Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zakupy do domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
666 odpowiedzi w tym temacie

#661 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5462 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 09:19

@Aspirynkaaa świetny wzór, lubię takie kolorowe pościele ;-) A jaki skład materiałowy?

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#662 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3432 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 10:54

Komplet Pościeli Eldorado 2 z mikrowłókna charakteryzuje się niezwykłą miękkością i jedwabistą lekkością. Pościel jest niesłychanie gładka w dotyku, bardzo szybko schnie i niemal nie wymaga prasowania! Mikrofaza dzięki zaawansowanej technologii powstaje z niezwykle delikatnych włókien poliestrowych osiągając strukturę nie tylko bardziej wytrzymałą, ale także nie „łapiącą” kurzu, nie drażniącą skóry i antyalergiczną. Te zalety sprawiają, że jest tak chętnie kupowana przez alergików

źródło: home-you.com

Pewnie poliester, ale mam już jeden komplet z tego sklepu i jestem zadowolona. :) 

świetny wzór

Trochę pstrokaty, ale pozytywnie, no nie? :) Dzięki!

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#663 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2312 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 19:39

@Aspirynkaaa oooo jaka piękna ta pościel!

I w moich ulubionych kolorach! Super optymistyczna. Sama bym taką chciała.  :mrgreen:  :mrgreen:

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#664 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 20:22

@Aspirynkaaa świetna pościel :)
Motylki mi się z latem kojarzą :)

nixqp2.png

#665 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 10:09

Ja zamówiłam sobie taką:
Komplet-poscieli-Winter-Deer.jpg

Jak zobaczyłam te zwierzaki to zakochałam się od razu praktycznie
Jest to kolekcja pościeli Dream & Fun ze sklepu ... . Kilka razy tam kupowałam. Jakość pościel bardzo dobra, wzorów jest sporo. Zwykle zamawiałam u nich w outlecie bo mają tam przeceny do 50% na posciele ale tym razem kupiłam w normalnej cenie.

#666 aga01

aga01
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 18:47

Lubię zwierzaczki ale wybacz pościeli z takim motywem bym nie kupiła. Dzisiaj zamówiłam sobie w sklepie ...pl woreczek do gotowania na parze i nareszcie zdobyłam sie na odwagę i zamówiłam designerski zegar marki Karlsson karlsson_5394_jpg_678f7bedfc09d90127e210

#667 agaaga07

agaaga07
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 11:11

Ja sobie ostatnio wypatrzyłam kilka rzeczy na aliexpress. Np. poszewkę na poduszkę ozdobną z taką kolorową mapą świata jakby pastelami malowaną za niecałe 2,5 $ albo takie szklane kule do wsypania ziemi i posadzenia drobnej roślinki też koło 2 $. Tylko się boję, że szkło z CHin to mi pobite przyjdzie.