Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

majtki z silikonowymi wkładkami hit czy kit?;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 arleta23

arleta23
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 październik 2015 - 14:21

Wszystko dla ludzi - nawet gacie z silikonem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ale należy poczuć, że ma się zbyt chudy tyłek. Ja tego wcale nie czuję. Miałabym poza tym dyskomfort czując to, że partner może się dowiedzieć o tym, że powiększam sobie tyłek silikonem w majtkach. Nie wiem co by powiedział. Staniki push-up to jednak nie to samo. Ale z drugiej strony... Gdyby to miało mi poprawić komfort psychiczny, to czemu nie? Zależy od zapotrzebowania. Tak myślę o tym.



#82 roksana0592

roksana0592
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 10:38

Jeżeli kobieta czuje się mało atrakcyjna i potrzebuje dzięki takim wynalazkom dodać sobie troszkę pewności, to ja nie mam nic przeciwko :-) Każda z nas chce się czuć pięknie i pewnie w swoim ciele. Ja jednak mimo swojej drobnej figury wolę zostać przy stringach albo innych koronkowych kobiecych majtkach :-) zwłaszcza, że mężczyźni wolą naturalne kobiety :-) ja często zaopatruję się w bieliznę tej marki:.... zawsze wygodna, dobrze uszyta, biustonosz odpowiedni :-) i nie trzeba żadnych wynalazków :-) a żeby pupa była jędrna to wystarczą ćwiczenia :-)



#83 odes

odes
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 07:17

Kurcze, pierwszy raz coś takiego widzę i jest to coś całkiem fajnego :) 


Romantycznie


#84 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 09:17

Sama nie wiedziałam, że coś takiego istnieje <ookk>



#85 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:52

Myślę, że każda kobieta może zdecydować w czym najlepiej czuje. Jednakże majtki z silikowem to bardziej kit niż hit. Bo koniec końców oszukujemy tylko same siebie.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych