Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

erotyczne portale spolecznosciowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ona21

ona21
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 16:48

Hej! ostatnio buszując w necie natrafiłam na pare erotycznych portali społecznościowych i sama zastanawiam się nad zalozeniem profilu na takiej stronce. Chciałam się Was zapytać, co sądzicie o umieszczaniu swoich wdzięków i zawiązywaniu znajomości w takich miejscach? Czy nie gorszy Was na przykład eksponowanie nagości i odważne propozycje? Ja sama uważam, że to dośc ciekawe zjawisko. Interesuje mnie opinia zarówno pań, jak i Panów!

#2 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 16:51

Chciałam się Was zapytać, co sądzicie o umieszczaniu swoich wdzięków i zawiązywaniu znajomości w takich miejscach?

nigdy bym się na coś takiego nie zdecydowała.
nie interesuje mnie nawiązywanie znajomości w taki sposób.

Czy nie gorszy Was na przykład eksponowanie nagości i odważne propozycje?

hmm czy mnie to gorszy.. chyba nie
ale uważam, że to nie dla mnie.

Ja sama uważam, że to dośc ciekawe zjawisko

ja nie uważam tego za ciekawe zjawisko.. ;-)

#3 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 16:59

ona21, Nie reklamujemy na forum innych portali.
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 17:23

Ja sama mam konto na jednym z najpopularniejszych for erotycznych. Kiedyś pokazałam tam cycki :-P nie gorszy mnie to i nie przeszkadza, nie jestem tam po to, by kogoś poznawać, tylko otwarcie rozmawiać o seksie, oglądać piękne ciała kobiet i mężczyzn i po prostu miło spędzać tam czas ;-) a że przy okazji nawiązałam tam przyjaźnie i z kilkoma osobami utrzymuję stały kontakt... to chyba dobrze ;-) właściwie powinnam napisać "utrzymujemy", bo mojemu lubemu też się takie miejsce spodobało i mamy tam wspólnych znajomych właściwie ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 17:38

Ja sama mam konto na jednym z najpopularniejszych for erotycznych. Kiedyś pokazałam tam cycki :-P

Odważna jesteś,naprawdę,przyznam,że nigdy nie logowałam się w takim miejscu.Ja osobiście nie wiem czy odważyłabym się wstawić swoją roznegliżowaną fotkę do sieci.

Jeśli kogoś to bawi to naprawdę nie przeszkadza mi to jak umieszcza sobie swoje wdzieki w takich miejscach.Znajomości także śmiało może nawiązywać,poprzez takie fora.Każdy lubi co innego. ;-)

#6 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 18:01

viola, ale wiesz, bez twarzy, same cycki i kawałek reszty :-P ja myśle, że można na takim portalu poznać kogoś i do seksu i do przyjaźni, a nawet partnera na cale życie. Sama znam taki przykład. I uważam, że ludzie często mają mylne wyobrażenie o takich miejscach. To nie zawsze są siedliska młodocianych onanistów, którzy wchodzą tam tylko po to, żeby się podniecić. Można przecież otwarcie rozmawiać o seksie, pieszczotach, fetyszach, o tym co kto lubi, co kogo kręci, wymieniać się doświadczeniami i prowadzić fascynujące dyskusje ;-) Grunt to trafić na dobre forum ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 15:53

Ja bym nigdy nie odwazyla sie byc uzytkownikiem takiego portalu. To zdecydowanie nie dla mnie, swoja nagosc pokazuje tylko mojemu lubemu, nie chcialabym, zeby ktos inny ogladal moje piersi- nawet jak nie widac twarzy.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#8 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 16:01

hmm ja też bym się nie odważyła, szczerze mówiąc nawet nic takiego nie oglądam w sieci, nie jestem też przekonana co do znajomości nawiązanych w takim miejscu <bezradny></span>
Myślę, że to może być jakiś sposób na dowartościowanie się... Moja koleżanka też umiściła swoją fotkę cycków na takim portalu i jest podrajcowana, bo ją chwalą, a ciekawe co by było jakby ją całą zobaczyli, Ja np chciałabym się cała podobać, a nie tylko wiedzieć że komuś podobają się moje cycki <bezradny></span>

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas

#9 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 11:40

ja też jestem na nie... uważam, że to pewien rodzaj ekshibicjonizmu :-/ moja intymność jest przeznaczona tylko dla mojego faceta a nie do publikacji i dostępu dla ogółu.
kjujiczek, przepraszam, ale nie zaimponowałaś mi, wręcz zaskoczyłaś i rozczarowałaś <bezradny></span>

i jest podrajcowana, bo ją chwalą, a ciekawe co by było jakby ją całą zobaczyli, Ja np chciałabym się cała podobać, a nie tylko wiedzieć że komuś podobają się moje cycki <bezradny></span>

no dokładnie... chyba nie najlepiej od tej strony zaczynać znajomość prawda? to trochę jak dla mnie dziwne, szukać sobie partnera przeglądając jego nagie fotki...
Dołączona grafika

#10 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 12:36

Lolka000, nie pisałam tego, po to by komuś zaimponować i nie musisz mnie przepraszać, masz prawo mieć swoje zdanie na ten temat :-) zrobiłam to raz, właściwie po części z chęci dowartościowania się, a po części było to konsekwencją przekomarzania się z użytkownikami czy naprawdę mam takie super cycki :-P popatrzyli, pokomplementowali i już, po sprawie. Zdjęcie potem usunęłam i nie wiem czy ktokolwiek jeszcze pamięta, że ono tam było. Dla mnie to nie jest powód ani do wstydu, ani do dumy, nie rozpatruję tego w takich kategoriach. Może Wam się to nie podobać i nie mam o to do nikogo pretensji.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 18:39

Dla mnie to nie jest powód ani do wstydu, ani do dumy, nie rozpatruję tego w takich kategoriach. Może Wam się to nie podobać i nie mam o to do nikogo pretensji.

i spoko :-) sama napisałas ze logowałs sie tam aby pogadac o seksie a nie zeby sie umawaic na jakies np niezobowiazujace spotkania , w czasach kiedy ludzie nie bardzo jescze potrafia w realu rozmawiać o seksie to jest jakas droga.
Ja nawet nie wiedziałam ze cos takiego jest ;-) ale nie widze w tm nic złego , nikt nikomu tym krzywdy nie robi. :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#12 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 20:16

no pokazać cycki na takim portalu to jeszcze nic strasznego chyba, że chcesz pokazywać jakieś pikantniejsze zdięcia i może jeszcze z twarzą... ja bym się nie zdecydowała nawet na same cycki :-P ale jak kto lubi :-P
szczęście ma smak truskawek :D :D

#13 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 21:51

Ja bym też się nie odważyła ani na rejestracje na tego typu stronie, ani na pokazanie cycków itp ;-) Po prostu nie leży to w mojej naturze ;-)

Ja np chciałabym się cała podobać, a nie tylko wiedzieć że komuś podobają się moje cycki <bezradny></span>

Dosłownie z ust mi to wyjęłaś :-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#14 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 23:28

witajcie
mam takie jedno malutkie pytanie
czy ktoras z was ma moze konto na portalu typu erodate? co sadzicie o ludziach z takiego portalu?

#15 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 23:32

hehe czesc:P
portal jak portal :) wszystko jest dla ludzi pod warunkiem ze umieja z tego korzystac ;)

#16 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 10:16

co sadzicie o ludziach z takiego portalu

wszystko jest dla ludzi :)
JEsli jest to w umiarze i dana osoba nie rani tym nikogo to prosze bardzo..:)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#17 paola

paola
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 18:45

konta nie mam ale znam ludzi, którzy mają :) wiesz.. to zależy od człowieka jak do tego podchodzi i czego oczekuje logujac sie na takim portalu;) np moja duzo strasza kolezanka przez taki portal poznala swietnego chlopaka( sa ze soba juz rok ) i takze uwazam, ze wszystko jest dla ludzi :)

#18 KochajacaCzytac

KochajacaCzytac
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 grudzień 2010 - 14:40

no właśnie, wszystko jest dla ludzi. Kiedyś bardziej bawiłam się w pisanie w takich miejscach. Zapał już minął :)

#19 zakletyksiaze

zakletyksiaze
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 23 grudzień 2010 - 10:48

wszystko jest dla ludzi tylko w takich portalach niejednokrotenie jest 0 romantyzmu

#20 Konfeti

Konfeti
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 23 grudzień 2010 - 13:17

Ja osobiści nigdy bym się nie zdecydowała na umieszczenie swoich zdjęć na jakichkolwiek portalach erotycznych.
Tak jak napisała koleżanka wyżej wszystko jest dla ludzi :)
Ale co kto lubi.
Mnie osobiści to nie ciekawi :)
Najpiękniejszym ubraniem kobiety są ramiona kochającego mężczyzny, a biżuterią...jego pocałunki ... ;)