Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[13.12.2009] Niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 08:26

Dzień dobry!!!
śnieżek leży zimno jak diabli...
a mnie coś gardełko boli :-/
na dworze szaro i buro...
ehhh :-/
B. już na uczelni ale na szczęście dziś po południe razem :mrgreen:
mam zamiar się cały dzień wylegiwać pod kołderką :lol:
Dołączona grafika

#2 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 08:56

Witam :-) I u mnie troche sniezku :-)
Ł. pojechal do Lodzi a ja zaraz ide sie szykowac i jade na uczelnie... Pewnie zmarzne :-|
No ale coz zrobic <bezradny></span>
Milej niedzieli zycze ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 10:14

dzień dobry :)
ja już po śniadanku i lenie się jeszcze pod kołderką bo jakoś w ogóle nie chce mi się spod niej wychodzić ;)
przez to jedzenie lodów chyba dopadło mnie jakieś przeziębienie :-? :-( gardło boli, głowa boli eh...
zaraz będę oglądać film, który wczoraj zaczęłam ale z racji późnej godziny nie dokończyłam :D
poza tym w planach na dziś ...nauka... :P bo jutro zaliczenie przedmiotu.. mam nadzieję, że pójdzie dobrze bo już wpis do indeksu kolejny pójdzie, więc trzeba się ładnie postarać :D

miłej niedzieli wszystkim życzę :*
ranyyy...tygodnie mijają szybko ale weekendy to już w ogóle zapierdzielają :-?

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#4 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 11:05

hej

w koncu chwila wytchnienia na ktora czekalam 2 tygodnie, zrobilam sobie przerwe od szkoly dzis, bo musialam odespac

w pracy ciezko, bieganina straszna, pelno ludzi itd.

u mnie sniegu brak, ale zimno jest jak wszedzie

czekam na P.bo chce isc do jakiegos sklepu, a ze w tygodniu nie mam czasu i do swiat nie bede miala ide dzis

poza tym mam jeszcze do napisania prace na zaliczenie za ktora nie mam kiedy sie wziac, ale dzis musze to zrobic, bo termin goni

to tyle chyba
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#5 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 11:06

śnieżek leży zimno jak diabli...

I u mnie troche sniezku :-)

Ja to sie go chyba w tym roku nie doczekam. Tak jak wczoraj narzekałam na deszcz. Tak dzisiaj mam słoneczko <sun_></span> i żadnych chmurek na niebie (ale nie narzekam juz dziś)

Niedawno wstałam - uwielbiam weekendy bo tylko wtedy moge sie wyspać :-P D. na zajęciach. Dzień pewnie znowu zleci przy nauce <czyta1></span> i przy BS, jutro kolokwium i kartkówka ze słówek :-/

Zaraz jakieś sniadanko, prysznic, ogarnąć pokoik i nauka. Może Misiek wpadnie między zajęciami :-D :-D


Miłego dzionka <buzki></span> <buzki></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#6 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 11:13

Witam ;-)

wczorajszy dzień - tragedia ... dopada mnie znowu dół świąteczny ... pomimo że poprzedni jeszcze nie do końca zasypany :/

zasnąć znowu nie mogłam ... wierciłam sie pewnie do 2 ... i tak krótko jak na moje ostatnie (powracające niestety) problemy ze snem ...

do tego miałam wczoraj niezły maraton po mieście ... szlag trafił moją ładowarkę do laptopa, i uparłam się zeby w sobote kupić nową, o co jak co, bez internetu wytrzymam, ale na laptopie mam większość moich materiałów i do pracy i do nauki, więc była tzw. lipa ... dokonałam genialnego odkrycia, że mam sklep komputerowy zaraz koło domu, więc pewna że tam ładowarkę kupię - pognałam :mrgreen: bardzo miły (i jakże apetyczny) pan poinformował mnie jednak, że ładowarkę to oni mi mogą ściągnąć, i zajmie to jakiś tydzień czasu, a wyniesie mnie 150 zł za ZWYKŁĄ do mojego lapka, ale mają też uniwersalne w cenia 170 zł ... z opadniętą szczęką poszłam dalej ... obeszłam WSZYSTKIE sklepy komputerowe które miałam w pobliżu, łącznie z media marktami i innymi avansami i za cholere nigdzie nie mogłam dostać ... a jak już była to uniwersalna za przynajmniej dwie stówy ... w końcu odesłali mnie do sklepu prawie na drugim końcu miasta ... bardziej zrezygnowana nie mogłam być, ale pojechałam ... i kupiłam ... w akcie desperacji ... uniwersalną ... przynajmniej nie dałam 200 zł tylko dokładnie 119 ... i tak szlag trafił cały mój budżet tygodniowy ... ale przynajniej odpaliłam laptopa i do końca dnia miałam zajęcie w postaci czytania materiałów na fizjologie czasu pracy i wypoczynku ... a co sie nauczyłam? NIC ... jak zwykle ostatnio ...

a dziś dzień zapowiada się nieco mniej wkurzająco ... ogarnę pokój i do nauki ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#7 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 12:41

Dzień doberek :) humorek dopisuje, bo i piękna pogoda za oknem i nawet zimno nie jest :)
Od rana zmagalam się z prądem, z nudów wzięłam się za naukę :P Przynajmniej jakaś część została zrobiona :)
W planach nic za bardzo dzisiaj nie mam, z K. pewnie podarujemy sobie nudzenie się pod kołdrą, był zamysł wyjazdu do poznania na film, ale ostatnie pieniądze w portfelu trochę mnie otrzeźwiły... Może wyciągnę od niego w końcu, co chce na gwiazdora, bo na ostatnią chwilę nie uśmiecha mi się kupować.
Właśnie skonczyłam szamać obiadek- w lodówce właściwie nic nie ma, musiałam nieźle kombinować.
Może zaproszę sobie koleżankę na kawkę popołudniu, albo wybiorę się na spacerek jakiś, trzeba korzystać :mrgreen:

#8 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 13:10

Ciao kobitki :mrgreen:
jezu, ale mnie tu dawno nie było, pewnie już całkiem o mnie zapomniałyście, w końcu chyba z dwa miesiące...
zabiegana okrutnie byłam, ledwo znajdywałam czas żeby sie wyspać, może teraz już troche lepiej będzie (mam taką nadzieję przynajmniej :-D )

teraz już grzecznie będę zaglądać :-P :-P

a aktuallnie żadne cuda się w mnie nie dzieją, siedze w pracy i wyczekuje aż nadejdzie 19, żeby się na tango wybrać ;-)
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#9 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 14:01

nie(d)oceniona, zasypuj tego doła, ale już. W razie czego mogę pomóc ;* Tylko łopatę sobie skombinuję :lol:

Może wyciągnę od niego w końcu, co chce na gwiazdora

Mój P. nigdy nie chce mi powiedziec. Zawsze powtarza, że wszystko ma i nic mu do szczęścia nie brakuje i w związku z tym wiecznie mam dylemat <bezradny></span>

pewnie już całkiem o mnie zapomniałyście

A właśnie, że nie :-P Witaj znowu :mrgreen:

A wogóle to dobry dzień :mrgreen:

Nadgoniłam wczoraj trochę z tym sprzątaniem i dzięki temu mój honor został uratowany :mrgreen: Z pierogami co prawda nie zdążyłam, ale dziś rano zagoniłam siostrę do pomocy i szybko nam to poszło. Szczególnie, że pomagał nam jeszcze na ochotnika jej chłopak :-P Teraz chwilka wolnego, bo dziś przy garach nie stoję, a niedługo powoli będę się szykowac, bo jedziemy do kuzynostwa w odwiedziny i na obiadek :mrgreen:

Miłej niedzieli życzę :-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#10 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 14:18

<hello></span>
Witam niedzielnie.
Leże z laptopikiem w łóżku <tancze></span>
Misiek ogląda tv i bawi się z Mundzisławem <jamp11></span>
Planów na dziś nie mamy, a że kasiory w ogóle nie mamy to zapewne będziemy siedzieć w domku cały dzień.
Ostatnio mało czasu mam na forum... Szkoła, dom, nauka :roll: <emc></span>
Ogólnie jest pozytywnie. Nie mam na co narzekać <jupi></span> <tancze></span>

#11 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 15:16

hej . taka pgoda szara jest ze juz zaczyna sie u mnie robic ciemno- dni leca szybciutko.
sniegu troche jest i mrozik tez, ale nie wychodziłam na dwór , wiec wierze tylko w to co pokazuje termometr :-)
niedziele i jak zwykle tyle rzeczy było w tv , ze nie wiedziłam co wybrac :roll: , posakała po kanałach , cos tam poczytałam i chyba sobie cos obejrze , bo dzien znów jest senny . Oczywiscie były dzis tez puzzle :mrgreen:
tigraa84 lada dzien bedziesz mogł sie strac o dostep do fotek , ciekawe czy twoje wyobrazenie sie sprawdzą ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#12 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 16:58

Dzien dobry ;-)

Wczoraj mialam zly humor, ale po wieczornym piwkowaniu z kolezanka od razu zrobilo mi sie lepiej <piwo></span> :-)
Mialysmy jeszcze ochote na disco, ale brakowalo nam "ochroniarza" i nie poszlysmy ;-)
Odbijemy sobie nastepnym razem :lol:

Dzisiejszy dzien juz spedzilam samotnie, troche na zakupach ;-)
Chcialam kupic sobie cos fajnego, ale skonczylo sie tylko na torebce, kilku kosmetykach i spozywce :->
Wiec bez rewelacji ;-)

Jutro do pracy i przyznam, ze nie chce mi sie troche tam isc... w piatek uslyszalam od kierowniczki, ze sobie znowu nie radze i zbilo mnie to z tropu bardzo :-( kompletnie nie wiem o co jej chodzi, a sama nic wiecej nie powiedziala :roll:
Ja mysle, ze idzie mi dobrze... <bezradny></span>

#13 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 19:14

Dobry wieczór kochani :!:
Byłam dziś na urodzinach u brata jak to rodzinne zjazdy były i śmiechy i kłótnie, a teraz sobie napaliłam w piecu, leżę pod kocykiem oglądam "Tak to leciało" i patrze co tam u was. Jakaś zmęczona jestem chyba po "Domu nad rozlewiskiem" pójdę spać, jutro ostatnie seminarium ma nam powiedzieć jak by u niego wyglądało zdawanie ostatniego egzaminu na studiach no i mamy podjąć decyzję czy zdajemy jak cała reszta roku czy zdajemy u naszego promotora. No i kotu muszę jeść kupić bo dziś już resztki wyżarł :-D
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#14 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 19:23

witam forumowiczki
tak dawno mnie tu nie było że już nawet nie pamiętam
A wy mnie pamiętacie?
Niestety ciągle w domu neta brak a żeby gdzieś tak posiedzieć to nie ma czasu za bardzo...
Tęsknie za wami kobitki :P

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#15 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 20:30

hej :) rano wróciłam z imprezy od kolezanki :) pozniej czytałam ksiazke wydana przez mojego znajomego... pozniej sie uczylam i do teraz umiem tylko jedna rzecz a jutro koło... dzien zleciał nie wiadomo kiedy a ja w sumie nic konkretnego nie zrobiłam :-( :-/
szczęście ma smak truskawek :D :D

#16 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 22:50

Witam ;-)

Komputerek mi sie zepsul, a mialam wczoraj prace do zrobienia. Zrobilam u Miska, siedzialam 5 godzin nad tym, wyslalam kolezance a ona jak zwykle jakies pretensje :shock: I nie moze zrozumiec, ze nie mam warunkow. Teraz jako tako komputer sie wlaczyl, ale ile czasu wytrzyma, to nie wiem <bezradny></span>

Dzis byli u mnie znajomi, niedawno poszli. Bardzo mily wieczorek spedzilam.

Jutro na 8 musze jechac na jakas durnowata konferencje, a potem mam az 3 godziny okienka, wiec moze wpadne na kawke do bratowej.

I tak zlecial weekend, raz dwa :-( Ale jak skonczy sie sroda, to bede miala wolne ma uczelni, wiec bede sie cieszyc nadchodzacymi swietami ;-)

Milego wieczorku ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#17 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:28

ona jak zwykle jakies pretensje

no tak ludzie potrafia byc pomocni <bezradny></span>
ja sobie oglądałam film prawie 5 godzin , bo sobie przerwy robiłam ale fajny był , szczególnie porównywanie seksu do picia kawy <umieraam></span>
pokazałam mojej bratanicy jakie dostanie łozeczko od chrzestnego , to potem powiedziała ze pojdzie dopiero spac jak jej wujek je przywiezie , fajnie ze jej sie spodobało bo moze bedzie chciała tam spac , tylko jeszcze trzeba moją mame zreformować. <bezradny></span>
za 8 godzin budzik zadzwoni a jaj nie mam ochoty isc do łóżka , no ale jak ktos spi do 10 :mrgreen:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#18 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:30

witam dzień minął mi ok,byłam z pieskiem na spacerku:)
potem gorąca herbatka z moim ukochanym i zabawa z córka.Żyć nie umierać;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych