Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Znasz swój rozmiar biustonosza?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#141 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 16:58

ja teraz na bank nosze zle dobrany ,ale wydaje mi sie ze w wiekszym bedzie mi biust pływał :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#142 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 08:18

w wiekszym bedzie mi biust pływał

Nie będzie pływał,jeśli chcesz się przekonać to w sklepie musisz bezwzględnie zmierzyć...nie ma rady. :-D

a ja mam teraz tak...przed okresem kiedy jestem spuchnięta w cyckach i w obwodzie noszę 80E a w pozostałe dni 75F...dobrane w sklepie...czuję się dobrze,nic nie uwiera i nie wyłazi bokami ani dołem.Piersi pięknie ułożone na odpowiedniej wysokości,odciążony kręgosłup,polecam.Warto kupić jeden dobry stanik i zapłacić więcej niż kupić kilka tanich i źle dobranych.Tu chodzi o nasze zdrowie i komfort.Ja sobie odkładam i kupuję jak nazbieram pieniędzy bo staniki w Esotiqu do tanich nie należą.Nie mniej jednak gorąco polecam.

Kostium na plażę też mam z Esotiqa...miska 75F.

#143 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 19:19

musisz bezwzględnie zmierzyć
ostatnio juz mierzyłam, na oko nie kupuje bo kupiłabym za mały ...

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#144 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 10:48

@magdaaaaa a może inny fason ... bo to też jest istotne...

ja tam w triumphie kupuję...

#145 Babolina

Babolina
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:24

Ja najczęściej kupuję staniki w H&M i wg tej firmy mam 85D. Są wygodne, świetnie leżą, kręgosłup nie boli. Według brafiterki pewnie miałabym z W/X/Z :D bo mam naprawdę duży biust. 

#146 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 12:43

Brafiterki fajnie sobierają dobry rozmiar :)

#147 ionasaxa

ionasaxa
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 październik 2014 - 18:18

Brafiterki fajnie sobierają dobry rozmiar :-)

Ale niestety w niewielu sklepach można je spotkać.

Wynajem dźwigów Warszawa

#148 Joanna_Jurek

Joanna_Jurek
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 22 październik 2014 - 12:08

Oj:D ja zostałam uświadomiona na zajęciach ze stylistką:D teraz nie włożę niczego innego jak staniczek 65 D <3 :D żadne sieciówki nie dorównują saloną z brafittingiem

#149 vagina

vagina
  • Zbanowani
  • 4 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 08:23

Witajcie.Ja kiedyś mialam problem z dobraniem stanika.Od chwili kiedy poszlam do zawodowej brafitierki problemy sie skonczyly.Dziewczyna mnie bardzo dokladnie zmierzyla obwody pod biustem w biuście i okazali sie ,ze mowilam za mamy rozmiar stanika.Teraz jest wszystko okej.Kupuje 80 E i wiem ,ze przy kupnie stanika nie mam żadnych kłopotów.WARTO skorzystać z porady brafitierki.POLECAM .MALWINA😍

#150 anna101

anna101
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 15 luty 2016 - 07:39

Brafiterka to fajna sprawa, ale można też poczytać w internecie - jest dużo ciekawych blogów z poradami o dobieraniu staników

#151 grenade

grenade
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 15:29

W ogóle nie miałam pojęcia na ten temat, jestem w szoku. Niby coś tak słyszałam na temat brafittingu, wiedziałam, że to profesjonalne wybieranie rozmiaru stanika, słyszałam że tak się powinno robić, ale nigdy tego nie sprawdziłam... Następnym razem poszukam w moim mieście brafitterki się przejdę, bo mam dość duży biust i powiem szczerze, że nie wygląda za dobrze w tych zwykłych stanikach jakie kupuję chociażby w marketach czy sieciówkach.

#152 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:32

Dziewczyny naprawdę popieram to co piszą wyżej bo dobrze dobrany stanik to i biust nie jest katowany a i pięknie podkreślony :) sama często kupowałam sobie staniki w różnych sklepach i to sama bez żadnej porady i zawsze pasował ale odkąd zaczęłam się sama tym zajmować( tak dokładnie pomagam panią w tej kwestii) to wiem że cały czas kupowałam źle ..i wiele kobiet jakie do mnie przychodzi ma źle dobrane staniki... i aż oczy bolą :)  Bardzo lubię swoją pracę i uwielbiam kiedy wychodzą babeczki zadowolone z piękną bielizną i idealnie dobraną :) mam satysfakcje :)

#153 justynam1

justynam1
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 11:51

Ja osobiście preferuję miejskie targowiska. Towar tam jest ten sam co w wielu sklepach jednak nie ma marży, czyli ceny są jeszcze znośne a nie tak jak w galeriach gdzie narzucona jest tak olbrzymia marża za wynajem lokalu, przez co ceny tych samych produktów są nieraz dwukrotnie wyższe...

Pozdrawiam, Justyna

najlepsza fotografia na ślub!

#154 BRIGITTE55

BRIGITTE55
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:22

Zgadzam się z Tobą ananas.Ja zawsze kupowałam stanik o rozmiarze 90 miseczka F hm,, duże cycki.Ale wydawało mi się że coś nie jest tak.Stanik jakby był za duży.Poszlam po porad do brafitierki i okazało się po fachowym doborze stanika przez brafitierke że powinnam nosić stanik o rozmiarze 85bpid biustem i miseczka E.Miseczka niby nie wiele mniejsza od F ale już obwód stanika był bardzo istotny co wpłynęło od razu na wielkość miseczki.Takze dziewczyny radzę Wam zawsze korzystać z porad brafitierki.Teraz mam idealnie dobrany stanik i czuje się bardzo fajnie i komfortowo.Pozdrawiam.

#155 Roma13

Roma13
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 13:42

A ja mam 75H:) i dobrze mi z tym

#156 BRIGITTE55

BRIGITTE55
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 07:10

WitajRl ROMA13.A mierzyłaś się u brafitierki.Jestes pewna swojego rozmiaru stanika? Ja też byłam pewna swojego rozmiaru stanika?I byłam w błędzie.Po wizycie u brafitierki okazało się że mam inny rozmiar stanika.Teraz mam fajnie dopasowany stanik.Wtedy czułam się że mnie gdzieś ugniata cycki wylewaja się z miseczek a mam hm miseczka F a więc duże cycki.A teraz mam super idealnie dobrany stanik.Sprobuj poradzić się brafitierki.To tylko taka moja rada żebyś miała fajnie dobrany stanik i było Ci wygodnie.

#157 czala

czala
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:39

Ja mam 80B i według mnie stanik jest ok, ale z ciekawości sprawdzę w tym brafitterze;p

Porady dla kobiet od kobiet. Sprawdź /link/

#158 BRIGITTE55

BRIGITTE55
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:44

Masz rację.Brafitierka dobierze Ci idealnie stanik.

#159 Roma13

Roma13
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 luty 2017 - 18:23

Znam swój rozmiar. Wszystkie biustonosze kupuję u tej samej brafiterki i zawsze jestem zadowolona z zakupu:)

#160 KasiaKatarzyna

KasiaKatarzyna
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 maj 2017 - 11:08

Właśnie ja musze się wybrac do brafiterki. Bo moje cycki są duże a pod biustem mam mały obwód i ciężko dobrać odpowiedni stanik. Korzystacie z usług brafiterek w jakichś znanych salonach czy raczej takie małe, nieznane?