Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Uwierające buty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 pollyana

pollyana
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 11:54

Przestałam już walczyć z obcierającymi butami. Niedawno zakupiłam balerinki i zawsze obciera mnie tylko prawa noga mimo że mierzyłam i obie stopy są tej samej długości. Mój sposób to przed włożeniem buta poobklejać piętę plastrami.

#42 Sklep.Mikoma

Sklep.Mikoma
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 19:26

Kup sobie piankę rozciągającą. Są w Deichmannie za ok. 14 zł. Mi pomogły lekko rozciągnąć szpilki :) Nie uszkadzają materiału z którego jest wykonane obuwie.

#43 Bogna

Bogna
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 12:03

Zawsze mam problem z ocierającymi butami. Dlatego kupuję tylko te które są z miękkiej skóry, lekkie, z miękką podeszwą i na piętach nie mają ostrych szwów. Jeśli w czasie chodzenia dalej mnie ocierają biorę wacik namoczony w ciepłej wodzie i zwilżam but w miejscach w których ociera. Zakładam i chodzę po domu. Pomaga.

#44 zosia123

zosia123
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 13:35

Musisz je rozchodzić zaklej pięty i po pewnym czasie będzie ok. Jeśli to nie pomoże użyj specjalnej pianki do rozciągania butów, sama testowałam i działa.

#45 Avesti

Avesti
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 10:12

Pianka rozciągająca powinna zdać egzamin,jednak z czasem pomyśl także o lepszych wkładkach do butów,może to będzie miało tutaj duże znaczenie. Dostaniesz je chociażby w sklepach internetowych,moge pomóc w tej kwestii.

#46 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 10:27

moge pomóc w tej kwestii.

Z takimi poradami zapraszamy na PW.
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#47 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 26 lipiec 2020 - 09:59

Dlatego sama stawiam na wygodę i ostatnio nosze w zasadzie jedynie balerinki

#48 odes

odes
  • Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 28 lipiec 2020 - 12:10

Mam podobnie. Pamiętam, ze jak studiowałam, przeszkadzało mi o wiele mniej rzeczy niż teraz. Lubiłam chodzić w szpilkach, obecnie szpilek unikam bo buty nie są dla mnie wygodne oraz się w nich męczę. Wole buty na niskiej podeszwie bo jestem typem piechura i lubię długie spacery :)

Spodobały mi się balerinki w Greenpoint:

https://greenpoint.pl/90-baleriny

Mają dobre ceny na buty ze skórzaną wkładka:

rozowe-baleriny-casu-ze-skorzana-wkladka

Romantycznie