Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Żylaki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Enmix49

Enmix49
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2018 - 14:38

Ja mam własnie taki sam problem, że nie umiem normalnie siedzieć i zawsze te nogi cierpną, a jeszcze żylaki to u mnie norma w rodzinie. Każdy próbował swoich sił z maściami, kremami, zdrowym trybem życia, ale jednak nic nie pomaga tak jak operacja, najlepiej laserowe usuwanie żylaków, zero śladów. Jeśli ktoś nie wie gdzie się udać z problemem, to polecam to miejsce, do którego my chodzimy - Centrum Lekarskie Alfa /link/Pozbywasz się problemu i tyle. 

#22 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 21:54

Jeszcze się żylaków nie dorobiłam ale nie raz mnie nogi bolą, dużo siedzę w ciągu dnia i po takich paru godzinach zaczynały cierpnąć, boleć, ale mama poleciła mi tabletki maxi3vena, dobry skład, wzmacniają żyły i też zmniejszają opuchliznę

#23 adena

adena
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 21:49

szybko zauważyłaś efekty po tym maxi3vena?? Myslisz ze to może pomóc na drętwienie nóg? Ostatnio tak mam że jak posiedzę dużej w jednej pozycji to nogi mi bardzo cierpną

#24 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:03

A czy możecie polecić jakiegoś specjalistę w Warszawie, który zajmuje się problemem żylaków? Moja mama męczy się od lat z żylakami, tabletki i maści jakoś nie dają aż takiego efektu a ból się nasila.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych