Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Niezbędne wyposażenie domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#41 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 11:34

Jak kupiłam sobie i toster i sandwich, to na początku regularnie używałam, teraz raz na poł roku może.

ja uważam, że sandwich to jedna z lepszych rzeczy, które mam. Czasem nie mam ochoty na zwykłą kanapkę a już taką z opiekacza owszem, inaczej smakuje. Dlatego nie wyobrażam sobie, żebym mogła tego urządzonka nie mieć :-D

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#42 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:28

nie wyobrażam sobie, żebym mogła tego urządzonka nie mieć

Ja też :mrgreen: Bo chociaż teraz używam go coraz rzadziej, to jednak czasem mam wieeelką ochotę na tosta :) M. miał za to chyba kilkumiesięczny okres, w którym używał go niemal codziennie :lol:

#43 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 21:15

Ja też Bo chociaż teraz używam go coraz rzadziej, to jednak czasem mam wieeelką ochotę na tosta M. miał za to chyba kilkumiesięczny okres, w którym używał go niemal codziennie

ja tak kiedsy prawie 2 tyg dzien w dzień jadlam <jesc></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#44 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 21:57

Ja jeszcze marzę o takim tosterze typowo angielskim, w którego tosty wyskakują w górę gdy już są gotowe :-P

#45 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 22:45

tosterze typowo angielskim

Posiadam i używam raz na ruski rok :P Po prostu nie przepadam za takim suchym pieczywem :P najczęściej smaruję dżemem lub nutellą ;-)

Ja sobie nie wyobrażam życia bez pralki, czajnika elektrycznego ;-) Tostera też lubię używać sporadycznie :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#46 berserker

berserker
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 10:41

Jak się ma ogródek i działeczkę to też trzeba pamiętać o dobrej kosiarce.

#47 margo.pp

margo.pp
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 17:53

zmywarka! duża oszczędność czasu i wody :)

#48 omaha

omaha
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 08:07

Niezbędne, wiadomo: lodówka. Reszta to dodatki prawdę mówiąc :) Ale ja teraz zauważam, że i okap jakiś by się przydał, tylko jeszcze na nic konkretnego się nie zdecydowałam.

#49 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 19 luty 2014 - 09:22

Dla mnie podstawa, to lodówka,zmywarka( u mnie ,duża oszczędnośc wody),kuchenka mikrofalowa(z funkcją pieczenia),pralka,odkurzacz.Bez blenderów,czy innych takich, mogę sie obejśc.

Użytkownik viola edytował ten post 19 luty 2014 - 09:26

#50 iwonaryki

iwonaryki

Prawdziwa miłość , nie zna granic .

• Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 19 luty 2014 - 11:36

My to mamy lodówkę i pralkę .. mikrofalówkę .. myślałam kiedyś nad zmywarką , ale ze wzgląd że ciasno mamy bardzo w kuchni to odpada ... i cena też jest za wysoka ... odkurzacz też mamy mikser .. blender też często używam  :-)

Synek 13 lat , córeczka 7 lat , córeńka 6 lat .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
iv09vcqgirxd72tg.png
28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.

#51 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 19 luty 2014 - 13:44

Dla mnie w domu niezbędne rzeczy to:

-odkurzacz

-pralka

-lodówka

-mikser

-gofrownica

-toster

a uważam, że sandwich to jedna z lepszych rzeczy, które mam.
Ja mam urządzenie 3 w 1: sandwich, gofrownica, grill.

Ja jeszcze marzę o takim tosterze typowo angielskim, w którego tosty wyskakują w górę gdy już są gotowe :-P
Mam toster i uwielbiam tosty z kremem czekoladowym lub masłem :)

nixqp2.png

#52 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 19 luty 2014 - 15:44

Ja mam urządzenie 3 w 1: sandwich, gofrownica, grill.

Ooo tez takie mam. Cudowne urządzenie. Zmieniasz tylko "wkłady" czy jak to tam nazwać i mozna szaleć :-)

a jeszcze marzę o takim tosterze typowo angielskim, w którego tosty wyskakują w górę gdy już są gotowe

Powiem Ci, że i ja marzyłam o czymś takim ale jak dostalismy od teściowej taki toster to stwierdziłam, że sząłu nie ma. Fakt, na początku to zrobiłam kilka razy tosty a teraz to od roku stoi nie uzywany. No ale jak teściowa raz na rok sie pojawi to oczywiście uzywamy :-D

Dla mnie niezbędne to:

- odkurzacz

- pralka

- lodówka

- sprzęcik 3 w 1 (gril, toster, gofrownica)

- frytkownica

- no i mam taki sprzęcik (tu bez reklamy więc nazwa nie padnie :-D) gdzie jest blender, mikser + ma jakieś tam mieszanie, ścieranie, krojenie itp (full wypas robot kuchenny) gdzie nie wyobrażam sobie, robienia placków ziemniaczanych, koktajli czy ciast  itp bez niego. 

Mikrofali nie mam i jakoś nie czuje potrzeby chociaż czasami nie powiem, jak czekam zanim coś mi się rozmrozi to szału dostaję :-)

a zmywarka... no jest mąz, który myje gary :D

Użytkownik AgnieszkaT edytował ten post 19 luty 2014 - 15:45

#53 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 19 luty 2014 - 16:47

Cudowne urządzenie. Zmieniasz tylko "wkłady" czy jak to tam nazwać i mozna szaleć
Dokładnie :D

Mikrofali nie mam i jakoś nie czuje potrzeby

Mikrofali nie mam i jakoś nie czuje potrzeby
Ja mam. Zapomniałam o niej napisać :)

Lubię wrzucić kromkę chleba z plastrem sera żółtego i sobie roztopić a potem wszamać z ketchupem. Mniam! :) 

no i mam taki sprzęcik (tu bez reklamy więc nazwa nie padnie
To na pw mi podaj :)

nixqp2.png

#54 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 20 luty 2014 - 08:28

A jednak bez opiekacza i tostów mogę się obejść :P Kilka miesięcy temu zepsuła mi się rączka, rzuciłam go gdzieś w kąt i od tego czasu chyba nawet nie miałam ochoty na tosty. Będę musiała go odszukać choćby po to, żeby wyrzucić :lol:

Absolutnie niezbędne sprzęty to dla mnie piekarnik, pralka i odkurzacz. Bez wszystkiego innego mogłabym spokojnie żyć i nawet gazowy czajnik mi niestraszny :lol:

#55 Rysia

Rysia
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 23 luty 2014 - 16:51

U mnie, niezbędnym wyposażeniem jest butelka dobrego wina. :P 

Nie ma to jak usiąść po ciężkim dniu i wychylić jedną (!) lampkę jakiegoś słodkiego wina. Ech...Rozmarzyłam się. ;)

Rzadko kiedy kobieta wybacza mężczyźnie zazdrość; jeśli nie jest zazdrosny, nie wybacza mu nigdy.

Pisuję teksty o bajkach  - https://kartunsy.pl/author/marineczka/

#56 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 23 luty 2014 - 19:50

Lubię wrzucić kromkę chleba z plastrem sera żółtego i sobie roztopić a potem wszamać z ketchupem. Mniam!
dokladnie i masło do ciastaw niej roztapiam.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#57 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 23 luty 2014 - 20:56

@magdaaaaa  <offtopic>

#58 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 23 luty 2014 - 21:14

Ja zauważyłam, że im więcej czasu spędzam w kuchni i na sprzątaniu, tym więcej sprzętów wydaje się być niezbędnych :lol:

pralka, nie wyobrażam sobie szczególnie przy małym dziecku żyć bez

piekarnik, lodówka, gazówka (czy jakiś inny palnik)

robot wielofunkcyjny (do rozdrabniania, krojenia, itp.) - szczególnie w czasie robienia przetworów, pozwala oszczędzić wiele czasu i rączki też

mikser lub blender (jajek nie chciałabym ubijać ręcznie)

Dodatkowo co może być, ale nie musiałoby (choć często używam): zmywarka (nie lubię zmywania, szczególnie sztućców czy garów, ale jak nie miałam też dawałam radę), opiekacz (czy toster, zwał jak zwał w domu od niedawna robi furorę), mikrofalówka, urządzenie do pieczenia chleba (nawet do robienia pizzy się przydaje)

Odkurzacz to coś bez czego bym się obyła łatwo, bo mam super miotłę. Czajnik elektryczny też nie konieczny.

Ogólnie teściowa lubi tego typu drobne sprzęty więc wszelkich mikserów/robotów bez których można się obyć mamy sporo np. urządzenie do suszenia owoców i grzybów, parowar, 2 ekspresy do kawy (bo jeden służy do herbaty liściastej), mini odkurzacz (taki do ręki). Gdybyśmy się wyprowadzili, trudno byłoby to wszystko kupić, a siła przyzwyczajenia każe używać.

Przydałaby się jeszcze suszarka do prania, bo wisi non stop, ale to takie ciche marzenie ;-)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#59 Mart

Mart
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 21:20

Nie wyobrażam sobie życia bez piekarnika ( obecnie marzy mi się parowy ), oczywiście pralka, zmywarka jest niesamowitą wygodą. Mikrofala, blender, myślę o zakupie robota kuchennego. Póki co świeżo nabyty odkurzacz electroluxa-super cichy, świetna sprawa.

Posiadanie tych urządzeń wydaje się tak normalne że aż dziwne byłoby nie mieć takiego wyposażenia w domu.

#60 kkk-kamila

kkk-kamila
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 maj 2014 - 11:18

Ja nie wyobrażam sobie teraz życia bez zmywarki :-D Mam Boscha i jestem zadowolona. 

Ponadto dobry okap który wciąga wszystkie kuchenne smrodki :-) Polecam cichy okap /reklama/

No i z mniejszych rzeczy młynek do kawy, mniammm, nie ma to jak smak świezo zmielonej kawy.

Użytkownik Olenka edytował ten post 13 maj 2014 - 11:34