Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak wygląda mój komputer? :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak jest w moim komputerze? (41 użytkowników oddało głos)

Jak jest w moim komputerze?

1. totalny chaos (9 głosów [21.95%])

Procent z głosów: 21.95%

2. raczej wiem gdzie co jest (22 głosów [53.66%])

Procent z głosów: 53.66%

3. mam tylko to co potrzebne (10 głosów [24.39%])

Procent z głosów: 24.39%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 18:38

ja nie mam żadnych gier nie znoszę.

ja mam tak system wgrany, ze nawet pasjansów nie ma <bezradny></span> teraz mam w miare poukladane , ale to kwestia czasu <umieraam></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#42 Janina

Janina

franca

• Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 18:42

U mnie raczej jest porządek, albo lekki bałagan, który jednak ogarniam. :) Za to na służbowym to niedługo się nie odnajdę, muszę koniecznie zrobić porządek. :roll:

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

#43 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 13:26

Ja mam na pulpicie aż trzy ikonki <lol></span> "Komputer", "Madź", "Kosz", najczęściej używane rzeczy mam na dolnym pasku, reszta pochowana. I to tak, że często znaleźć nie umiem jak coś na szybko chcę komuś wysłać. A jak ostatnio chciałam sobie piosenki Ellie zrzucić na mp3 to 10 minut szukałam folderu do którego ją wrzuciłam :lol:
Na pierwszy rzut oka mam czysto, ale jak już wejdę w mój folder to można zawału dostać, o dysku "D" nie wspomnę :lol:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#44 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 14:06

reszta pochowana. I to tak, że często znaleźć nie umiem jak coś na szybko chcę komuś wysłać. A jak ostatnio chciałam sobie piosenki Ellie zrzucić na mp3 to 10 minut szukałam folderu do którego ją wrzuciłam :lol:
Na pierwszy rzut oka mam czysto, ale jak już wejdę w mój folder to można zawału dostać, o dysku "D" nie wspomnę :lol:

mam tak samo :roll: niby na pulpicie wieje pustką ale jak się wejdzie na dysk to dziesiątki folderów, w których są kolejne foldery i pliki- także zanim się dokopię do tego co mi trzeba to schodzi :-P

#45 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 14:39

To ja Wam zazdroszczę takiej pustki u mnie pulipi to jeden wielki pie.... ja bym połowę wywaliła (jak i nie więcej) ale mężydło kochane oczywiście ze wszystkiego korzysta :-/ Sam dół to skróty do gierek :mrgreen: A tak to folder Aguśka :mrgreen:a w nim

ale jak się wejdzie na dysk to dziesiątki folderów, w których są kolejne foldery i pliki- także zanim się dokopię do tego co mi trzeba to schodzi

no i oczywiście muszą być:seriale, filmy,poczta, i pełno wszelakich programów :-(

#46 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 21:49

u mnie burdel, poczynając od pulpitu kończąć na folderach.

A najgorszy jest ten, do którego się ściągają rzeczy z przeglądarki, bo tam segregacja na poziomie zero :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#47 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 21:54

u mnie burdel, poczynając od pulpitu kończąć na folderach.

A najgorszy jest ten, do którego się ściągają rzeczy z przeglądarki, bo tam segregacja na poziomie zero :lol:

jakbyś opisywała mój komputer :mrgreen:
Ja też mam burdel niemiłosierny, w folderze szkoły jakieś zdjęcia, jakieś programy w folderze ze zdjęciami itp itd jak zrobię porządek to zaraz i tak się wszystko mixuje.
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#48 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 22:05

dlatego ja nie robię porządku - tylko Format C od czasu do czasu :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#49 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 17:11

idealny porzadek. Ale to chyba bardziej zasługa meza . :P
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#50 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9420 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 17:38

Zawsze na pulpicie mam rzeczy nad którymi aktualnie pracuję. Dopiero gdy skończę to pliki lądują w odpowiednich katalogach.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#51 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3554 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 17:48

U mnie wszystko na pulpicie, ale w odpowiednich folderach. Po prostu tak mi wygodniej. ;-)
Co jakiś czas sprzątam pulpit i zostawiam tylko to, co akurat potrzebne, ale po kilku dniach znowu chaos. :lol:
W ogóle lapka traktuję jak swoją twierdzę, mam tu bardzo osobiste rzeczy, większość haseł pozapamiętywanych i baaaaaaardzo nie lubię, jak ktoś chce "coś szybko sprawdzić". :->

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#52 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 19:58

U mnie na pulpicie raczej panuje porządek. Większość rzeczy mam pochowane do folderów. Za to na kompie w pracy to chaos totalny :D

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."

#53 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 20:23

Często ściągam jakąś muzykę i przez to mam na pulpiecie foldery typu: "Nowe", "Nowe2", "Nowe3" :lol: A te "Nowe" to już nie są takie nowe <hoho2></span>

ja do tego jeszcze opisuje foldery: r, m, hh, nm itd itp ... a potem sięmoge tylko domyślać co jest w środku :mrgreen:

na pulpicie porządek robie tylko jak wam chce pokazać tapete <umieraam></span> czyli bardzo rzadko :P ewentualnie kiedy mi sie miejsce kończy :P ta druga wersja kończy się wrzuceniem zbędnych plików do jednego folderu ...

porządek mam tylko w części "studyjnej" wszystko poukładane, wydzielone, ważniejsze pozaznaczane bla bla bla ... aż nudno tam :mrgreen:

a reszta? a reszta jest ... może nie milczeniem ... burdelem :mrgreen: i żeby coś znaleźć ... no chwilemi schodzi ;-) ale w tym szaleństwie jest metoda :mrgreen: przynajmniej raz na jakiś czas odkrywam coś o czym zapomniałam że mam, a o dziwo właśnie wtedy kiedy to odkrywam - okazuje sie że jest mi potrzebne :P

A ja melduję posłusznie, że wyżej przytoczony opis jest już nieaktualny :lol: . Kiedyś miałam wyjątkową wenę i ogarnęłam cały dysk C, a z rozpędu i D :mrgreen: I obecnie mam piękny porządeczek, wszystko ma swoje miejsce, właściwie na C nie mam żadnych plików, a jeśli chodzi o pulpit, to same skróty (dosłownie 1,5 rzędu) i kilka plików, które ostatnio zgrałam i czekają na swoją kolej przyporządkowania gdzieś, albo obrobienia, albo sprawdzenia i wyrzucenia.

Ta daaaaam! :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#54 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 18:29

Ja mam tylko to co mi najbardziej potrzebne, reszta rzeczy jest przerzucana na pendrive, albo na dysk przenośny Połówka. Także akurat na moim laptopie idealny porządek jest zawsze :D

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#55 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 19:11

Ja mam wszystko dobrze zorganizowane. Mam potworzone foldery i jak coś potrzebuję to wiem gdzie tego szukać :)

nixqp2.png

#56 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 11:46

Ja mam wszystko dobrze zorganizowane. Mam potworzone foldery i jak coś potrzebuję to wiem gdzie tego szukać :-)

U mnie jest tak samo. Mam mnóstwo dokumentów, zdjęć z różnych dziedzin i nie wyobrażam sobie inaczej.

Nie rozumiem ludzi, którzy wszystko co się da trzymają na pulpicie (np. mój M.)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#57 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 12:19

Ja też staram się mieć wszystko pochowane a nie nadźbane na całym pulpicie, ale niestety ta sztuka udaje mi się jedynie na osobistym komputerze, bo w pracy to jest dramat :D

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."