Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Lubicie robić zakupy w hipermarketach?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#41 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 18:25

jak babka widzi że przy kasie stoi sporo osób to dzwoni żeby ktoś przyszedł do kasy obok i wtedy idzie sprawnie ;-)

To chyba zależy od pracowników ;-) Ja się przeważnie spotykam z takim czymś, że ide do Biedronki, robię zakupy i staje w długiej kolejce, gdzie tylko jedna kasa jest otwarta.
Jak się zbierze więcej ludzi to babka dzwoni po kogoś, i czasem nawet przychodzi po 10 minutach :-/

Ale ogólnie lubię robić zakupy w marketach. Moge sobie spokojnie obejrzeć produkt, nikt mi nie wisi na plecach i nie wbija w mi w plecy swoich balonów żebym się pospieszyła :roll:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#42 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 18:42

nie wbija w mi w plecy swoich balonów żebym się pospieszyła :roll:

hahahaha ha ha :) olenka dobree :P

ja też lubię, ale tam się wydaje za dużo forsy :P bo akurat człowiekowi się zachce wszystkiego co zobaczy :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas

#43 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 08:46

ja także lubię Biedronkę, a to dlatego że zakupy tam są naprawdę przyjemne i trwają bardzo krótko

i ceny są zadowalające :P

ja lubię robić zakupy w marketach, bo mogę spokojnie stać 10 minut przy jednej półce - nikt mnie nie pogania, nie zasłania mi, nie wchodzi na mnie :D
a że ja mam manie czytana dokładnie każdego składu na opakowaniu to trochę czasu mi to zajmuje ;-)
najczęściej robię zakupy w Biedronce :mrgreen: czasem odwiedzę Carefour lub Kaufland :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#44 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 12:25

Mozna wszystko kupic za jednym zamachem,ale warzywka wole kupowac w warzywniakach
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#45 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 18:19

ja lubię robić zakupy w marketach, bo mogę spokojnie stać 10 minut przy jednej półce - nikt mnie nie pogania, nie zasłania mi, nie wchodzi na mnie

to jest ten plus a jak widze ze sie robi tłoczno to ide gdzie indziej i wrcam jak sie zrobi lużno.

mam manie czytana dokładnie każdego składu na opakowaniu

ja podobnie , czesto sprawdzam jaka ma wage i czy czasem inny produkt nie wyszedł by taniej .
W biedroncze czy polomarkecie bywam po drobne rzeczy , wikesze rzeczy kupuje w realu, a w

Carefour

kupuje żelki :mrgreen:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#46 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 12 październik 2010 - 12:48

Oj...bardzo :) lubie
ładnie pachnie przy wejściu pieczywem - HYT marketingowy :-P
muzyka
moge na spokojnie sobie wszystko poogladać
Bez stresu

amoramor napisał/a:
Carefour
kupuje żelki

kolejna fanka żelków ??:) ja na odwyku chwilowo. :-P

Ja robie zakupy u Piotra i Pawła
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#47 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 13 październik 2010 - 13:06

Hipermarkety to zlodzieje czasu.Lubie robic w nich zakupy,ale jak juz tam wejde,to wychodze wieczorem,a mam wrazenie,ze bylam tam tylko moment <zakup2></span>
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#48 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 18 październik 2010 - 19:43

Lubie robić zakupy w hipermarketach , zawsze staram się trzymać listy zakupów oczywiście mi to nie wychodzi <bezradny></span> :lol:

#49 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3174 postów

Napisano 20 październik 2010 - 18:55

absolutnie nienawidzę hipermarketów. Za dużo ludzi, za dużo hałasu, zbyt ostre światła, i generalnie syf... tylko ceny mają lepsze, choć i to nie zawsze <bezradny></span>
generalnie chodzę tam ze względu na mamę, w sensie żeby jej z zakupami pomóc. Tak to never ever!!
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#50 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 21 październik 2010 - 11:02

I tak i nie.
Lubię, bo jest tam wiekszy wybor, mogę poprzebierać np. warzywa, by wybrać jak najlepsze no i wszystko jest w jednym miejscu.
Nie lubię, bo przytlaczają mnie centra handlowe, oświetlenie mnie męczy i usypia :-?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#51 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 21 październik 2010 - 11:25

Bardzo lubię kupować kosmetyki w hipermarketach.Zawsze można sobie dokładnie obejrzeć,powąchać,przetestować testerkiem.Bez pośpiechu. :-D

#52 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 24 październik 2010 - 10:58

tylko ceny mają lepsze, choć i to nie zawsze

dokladnie , sa rzeczy , ktorew sklepie gdzie pracuje sa tansze <bezradny></span> j tam chodze po konkretne rzeczy , albo po cos czego nie moge nigdzie kupic i proszk do prania tam kupuje , jak jest promocja.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#53 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 19:25

Zaglądam na wyprzedaże w galeriach handlowych.Zawsze mozna coś upolować taniej.Za to na bazarku odzieżowym rzadko opuszczają ceny.

#54 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 11:33

Lubie. Szczegolnie U Piotra i Pawła. mam swoje stałe punkty. Ale nie wszystko tam kupuje. Np. cos dla dzieci to w rosmanie bo taniej.
Wole sobie sama pochodzic z koszykiem niz stac w sklepie przy ladzie i mowic co chce

#55 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 11:43

Wole sobie sama pochodzic z koszykiem niz stac w sklepie przy ladzie i mowic co chce

Ja mam to samo. W ogóle nie lubię jak ktoś do mnie podchodzi i pyta czy pomóc. Jak będę chciała to sama zapytam.

Ja robię, bo jest tam wszystko, nie muszę biegać po różnych. Tylko warzywa kupuję obok bloku w warzywniaku, bo są lepsze i o dziwo tańsze.

Chociaż nie lubię takich wielkich sklepów, bo zanim przejdę to już pół dnia mija :) Wolę takie średnie.

Każdy z nas urodził się ateistą

#56 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 14:26

Szczegolnie U Piotra i Pawła.

W zyciu nie bylam tam :-P Chyba jedyny sklep z spozywczych, gdzie nie bylam ;-)

Ja lubie robic zakupy w hipermarketach, szczegolnie Tesco ;-) . Spozywka jest, jakies elektro tez no i fajne ciuszki dla nas i Okruszka ;-)
Ale niekiedy jak potrzebuje pojedynczych rzeczy to zwykly sklepik jest lepszy ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 

#57 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 14:44

szczegolnie Tesco . Spozywka jest, jakies elektro tez no i fajne ciuszki dla nas i Okruszka

az mnie zacheciłas ;) Bylam raz pare lat temu ale przytłaczał mnie swoija wielkoscia i iloscia. Ale zerkne z ciekawosci znowu;)

Ale niekiedy jak potrzebuje pojedynczych rzeczy to zwykly sklepik jest lepszy

my mamy osiedlowy swoj, gdzie nas znaja wiec wiem ze towar jest ok tj. jak zapytam czy cos jest swieze
I po pare drobiazgow nie ma sensu jechac do PiP czy tesco Intermarche
Ale jak chce kupic np. dobry ser zolty to juz musze sie wybrac na miasto.
Niekoniecznie do Pip itp bo lubie tez w Delikatesach robic zakupy

A i bardzo lubie sklepy typu Ikea majster

#58 Janina

Janina

franca

• Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 15:49

Też robię zakupy w hipermarketach. Mój małż w pracy dostaje bony żywnościowe, które można wykorzystać w Realu, więc tam najczęściej robię zakupy. A jak bony się skończą to wolę jechać do Lidla albo E-Leclerc. Od czasu do czasu odwiedzę też Biedronkę i Netto, a rzadko bywam w Tesco. Wszystkie te sklepy są u mnie w mieście więc można wybrać kto co lubi.

Jak się przeprowadzimy to niedaleko mamy Delikatesy, już tam byłam, mają duży wybór produktów, bardzo dobre wędliny i pieczywo, jednak ceny zdecydowanie wyższe niż choćby w Realu (a on wcale nie jest taki tani). Ale bliżej nam będzie podjechać tam niż gdziekolwiek indziej. :)

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

#59 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 09 czerwiec 2013 - 16:52

Uwielbiam robić zakupy w maketach- biorę wózek i nikt mnie nie goni, chodzę, zaglądam za promocjami. Spokojnie, nikt mnie nie pyta w czym może pomóc, bo tego nie lubię, no i ceny faktycznie bez porównania. Co do jakości, to nie zauważyłam, żeby w marketach sprzedawali straszny szlam. jeśli ktoś łasi się na najtańsze produkty, to nie ma co oczekiwać super jakości, ale już takie w średnie cenie są porównywalne jak w sklepach osiedlowych.

#60 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 17:18

Ja bardzo lubię markety. Zawsze jest duży wybór, zróżnicowane ceny, wszystkiego mogę dotknąć, przeczytać etykietę, powybierać, w połowie zakupów zrezygnować i odłożyć na półkę. Co prawda warzywa i owoce mają nieciekawe, ale od tego zawsze jest ryneczek albo warzywniak.
Z marketów najbardziej lubię Biedronkę, Lidla i Carrefoura. Tesco tylko ze względu na ciuchy, możliwość robienia zakupów w nocy, fajne promocje i wyprzedaże (np. dziś kupiłam świetną walizkę na kółkach). W Realu kiedyś bardzo często robiłam zakupy, ale teraz ceny mają zbyt wysokie.

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."