Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak wygląda mój komputer? :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak jest w moim komputerze? (41 użytkowników oddało głos)

Jak jest w moim komputerze?

1. totalny chaos (9 głosów [21.95%])

Procent z głosów: 21.95%

2. raczej wiem gdzie co jest (22 głosów [53.66%])

Procent z głosów: 53.66%

3. mam tylko to co potrzebne (10 głosów [24.39%])

Procent z głosów: 24.39%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 12:11

Temacik taki z ciekawości.
Zastanawiam się czy Wasz komputer jest uporządkowany, wszystko na swoim miejscu, czy nigdy nic nie możecie znaleźć :-P

Czego macie najwięcej? Co lubicie gromadzić?
Bo u mnie non stop jestem zawalona obrazkami.... :arrow: stąd moje awki, bo często znajdę coś fajnego...
Większości obrazków nawet nigdzie nie wykorzystuję...ale mam :-P

Do tego mam dużo plików dokumentowych... (word).
Moja praca inż była chyba w 100wersjach...

Ogólnie to macie zawalone całe dyski czy tylko to co potrzebne?

#2 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 12:21

ja na komputerze nie mam nic :P bo to taki złom że żeby chodził jakoś normalnie to nie mogę nic na nim mieć :lol:
mam parę avków, parę zdjęć i tyle...
nawet GG muszę mieć stare bo nowe mi strasznie ścina <bezradny></span>

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas

#3 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 12:21

Ja mam wszystko poukładane :)
mam swój folder na dysku D :P i tam osobne foldery na wszystko.
zdjęcia, avki, muzyka, dokumenty, teksty, obrazki :P wszystko jest osobno posegregowane :) więc zawsze wszystko znajduję :)
wszystko co mi już nie potrzebne usuwam ;-)
lubię mieć porządek :->

#4 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 12:40

Ja staram się mieć porządek i wszystko ładnie układać w folderach, ale zawsze mi się trochę nazbiera plików na pulpicie :-P i potem robię generalny porządek i przez jakiś czas (zazwyczaj dość krótki :-P ) wszystko jest na swoim miejscu. Identycznie postępuję z moim pokojem :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 14:27

Na moim komputerze sa obrazki sa programy typu word, powerpaint z ktorych i tak nie korzystam. Mam troche zdjec i muzyki na nim pare gier komputerowych.
generalnie to mam na nim wszystkiego po trochu. ;-)

201407101662.png

#6 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 15:21

a u mnie standart: bordello we wszystkich miejscach <umieraam></span> <umieraam></span> Mama niezliczoną ilość folderów i podfolderów, nadzieja że zacznę wszystko jakos systematycznie montować, a w rezultacie w końcu i tak większość plików ląduje albo n a pulpicie albo na pulpicie w folderze o wiele mówiącym tytule "Pierdoły" albo coś w tym tylu :mrgreen:
Gromadzenie też znam, całe mnóstwo pdfów których nigdy nie przeczytam, ale mam bo przez przypadek na nie trafiłam, zdjęć, muzyki mam chyba z 30 giga :-P generalnie sajgon na kółkach, al jakos się w tym odnajduję więc jest ok :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#7 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 15:35

Mama niezliczoną ilość folderów i podfolderów, nadzieja że zacznę wszystko jakos systematycznie montować, a w rezultacie w końcu i tak większość plików ląduje albo n a pulpicie albo na pulpicie w folderze o wiele mówiącym tytule "Pierdoły" albo coś w tym tylu :mrgreen:

To ja identycznie... Tylko u mnie to folder do uporzadkowania :mrgreen:

A juz myslalam po wczesniejszych postach ze kazda ma taki porzadeczek.

No dziewczyny, przyznawac sie :mrgreen:

#8 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 15:43

w folderze o wiele mówiącym tytule "Pierdoły"

tez mam taki folder , albo bzdury ;-)
ja tam gdzie muzka mam wszystko na swoim miejscu poukladane , obrazki tez raczej, ale zdarza sie ze szukam czegos i nie wiem gdzie jest , natomiast pulpit jest zawsze zawalony po brzegi bo wszystko tam wrzucam co sie da.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#9 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 16:11

pulpit jest zawsze zawalony po brzegi bo wszystko tam wrzucam co sie da.

pod katem pulpitu to mam porzadeczek. jest w miare ze tak powiem.
Jeszcze mi sie nigdy nie zdarzylo, zebym miala zawalony pulpit :mrgreen: moj facet natomiast pulpit w kompie zawalony na full. Juz ani jednej ikonki tam nie upcha <umieraam></span>

201407101662.png

#10 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 17:11

Ja mam w sumie porządek, mam porządeczek w folderach gdzie sa fotki i filmy, gorzej z obrazkami, z lekka ich za dużo, też sama nie wiem po co to trzymam :lol:
gorzej z pulpitem, jak zmniejszam coś to poźniej zapomne usunąc i troche tego tam za dużo, dziele kompa z rodzeństwem wiec jak nikt nie brynczy to nie 'sprzątam' <hoho2></span>

bordello we wszystkich miejscach

nihil novi <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#11 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 17:16

Ogolnie to tak- jak nachodzi mnie wena robie tysiace folderow, co by wszystko uporzadkowac. Ale ze ja taka sentymentalna, znajduje sie w nich duzo niepotrzebnych rzeczy, np. muzyka, ktorej dawno nie sluchalam. A moze kiedys zechce do niej powrocic- kto wie :-) Takze jak minie ta wena, pare dni jest spokoj. Pieknie, czysciutko i pachnaco :mrgreen: Ale ze pozniej mi sie odechciewa tej pedanterii, wszystko laduje na pulpicie ( taki aktualnie stan panuje na obecna chwile :-P ). I tak to sobie lezy i lezy, az znow najdzie mnie wena :lol:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#12 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 17:17

tez mam taki folder , albo bzdury ;-)

Ja mam " Różne" :mrgreen: :mrgreen: Pozatym przewaznie wszytsko co ściągnę zapisuję na pulpicie, żeby potem tego za długo nie szukać, a jak mi się kończy wolne miejsce na pulpicie to

robię generalny porządek

Często ściągam jakąś muzykę i przez to mam na pulpiecie foldery typu: "Nowe", "Nowe2", "Nowe3" :lol: A te "Nowe" to już nie są takie nowe <hoho2></span>

Ale poza tym mam na dysku D foldery takie jak: Filmy, Fotki, Muzyka, Studia i tam w miare mam porządeczek :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#13 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 20:08

staram sie miec porzadek
układam wszystko
ale mam tego mase
muzyki, obrazów, zdjeć, dokumentów itp...

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#14 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 20:31

Często ściągam jakąś muzykę i przez to mam na pulpiecie foldery typu: "Nowe", "Nowe2", "Nowe3" :lol: A te "Nowe" to już nie są takie nowe <hoho2></span>

ja do tego jeszcze opisuje foldery: r, m, hh, nm itd itp ... a potem sięmoge tylko domyślać co jest w środku :mrgreen:

na pulpicie porządek robie tylko jak wam chce pokazać tapete <umieraam></span> czyli bardzo rzadko :P ewentualnie kiedy mi sie miejsce kończy :P ta druga wersja kończy się wrzuceniem zbędnych plików do jednego folderu ...

porządek mam tylko w części "studyjnej" wszystko poukładane, wydzielone, ważniejsze pozaznaczane bla bla bla ... aż nudno tam :mrgreen:

a reszta? a reszta jest ... może nie milczeniem ... burdelem :mrgreen: i żeby coś znaleźć ... no chwilemi schodzi ;-) ale w tym szaleństwie jest metoda :mrgreen: przynajmniej raz na jakiś czas odkrywam coś o czym zapomniałam że mam, a o dziwo właśnie wtedy kiedy to odkrywam - okazuje sie że jest mi potrzebne :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#15 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 13:34

jak zmniejszam coś to poźniej zapomne usunąc

mam podobnie :-)

Ale ze ja taka sentymentalna, znajduje sie w nich duzo niepotrzebnych rzeczy, np. muzyka, ktorej dawno nie sluchalam. A moze kiedys zechce do niej powrocic- kto wie

mnie jest bardzo trudno cos z koma wyrzucic , bo a moze sie jeszcze przyda .

mam na pulpiecie foldery typu: "Nowe", "Nowe2", "Nowe3

no ja mam tak na roznych partycjach i nigdy nie moge nic wyszukac ;-)

Filmy, Fotki, Muzyka, Studia i

ja jescze miałam folder parac mgr i tam miłam rozne pliki .
ogólnie czesto jest tak ze sobie wszytko segreguje ale i tak jak czegos potrzebuje to blądze albo uzywam wyszukaj.
:-)

na pulpicie porządek robie tylko jak wam chce pokazać tapete

no tak, czasem usuwam , segreguje , a czasem przesuwam na brzeg pulpitu.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#16 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 13:37

u mnie po ostatnim sformatowaniu jest taki porządek ze aż boje się coś zmieniać wszystko mam na swoim miejscu nie ściągam nic ponieważ boje się ze znowu mi się zawiesi :-D muzy słucham na necie :-D
Dołączona grafika

#17 wsooo

wsooo
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 13:37

ja muszę powiedzieć że mam naprawdę porządek na komputerze, wszystko poukładane, foldery podpisane dobrze, że mogę wszystko odnaleźć bez problemu a na pulpicie tylko najpotrzebniejsze rzeczy

#18 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 14:36

mam na kompie założony swój własny folder a w nim podfoldery ,osobny dla muzyki,filmów,zdjęc,rzeczy na fona i innych śmietków...
także w swoim folderze wszystko co mi potrzebne mam posegregowane. Reszta kompa to totalny śmietnik autorstwa mojego brata :roll:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#19 zo$ka

zo$ka
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 15:05

U mnie narazie na kompie nie ma zbyt wiele bo kilka dni temu A. mi zakupil . Ale ogolnie zawsze mam porzadek(w miare mozliwosci :-P )Osobne foldery na programy,filmiki,fotki,pliki sciagniete i cala reszte tych pierdolek:)Nie lubie rowniez miec zawalonego pulpitu,staram sie na Nim umieszczac tylko to co potrzebne.

#20 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 15:39

ja raczej mam porządek w komputerze na swoim dysku :)
mam poszczególne foldery nazwane odpowiednio żeby było łatwo znaleźć różne rzeczy a w nich czasem podfoldery :D
czasem tylko na pulpicie zagości lekki chaos, który trwa miesiąc lub dłużej aż zbiorę się w sobie żeby zrobić porządek :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>