Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co studiujecie ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
383 odpowiedzi w tym temacie

#381 Basiencja

Basiencja
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 15:30

Ja już mam studia za sobą i pamiętam, że nie zawsze było łatwo, nie miałam wsparcia od rodziny. Teraz bardzo mi się podoba, to że mój młody sąsiad studiuje przez Internet. Studiuje INFORMATYKĘ na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi. Jeździ ns uczelnię tylko na zjazdy konsultacyjne i egzaminy. Czesne do zniesienia, bo takie studia są tańsze od stacjonarnych.

#382 odes

odes
  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:16

Dziewczyny zwróćcie uwagę. ze studia obecnie nie gwarantują Wam dobrego zatrudnienia. Tak naprawdę trzeba zwracać na to czy kierunek na jaki się decydujemy daje nam konkretne wykształcenie a nie na sam fakt, ze studiujemy....

Jesli chcecie znaleźć dobrze płatną pracę to czasami warto zastanowić sie nie nad ukończeniem studiów ale nad ukonczeniem kursów, ktore daja nam konkretne umiejętności:

Jak na przykład kursu robienia paznokci. 

Romantycznie

#383 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 07 wrzesień 2021 - 06:53

Czy warto jest Waszym zdnaiem zakladać konto studenckie? Czy jednak iść w indywidualne? 

#384 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 07 wrzesień 2021 - 09:11

Konta studenckie są korzystniejsze bez dwóch zdań. Wystarczy porównać sobie poszczególne oferty kont indywidualnych i kont studenckich.
Jak masz wybór czy założyć studenckie czy indywidualne, to jasne, że studenckie wyjdzie taniej. Nie opłaca się zakładać konta typowo indywidualnego. 

Dobrą promocje dla studentów ma Santander.

Konto jest darmowe. 

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych