Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[09.12.2009] Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 06:57

;-) ;-) Witam!!

Oj już dawno nie przypadł mi zaszczyt założenia nowego tematu w "jak Ci mija dzień". Jak już minie ta środa to już leci z góki :-D Życzę wszystkim miłęgo dnia. Ja zaraz do pracy wyjeżdzam. Coś ostnio się rozlwniwiłąm i jeżdzę tam samochodem codziennie, nieładnie nieładnie. :-P

#2 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 07:29

Dzień dobry!!!
Wczoraj jakoś przeżyłam... nawet fajnie było ;-) :-D
Potem wieczór z B.... tak więc też nie narzekam :-P
dzisiaj do szkoły na 11:30... do późnaaaaa :-? jeszcze mam trening z piłki ręcznej tak więc pewnie będę wykończona :-/
teraz mam w planach nauczyć się na matematykę bo dziś kartkówka :-/
ogólnie do świąt znów mam wzmożony okres sprawdzianów, kartkówek itp... <bezradny></span>
trzeba iść jakieś śniadanko zorganizować... kto mi zrobi :-P
Dołączona grafika

#3 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 08:45

Hej ;)

Od rana ktos dzownil na telefon domowy, wiec sie nie wyspalam :shock: Zeby o 7 rano dzwonic z reklamami? No nic trudno. Dzis do pozna mam zajecia, w miedzyczasie 3 godziny okienka. Nie zdaze do domu wrocic nawet, wiec nie wiem co bede robic. <bezradny></span> Moze bratowka bedzie w pracy, mam nadzieje. Jakos dzis wszystko mnie boli, nic mi sie nie chce <bezradny></span>

ogólnie do świąt znów mam wzmożony okres sprawdzianów, kartkówek itp...

pamietam, jak uczylam sie w liceum, ze to byl chyba najgorszy czas w roku.

trzeba iść jakieś śniadanko zorganizować... kto mi zrobi


hmmm akurat sobie bede robic, wiec zapraszam ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#4 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 10:45

I juz mamy srode. jak ten czas niesamowicie szybko leci. A ja dalej chora leze w lozku i sie kuruje. Lekarka nie kazala mi do konca tego tyg wychodzic z domu. Nie mam jak skontaktowac sie z moim K. bo mi zablokowali konto w tel <cryyy></span> trudno jakos przezyje moze on sie w jakis sposob skontaktuje ze mna. Ide zaraz lezec bo cos mnie plecy bola dzisiaj. Musialam chyba jakos zle w nocy spac, bo obudzilam sie z mega bolem plecow :-? uciekam. Milego dzionka

201407101662.png


#5 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 11:47

Witam po przerwie ;-)

U mnie jakos szybko zlecialo, w sobote byłam w domku, w niedziele wrociłam do Szcz. bo w poniedziałek dwa kola mialam :roll: i po południu juz do domku jechałam bo wczoraj był pogrzeb babci :-( Cięzko bylo... Ale juz mi jakos lepiej, chyba sie z tym pogodziłam.
Wczoraj wieczorkiem wróciłam i dzis zajęcia tylko od 15-17 więc jestem meeeeeeeega wyspana <tancze></span>
Dzis może z Miskiem do kina wyskoczymy <tanczy7></span>
Pogoda okropna, ale nie pada przynajmniej (narazie :roll: )
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#6 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 13:15

ja dzis byłam w markecie na jakis małych zakupach przedswiatecznych , ludzi mało o tej porze było, tylko ze 20 osób stało za karpiem , no ale ja w realu nie kupuje bo nie usmiercają :-? :roll:
miłao dzis padac ale na szczescie jest tylko mgliscie ,ale i tak dzien jest senny <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#7 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 13:20

dzien jest senny


zgadzam się... :roll:

a ja rano byłam z hamulcami- okazało się że jest pompka hamulcowa do wymiany-kolega przełożył a potem wspólnie odpowietrzaliśmy hamulce :-)

następnie pojechałam na diagnostyke przełożyć opony na zimowe- panowie traktowali mnie jak idiotke i usiłowali różne rzeczy wmawiać-ze niby kobieta to ja można naciągnac :evil:
ale się nie dałam :mrgreen:

teraz szybka kąpiel i jade do gina bo tabletki mi się skończyły..
chyba dziś zrobi mi cytologie... brrr... nie lubię... :-|

wpadne do was wieczorem jak się ze wszystkim uporam :-)

#8 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 13:57

A ja już po obiadku, zaraz biorę się za skrobanie ścian na przedpokoju, bo są gdzieniegdzie odpryski, a potem tata cekolem załata gdzieniegdzie dziury i jak wszystko dobrze pójdzie to jutro umaluję przedpokój, wieczorem jeszcze musimy świnię rozebrać i mięsko pomrozić, eh powoli czuć święta :-D
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#9 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 14:34

<witeczka></span>
wróciłam ze szkoły, zjadłam obiadek i siedzę :-P
o 16 ide do babki a z nią do krawcowej
bo już wybieram sie od tygodnia :roll:
na piątek 3 spr, chyba sie wykończe :evil:
Lolka000, ja do swiąt mam zawalone tak ze głowa boli :-P
dzisiaj w planach film z M wieczorem ;-)
oczywiście wcześniej brzydulka :lol:

chyba dziś zrobi mi cytologie... brrr... nie lubię

okropieństwo ;-)

miłego dnia życzę ;*
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#10 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 14:34

dzień dobry :)
ja dziś na zajęciach od 8 byłam, ale na szczęście pani doktor z drugiego wykładu przyszła 2 godz wcześniej więc nie miałam okienka i wyszłam wcześniej <hura></span> i takim oto sposobem jestem już w domciu :D
zjadłam kanapeczki, bo głodna była niemiłosiernie, a do obiadu jeszcze dalekoooo :P bo mamcia dopiero za godzinkę przyjedzie do domu ;)
plany na dziś? ciąg dalszy nauki na jutrzejszy egzamin :P już mi się to wszystko miesza i plącze i coś czuje, że się wkurzę i po godzinie to odstawię... no nic zobaczymy jak to będzie ;)

miłego popołudnia życzę wszystkim :*

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#11 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 15:28

Dzien dobry ;-)

Wczoraj mialam dzien porzadkow :-)
Mieszkanko wypucowalam i od razu lepiej sie mieszka ;-)
Popoludniu wybralam sie do miasta i juz tak ladnie, swiatecznie jest <dreams></span>
Chcialam kupic jakies ozdoby do domu w sklepie za 5 zl, ale nic mi w oko nie wpadlo ;-)

A dzisiaj od rana biegam ;-)
Bylam w Leroy, kupilam ozdoby choinkowe i nie wytrzymalam... musialam je zalozyc :mrgreen: Wiec mam juz ubrana choinke :-D Czesciowo... ;-) brakuje mi jeszcze lancucha :-) Wiem, ze wczesnie, ale co tam... w sklepach juz sa, to u mnie tez moze byc :-D Poza tym, czuc ze ida swieta ;-) Jak zajade do rodzicow w Wigilie, to tak na szybko wszystko <bezradny></span>

Musze zadzwonic do promotorki i cykam sie troche :-/
Bo nic nie mam, na zjezdzie teraz mnie nie bedzie.... i moge niezly opierdziel dostac :roll:
Jejku.... jak ja bym chciala miec juz te szkole za soba <amen></span>

#12 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 16:10

Odebrłam mała z przedszkola , pani powiedziła ze kaszle i ze mam jej nie przyprowadzac , co prawda sprzataczka powiedziła ze pobiegała i dlatego kasłała < no i w przedszkolu jest gorąco> no ale klocic sie nie bede :D jeszcze ogłoszenie wisi ze mają udokumantowany przypadek swinskiej grypy :-/
nie mam jakos weny dzis na smiganie po necie , ani nawet na film , pewnie posiedze i tv poogladam albo poczytam.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#13 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 16:15

witam ja juz po obiadku dzis mam troszke luzu wczoraj sie narobilam a dzisaj odpoczywam :-D bo jeszcze duzo przedemna porzadkow az glowa boli jak o tym pomysle :-(
Dołączona grafika

#14 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 16:46

Zeskrobałam wszelkie wypryski ze ścian na przedpokoju i czekam aż tata przejedzie to cekolem, powinnam iść w piecu palić ale jakoś mi się strasznie nie chce, w jakiś melancholijny nastrój wpadłam, znów jakiegoś doła chyba łapię, nie lubię okresu świąt Bożego Narodzenia bo zawsze mam wielkiego doła psychicznego, staram się jak mogę by mnie w tym roku ominął ale normalnie jak się z jednym uporam to drugi atakuje z nienacka, już sama nie wiem jak sobie z tym radzić :cry:
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#15 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 19:00

Witam się <hellooo1></span>

dalej chora leze w lozku i sie kuruje

Zdrowiej szybciutko ;*

Cięzko bylo...

Bardzo mi przykro Olenko, <pocieszacz></span>

ale się nie dałam :mrgreen:

I bardzo dobrze, wyrazy uznania :mrgreen:

Wiec mam juz ubrana choinke :-D

Też się do tego przymierzam. Tylko cały czas zastanawiam się jak ja uchronic przed wszędobylską córką i wszystko niszczącym psem :-P Chyba zostaje mi tylko powiesic drzewko pod sufitem :lol:

Jak mi minął dzień? <hmm></span> W sumie bez niespodzianek ;-) Rano tylko dupka mi zmarzła, bo skończyła się wygoda z samochodem pod domem i trzeba się kawałek piechotka przetelepac :-P Na dodatek szef się spóźnił rano i trochę w plecy z czasem byłam. Ale co tam, ważne, że dzionek w pracy szybko zleciał. A za dwa dni WOLNY WEEKEND <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>
Później poszłysmy z Miska na małe zakupy. Musiałam kupic jej nowe rękawiczki, bo poprzednie pożarła jej wczoraj Leila :roll: No i przy okazji czapkę i szalik, bo ta, którą dostała od dziadka w zeszłym roku wciąż jest za duża <bezradny></span>
A w drodze do domu spotkałam mojego byłego współlokatora. Tak, tego na którego tak psioczyłam. I wiecie co? Jestem zdania, że niektórym ludziom powinno się zabronic miec dzieci :evil: Myslałam, że choc trochę zmądrzeli, ale chyba się pomyliłam. Jeszcze kiedy mieszkali u nas potrafili wyjśc rano bez słowa do pracy, zostawiając synka samego w pokoju i nie informujac mnie o tym, bo np. R. nie chciał mnie budzic :shock: Ale dziś po prostu przeszli samych siebie! Bo po 10 minutach rozmowy R. powiedział mi, że musi leciec do domu, bo Mały się może obudzic, a on właśnie był w sklepie, w którym pracuje jego żona na zakupach :shock: A pracuje kilkaset metrów dalej niż mieszkają :shock: Zostawił dziecko samo w domu, bo musiał sobie kupic coś do jedzenia <sciana></span> Czy Ci ludzie nie mają wyobraźni :roll: Bezmózg <blabla1></span> Ja to boję się nawet zostawic Wikę na chwilę żeby zbiec 2 piętra w dół i za każdym razem targam ją ze soba, a on dwuletnie dziecko zostawia samo w domu na kilkanaście minut <ciah></span>
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#16 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 19:03

nie lubię okresu świąt Bożego Narodzenia bo zawsze mam wielkiego doła psychicznego

mam podobnie, nie wiem z czeho to wynika.

mojego byłego współlokatora. Tak, tego na którego tak psioczyłam

tego co wersalke trzeba było wyrzucic ??? no cóz ludzie nie mam zcasem wyobrazni, moja bratowa czesto tak robiła , mówiac ze nic sie nie stanie <bezradny></span>
pogadalm jescze z kolezanka na gg , dlatego nie zniknełam a teraz juz mykam na serio. dobranoc.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#17 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 19:09

Dzień dobry :-)

A ja się tak pojawiam i znikam, ale mało co ostatnio piszę. Głowę mam zajętą, na niczym się dłużej skupić nie mogę i jako tak dziwnie....

Dziś w pracy tylko do 15 byłam, jakoś mi się udało tak wcześnie wyjść :mrgreen: No i z tej okazji zaliczyłam bibliotekę bo jeszcze otwarta była. A potem z P,. się pokłóciłam bo zestresowany przed obroną chodzi... A dziś mija 9 lat odkąd jesteśmy razem i tak mi smutno jakoś... Mam ambitny plan ogarnięcia mieszkania bo jak do pracy chodzę to jakoś się nigdy zebrać w tygodniu nie mogę, a teraz i weekendy pozajmowane :-/ No i jeszcze do sklepu sie wybieram po cokolwiek do spożycia jutro w czasie pracy ;-)

Miłego wieczoru życzę Wszystkim :*

#18 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 19:23

Już w domku... wróciłam dosłownie pół godziny temu :-|
wzięłam prysznic...
zjadłam...
wykończona!!! :-?
w szkole ok... ale trening mnie wykończył po prostu padam... :-x
zaraz porobię zadanka na jutro do szkoły a potem łóżeczko i tv... :->
B. się uczy i w sumie też dobrze :-P
w piątek wycieczka tak więc jutrzejsze popołudnie będzie luźne ;-)
pogoda pod psem... i ma być coraz gorzej tak więc dup* :-(
przyszły moje buciki więc chociaż tyle pozytywnego dzisiaj :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#19 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 19:26

a ja sobie właśnie dałam spokój z uczeniem się na jutrzejszy egzamin, bo już nie mam do tego siły, nic mi już do głowy nie wchodzi i wszystko mi się miesza :-? co ma być to będzie, zobaczymy jutro :P chcę być dobrej myśli ;)
zaraz się biorę za dalsze czytanie książki i chyba ja dzisiaj skończę tak coś czuję ;)

A dziś mija 9 lat odkąd jesteśmy razem

łooł, to kawał czasu :shock: patrząc na Twój wiek, to od 16 roku życia jesteś z nim no no, nic tylko pogratulować :) i chyba troszkę zazdroszczę ;)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#20 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 20:04

A dziś mija 9 lat odkąd jesteśmy razem i tak mi smutno jakoś

Wszystkiego najlepszego ;*

Ja niedawno wróciłam.
Miałam dzisiaj zajęcia do 15.00 potem wizyta u promotora i o 17-18.30 egzamin.
Teraz jem obiado-kolację i zerkam na "Uwagę"

a ja sobie właśnie dałam spokój z uczeniem się na jutrzejszy egzamin, bo już nie mam do tego siły, nic mi już do głowy nie wchodzi i wszystko mi się miesza :-? co ma być to będzie, zobaczymy jutro :P chcę być dobrej myśli ;)

W takim razie trzymam kciuki i powodzenia :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych