów sobie do niej wrócę i tym razem zagram kimś innym. :-P

#13 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 14:20

nooo ja w miejscu stanełam i nie wiem co dalej :P ale to było juz jakis czas temu i chyba zaczne od poczatku zeby byc na swierzo :P

[ Dodano: 2007-07-28, 15:20 ]
a ciekawosc mnie zżera :P jaka postacia grasz ???

#14 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 00:38

Ja uwielbiam Need For Speed. :mrgreen:

#15 Dafne

Dafne
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 22:57

nooo ja w miejscu stanełam i nie wiem co dalej :P ale to było juz jakis czas temu i chyba zaczne od poczatku zeby byc na swierzo :P

[ Dodano: 2007-07-28, 15:20 ]
a ciekawosc mnie zżera :P jaka postacia grasz ???

Tak dokładnie to też już nie pamiętam. Ale na pewno nie krasnoludem i nie gnomem. I zazwyczaj wybieram postać o dobrym charakterze. :-)
Stanęłaś w miejscu? Wcześnie pisałaś, że jesteś na tropie elfów ale których? Szukasz siedziby Mrocznych Elfów czy Miasta na drzewach?
Może razem zaczniemy od początku? Już mnie korci żeby znowu zawalić kilka nocy. :mrgreen:

#16 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 12:47

Stanęłaś w miejscu? Wcześnie pisałaś, że jesteś na tropie elfów ale których?

Tych Mrocznych :D

Może razem zaczniemy od początku? Już mnie korci żeby znowu zawalić kilka nocy. :mrgreen:

jasne :D bardzo chetnie :D dawno w nic fajnego nie grałam a tego nie przeszłam wiec mnie korci :D A grałas moze w Baldur's Gate albo Icewind Dale??

#17 Dafne

Dafne
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 13:20

Mam obydwie te gierki ale tylko zaczęłam w nie grać. Jakoś nie mogłam się wciągnąć. Za jakiś czas pewnie ponownie spróbuję. :-)

#18 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 05 sierpień 2007 - 08:26

no ja dzisiaj zainstalowałam znowu Arcanum :P i zaczynam przygode od poczatku :D

#19 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 18 sierpień 2007 - 19:25

Ok to przenosimy się tutaj. :-P

Kurcze, Madae, to ja pewnie niepotrzebnie się mordowałam z tym Lineage :roll:

No nic, na razie zostawię. Echh ale tyle miejsca zajmuje, a to sieciówka. Bez sensu. A trzeba do tych gier są potrzebne jakieś dodatki itd.?Ok,

#20 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 18 sierpień 2007 - 19:57

nie sa potrzebne :P ale jak przejdziesz cała a bedzie ci sie podobała (jak mi np ) i bedziesz załowac ze to juz koniec to kupujesz(lub sciagasz z netu :P) dodatek w ktorym masz nowe misje nowe uzbrojenie nowe lokacje nowe potwory nowe portrety (tzn stare tez masz , ogolnie rzecz biorac swiat ci sie powieksza :D i nowe przygody na ciebie czekaja :D

[ Dodano: 2007-08-18, 20:58 ]
porobie kilka screenow niedługo z NVN i tu wkleje :D ale musze zaczac od poczatku bo mi save'y wcieło gdzies :D