Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Niezbędne wyposażenie domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#101 felek

felek
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 15:36

myślę że do 1000 to już jakiś fajny wypasiony xiaomi sobie sprawisz :)

#102 sjorbonka

sjorbonka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 16:00

zerknij tutaj na ten artykuł, wydaje się być ciekawy, może akurat uda Ci się coś z niego wybrać :-) pozdrawiam gorąco...

#103 grazyna.szelak

grazyna.szelak
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 12:47

Od czasu remontu kuchni, wyposażeniem niezbędnym jest dla mnie zmywarka. Tak, wiem, lodówka ważniejsza :D ale lodówkę miałam zawszę, więc jest dla mnie czymś oczywistym. a zmywarki wcześniej nie miałam, teraz mam i nie wyobrażam sobie już życia bez niej. Szczególnie, jak przychodzą goście. Mąż ma sporo rodzeństwa, jak tak czasem przyjdą w niedzielę na kawę... to potem człowiek stał nad zlewem i mył, i płakał, że znowu tyle tego. a teraz raz dwa, wszystko pakuję do zmywarki, wrzucam kapsułkę do zmywarek sunlight i idę się relaksować. Potem tylko wyciągnąć, poukładać w szafkach i po robocie. A sunlight domywa mi ładnie wszystko, nie zostawia smug, więc nie denerwuję się wyciągając ze zmywarki, że znowu coś nieopłukane, tak niestety było z poprzednimi tabletkami. Dobrze, że na sunlight wpadła, teraz mam spokój, a jak się na niedzielę ktoś zapowiada, to już mnie to nie przeraża :D

#104 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:28

Oj muszę się tutaj zgodzić. Ostatnio byłam zmuszona przeprowadzić się do wynajmowanego mieszkania, w którym nie ma zmywarki. Ale jak wreszcie dokończę budowę domu to na pewno zakup zmywarki znajdzie się na liscie priorytetów. Strasznie dużo czasu schodzi mi codziennie na zmywanie, no i nie jest to takie tanie jeśli podliczyć koszt wody.

Za to ostatnio dorobiłam sie ekspresu do kawy.Zdecydowaliśmy sie na kolbowy bo jest o wiele tańszy niż ciśnieniowy. Poza tym o wiele mniej awaryjny. Z mężem pijemy jedynie kawę czarną tak wiec dla nas było to najlepsze rozwiazanie. 

Mam ten model ClatronicaMega prosty w czyszczeniu

I jak na swoją cenę oferuje bardzo dobre ciśnienie

i-clatronic-es-3584.jpg

Użytkownik basiaw edytował ten post 07 grudzień 2018 - 12:28

#105 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 24 maj 2019 - 17:37

Bez zmywarki mogę żyć, ale bez piekarnika ani rusz. :) A teraz odkąd mam nowego SurroundCook z Electroluxa to najchętniej nie wychodziłabym z kuchni, bo mogę piec i trzy blachy ciasta, jak mam ochotę. :D Mąż się śmieje, że otworzę cukiernię.  :D