Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

To, co denerwuje...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 14 październik 2008 - 21:54

Tak się zastanawiam... Czy jest coś, co denerwuje Was u drugiej Połówki, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe?

Mnie osobiście denerwuje u M. tylko jedno: jak już jest po wszystkim to On, mimo iż wie, że np. za 2 godziny muszę jechać do domu, to on ustawia budzik i zasypia na np. godzinę. No jak to to tak? :shock: Ja bym chciała się nacieszyć ostatnimi chwilami bycia przy nim, a tu takie coś :shock:
Kiedyś denerwowało mnie Jego ciągłe naleganie na seks. Dosłownie jak tylko skończylśmy on chciał powtórkę. Ale już przestało mi to przeszkadzać. Po poważnej rozmowie się hamuje.

#2 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 14 październik 2008 - 22:04

po seksie idzie do łazienki a potem do komputera albo zasypia szlag mnie trafia dlatego ma teraz celibat dopóki nie zacznie sie zachowywać jak należy <jacidam></span>

#3 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 14 październik 2008 - 22:13

to on ustawia budzik i zasypia na np. godzinę.

Podobno tak to jest u facetow. A mnie nic nie denerwuje...
Zawsze przytula, jest czuly. I jakos nie zasypia, chyba ze razem zasniemy :-D

#4 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 14 październik 2008 - 22:15

Ja na brak czułości też nie narzekam z jego strony ale to trochę rozwala - niedługo wyjeżdżasz, a facet śpi jak zaklęty

#5 September

September
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 15 październik 2008 - 05:58

Ostatnio oglądałam jakiś program .....No i właśnie tak jest ,ze faceci maja tendencje to bycia nieczułym po stosunku,a to wynika ze spadku jakiegoś tam ważnego dla nich hormonu -hm tak wiec może to nie do końca ich wina ;].Nie chce za bardzo usprawiedliwiać facetów.

#6 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 15 październik 2008 - 07:19

mnie denerwowalo to ze tomek chcial od razu przechodzic do sedna sprawy gdyby nie to ze go nauczylam gry wstepnej to by mnie chyba rozrwal - teraz juz jest lepiej sa postepy w nauce :P

#7 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 15 październik 2008 - 07:20

No ja nie mam nic do spania facetów po seksie, ale czy musi spać akurat wtedy?

#8 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 15 październik 2008 - 08:53

Alisekai, Powiem szczerze, że mój D. nigdy nie zasnął, no chyba że to było przed pójściem o spania. Ale słyszałą że faceci tak mją, że po seksie lubią się zdrzemnąć:)Jeśli chodzi o temat, to w moim mnie dneerwuje to że ma troszkę mniejszy temperament ode mnie...czasem muszę się prosić...ale jego temperament jest mniejszy od mojego niewiele na szczeście. Aha! I denerwuje mnie jeszcze to, .że jak jesteśmy na jakiejś imprezie i ja nie piję, a D. tak, to później mam w domu dosłownie przepierdzielone!!!! On strasznie nalego na seks, a ja bym go wtedy (jak jest pijany) kijem nie ruszyła, i zawsze jest < <bezradny></span> kłótnia>

<ookk>


#9 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 15 październik 2008 - 10:09

On strasznie nalego na seks, a ja bym go wtedy (jak jest pijany) kijem nie ruszyła, i zawsze jest < <bezradny></span> kłótnia>

oj to nie miła sytuacja...... znam to może nie z własnego doświadczenia ale z życia moich rodziców ..... :-/ ani nie chce tego wspominać :-/

co mnie denerwuje ? ... powiem szczerze że to co mnie denerwuju często zależy od mojego humoru i tego jak bardzo mi sie chciało .....
irytuje mnie to że tomek czasem chce bym ja sie wszytkom zajęła a on sie połozy i będzie korzystała z chwili a jak mu mówię że na ciąg dalszy trzeba sobie zasłużyć (chodzi mi ze teraz on ma mnie popieścić) on udaje że nie rozumie i oczekuje ze nadal będę kontynuować zabawę nim :evil: i całą frajdę z seksu szlak trafił :evil:
brakuje mi i czasem wkurza brak spontanu u tomka .... seks to najczęściej po kąpieli przed snem tomekowi rzadko zdarza sie by kusił mnie na seks w ciągu dnia ....albo np. miał ochotę na seks nie wiem w kuchni bo akurat dziewczyny z mieszkania poszły na godzinek na zakupy, chodzę przymilam sie a on nic załączy sobie grę albo posiedzi i pogada o głupotach :evil:
eh ci faceci ale ogólnie nie jest źle :-)

#10 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 15 październik 2008 - 10:13

mnie denerwowalo to ze tomek chcial od razu przechodzic do sedna sprawy gdyby nie to ze go nauczylam gry wstepnej to by mnie chyba rozrwal - teraz juz jest lepiej sa postepy w nauce

hehe :D dziwne ze to nie w przypadku mojego D jest tak tylko w moim... ja tez do sedna sprawy odrazu a on mnie uczy znowu tych gier wstępnych :P
mnie nic nie denerwuje D jest czuły ciągle mnie przytula i mówi jak było fajnie :)
denerwuje mnie tylko jego czepianie sie bez powodu że np nie napisze mu że go kocham , ze tesknie itp :P ale da sie przezyc :)

#11 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 15 październik 2008 - 21:03

Roxi, i moze w ogole po alkoholu? :-D

#12 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 15 październik 2008 - 21:05

krowka17, to widze ze ty ogolnie przejelas cechy faceta bo u nas to ja zawsze mowie ze mam i pisac czule smski, itp :P

#13 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 15 październik 2008 - 21:06

mój R mnie jakoś jeszcze niczym nie zdenerwował po seksie najczęściej przytulamy sie i zasypiamy
Dołączona grafika

#14 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 15 październik 2008 - 21:09

Olciiia, hehe :P jakos tak wyszlo no nie zawsze mu napisze bo to taka monotonia.... :)

#15 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4549 postów

Napisano 15 październik 2008 - 21:22

Co mnie trochę denerwuje to fakt, że ja zawsze mam ochnotę na 2 raz a on nie. Przytula mnie i głaszcze, ale po chwili zasypia (jak większość)
Po malutku przyzwyczajam się do tego i też zasypiam :mrgreen:
Jestem w Peru...

#16 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 16 październik 2008 - 08:09

Kiedys było podobnie jak u Olcii ale teraz juz się nauczył :-P , że nie tędy droga

W chwili obecnej chyba nic mnie nie denerwuje
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 16 październik 2008 - 08:36

Mirabelka__22 nie rozumiem?? o co Ci chodzi dokłądnie? :?: :?:

<ookk>


#18 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 22 październik 2008 - 10:06

Co mnie trochę denerwuje to fakt, że ja zawsze mam ochnotę na 2 raz a on nie. Przytula mnie i głaszcze, ale po chwili zasypia (jak większość)
Po malutku przyzwyczajam się do tego i też zasypiam :mrgreen:

Z FACETAMI JUŻ TAK JEST,ZROBI SWOJE,ZADOWOLONY TO SPAĆ :-? :-P mnie najbardziej zawsze złościło to,że nie wazne było ze ja nie miałam ochoty,on prosił,wrecz błagał argumentując ze ja przeciez nie musze nic robić... No kurde,gdzie logika? <bezradny></span> równie dobrze mogła bym na ten czas kiedy on się na mnie pocił wziąść sobie gazetę i poczytać o tym jaki film leci wieczorem w tv!!! :evil:

#19 szalona

szalona
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 22 październik 2008 - 18:38

hmm u mojego chyba nic mnie nie denerwuje... choć czasami ma napady,że tylko skońcyzmy uprawiać seks, a on ma już ochote na kolejny numerek... ja nawet odsapnąć nie zdąże ...
i Może, to że gdy nie mam ochoty na seks jego to nakręca i uważa, ze to tak specjalnie

#20 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3174 postów

Napisano 22 październik 2008 - 18:54

U K. denerwuje mnie za krótka gra wstępna. On od razu chce się brać do rzeczy, a ja bym chciała wpierw trochę pieszczot itp. <bezradny></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych