Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Trwała Prosta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 xoxo

xoxo
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 10 październik 2009 - 22:37

Witam ,
mam "mały" problem odnoście swoich włosów. Są okropne ! Kręcone , łatwo się puszą i są powodem moich kompleksów . Nie ma szans , żebym kiedykolwiek się do nich przekonała , niby każdy powinien dobrze wyglądać w swoich naturalnych włosach , ale nie ... Moim problemem nie jest tylko to , że jakieś kosmyki mi się podwijają . Mam naprawdę strasznie kręcone włosy , od samej skóry głowy , takie małe , wstrętne loczki ... Wyprostowanie ich prostownicą zajmuje mi niemiłosiernie dużo czasu . Oprócz tego wystarczą jakieś niesprzyjające warunki klimatyczne i szopa gotowa ;( ale słyszałam o trwałym prostowaniu . Czy wiadomo wam coś o tym ? Ile takie coś kosztuje ? Jak długo trzyma ? No i czy jest skuteczne w każdych warunkach ?

#2 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 11 październik 2009 - 09:22

ja slyszalam tylko tyle, ze wlosy, ktore odrastaja, przy czubku glowy, znow sa krecone, czyli trzyma sie to do czasu odrosniecia wlosow
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#3 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 11 październik 2009 - 09:45

Nigdy nie miałamt akiej trwałej- kiedyś się nad ia powaznie zastanawiała...bo mam włosy lekko falowane zwłaszcza falują się przy końcach :| no ale musiałabym zobaczyć efekt na kimś :| aby się przekonać.
Już nie panna a żona :*

#4 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 11 październik 2009 - 10:40

moja koleżanka z klasy zrobiła sobie kiedyś tą trwałą. Z tym że jej włosy kręciły się na końcach, takie słodkie loczki jej się robiły :D i z tego co pamiętam trzymała jej się ta trwała dość długo :) i nie musiała codziennie poprawiać włosów prostownicą, tylko mówiła, że po umyciu wciera w nie jakiś środek z typu 'proste włosy bez prostowania' :mrgreen: po to żeby były gładsze i się nie puszyły :)
ale jak tu któraś dziewczyna wyżej napisała, ta trwała trzyma się do odrośnięcia włosów a jeśli Ty masz kręcone od samego czubka głowy to nie jestem pewna czy byłabyś zadowolona z efektu gdyż mógłby być krótkotrwały. Tylko byś się wkurzyła, że wydałaś tyle kasy w błoto.. a co do ceny to wtedy kiedy miała ją moja koleżanka a to było jakieś 4 lata temu kosztowała ciut drożej niż normalna trwała :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#5 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 11 październik 2009 - 16:44

po 1 taka trwała bardzo niszczy włosy... zresztą jak każda... po 2 musiałabyś ją zapewne robić co miesiąc bo na miesiąc rośnie 1cm włosów... więc nie wiem czy ci się opłaca :) wystarczy że troszkę od skóry by ci odrosły włosy i już byś miała problemy :) bo od skóry były by kręcone a potem proste , śmiesznie by to wyglądało ...

#6 xoxo

xoxo
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 październik 2009 - 21:36

No tak , mówię wam , jeśli macie proste włosy to cieszcie się i radujcie xD
po prostu kosmos z tymi kręconymi ... <bezradny></span>
a najgorsze jest to , że w lato , nad jeziorem fanatycznie się boję , że zamoczę włosy i mi się skręcą a potem zobaczy mnie w nich ktoś znajomy >.<
że nie wspomnę o czasie jaki poświęcam na codzienne prostowanie włosów ..
"Niewiele tak dziś chcę,
weźcie mnie stąd,
lub tu zostawcie mnie...

Lecz słyszę , że woła ktoś z oddali,
kilka prostych słów : nie przestań sobą być!
gdy zagubisz się , opuści Cię odwaga,
siły w sobie zbierz , nie przestań sobą być"




[you] spójrz mi w oczy ...

#7 CukierkowaDama

CukierkowaDama
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 11 listopad 2009 - 21:13

jeśli jesteś blondynka naturalną bądź jesteś blondynka naturalną ale masz włosy przefarbowane na czarno nikt Ci nie zrobi trwałego prostowania. To jest tylko dla osób z ciemnymi kolorami włosów. Inaczej ej zepsuejsz i będa gorsze niż są. Wiem, bo sama chciałam to zrobić i nitk ie nie zgodził.
Cena od hmm ja widziałam od 80 do nawet 500zł.
Bo ta kobieta wiele przeszła jednak po tym wszystkim od Ciebie nie odeszła : *

#8 EyeLiner

EyeLiner
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 listopad 2009 - 18:07

Prawda jest taka, że takie trwałe prostowanie jest kosztowne i bardzo niszczy włosy. Co z tego, że będą proste, skoro będą wyglądały jak siano ? Poza tym to nie jest takie do końca 'trwałe', chociaż przeczytałam, że jeżeli nie ścina się włosów, to efekt może się długo utrzymywać(pewnie jakieś pół roku).
PS. Taki zabieg kosztuje powyżej 150zł





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych