Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wypożyczam czy kupuję?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

#41 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 21 listopad 2009 - 12:31

Ja najczesciej kupuje. Jest u mnie centrum handlowe, gdzie sprzedaja ksiazki za 5 zl. Czasami pozyczam od kolezanek, z biblioteki to wogole.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#42 irma

irma
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 02 grudzień 2009 - 10:56

A ja albo kupuję, albo jeśli juz pożyczam to zazwyczaj od kogoś nie z biblioteki, potem mam problem z wybraniem się i oddaniem więc nie chcę robić sobie kłopotu.

#43 tull

tull
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 02 grudzień 2009 - 18:55

Kupuję przede wszystkim to, na co zawsze z niecierpliwością czekam (Stephen King), albo to, czego nie ma w bibliotece. Całą resztę wypożyczam, no chyba, że z racji bycia studentem (już niedługo) - dużo też kseruję:)

#44 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 23:11

ostatnio kupUje bo wiem ze bede do nich wracala,a że nie były drogie to sie skusiłam:)

#45 irma

irma
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 29 grudzień 2009 - 16:20

a ja tez jak się okazuje wygrywam, ostatnio mi się zdarzyło, fajne uczucie:)

#46 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 15:22

a ja różnie... ale jestem zdecydowanym molem książkowym tak więc pochłaniam kosmiczne ilości literatury :mrgreen: perełki kupuję oraz takie, do których wracam... dużo też wypożyczam :-D nie mam reguły :lol:
Dołączona grafika

#47 Anka88

Anka88
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 14:52

Ja kiedyś tylko wypożyczałam, bo książki tanie nie były, ale od kiedy odkryłam księgarnie z tanimi książkami to kupuje bo zdarza się że uda mi się kupić książkę która normalnie kosztuje ok 50zł za 15zł, aż wstyd nie skorzystać :lol: jeśli chodzi o kupowanie książek jako prezenty uważam że to świetny pomysł jak wie się co druga osoba lubi czytać. Ja bardzo często kupuje książki najbliższym, są bardzo z tego zadowoleni ponieważ udaje mnie się trafić w ich gusta :-D
Dołączona grafika

#48 krople deszczu

krople deszczu
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 21:54

Ja uwielbiam mieć w domu książkę szczególnie gdy po przeczytaniu okazuje się ,ze jest dobra.Lubię zapach kartek ,tuszu i grube okładki .Dbam o książki bardziej niż o ubrania i też częściej je kupuje.
W czasach szkolnych codziennie byłam w bibliotece i brałam po 5 książek,które wieczorami czytałam do poduszki.
You float in my veins...

#49 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 21:00

Ja uwielbiam mieć w domu książkę szczególnie gdy po przeczytaniu okazuje się ,ze jest dobra.

dokładnie dlatego ja też ostatnio częściej inwestuję w dobrą ksiązke,lubię potem popatrzec jak po przeczytaniu stoi na półce :-)
zwłaszcza,że ja lubię wracać do książek.
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#50 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 26 styczeń 2010 - 11:33

a ja różnie... ale jestem zdecydowanym molem książkowym tak więc pochłaniam kosmiczne ilości literatury :mrgreen: perełki kupuję oraz takie, do których wracam... dużo też wypożyczam :-D nie mam reguły :lol:


Jeśli o mnie chodzi, to też nie ma reguły na to, bardzo dużo czytam i nie sposób byłoby wszystkiego, co czytam kupić :-P ale są książki, które wolałabym mieć w domu, klasyki oraz takie, do których lubię wrócić, by przeczytać jeszcze raz i sprawdzić, czy nadal mnie np. śmieszą ;-)
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#51 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 28 styczeń 2010 - 19:55

ja kupuje ostatnio jedna na miesiac ksiazke , , jak na mmnie to i tak sukces , ale jak bede miec kiedys stała prace to bedzie na pewno tego wiecej.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#52 solved

solved
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 28 styczeń 2010 - 20:28

ja uwielbiam kupować książki, tworzę swoją własną biblioteczkę, ustawione są alfabetycznie, autorami, każda półka na inny gatunek ;) poza tym jeśli jakikolwiek kryminał wpadnie mi w ręce to już ma zaklepane miejsce na półce :mrgreen: może dlatego wszyscy każą mi omijać księgarnie szerokim łukiem ;)
wild hearts die a million times.

#53 gargamelka

gargamelka
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 14 luty 2010 - 18:49

ja bardzo róznie.
raczej wypożyczam, ale lubię mieć w domu książki ukochane, ulubione, takie, do których warto wracać - i te kupuję. czasami też mam tak, że ni z tego ni z owego kupuję książkę, o której niewiele wiem, obiło mi się o uszy - a widzę ją np. w empiku i coś takiego w niej jest, że nie chcę wychodzić bez niej ;) tak miałam ostatnio z "amore 14" i nie żałuje - zresztą zazwyczaj nie żałuję takich spontanicznych zakupów :)

#54 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 09:43

Ja jak jade na urlop do Polski to przywoze z 20 ksiazek.Kupuje.W niemczech zamawiam z Polskiej ksiegarni.Lubie miec swoje ksiazki.
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#55 lila lila

lila lila
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 09:57

Wszystkie książki kupuję mimo,że do nich już drugi raz nie zajrzę.Uwielbiam dostawać prezenty w postaci książek,ale od męża,bo wie co mi się podoba i o jakiej w danym momencie marzę ;-)
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła.

#56 wsooo

wsooo
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 27 marzec 2010 - 11:07

ja też ksiązki kupuje, lubie mieć swoje, czasami kupie z 3 od razu i do nich nie zajrzę ale rzadko tak się zdarza. Staram się zrobić sobie dużą biblioteczkę, więc zakup książek jest nieunikniony

#57 LadyGie

LadyGie
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 12:08

kupuję ;)
mam już pokaźną biblioteczkę i często wracam do swoich książek :)

#58 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 15:07

Ja wypozyczam ksiazki

201407101662.png


#59 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 23:42

Ostatnio rzuciłam palenie i zaoszczędzone pieniądze wydaję między innymi na książki. Ale większość w mojej kolekcji to i tak ebooki

#60 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 30 lipiec 2010 - 11:33

wypozyczam
czasem kupie
czesto dostaje np. urodziny . :lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych