Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Lubicie robić zakupy w hipermarketach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#1 eli.bathory

eli.bathory
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 05 październik 2008 - 22:42

Hipermarkety mają wielu przeciwników, ale jednak są dość popularne, bo ludzi w nich nie brakuje. A co Wy sądzicie o tego rodzaju sklepach? Jakie są plusy, jakie minusy kupowania w nich?

Ja osobiście nie lubię tłumów i długaśnych kolejek do kasy. Plusem jest duży wybór towarów- jedno wyjście do sklepu i można kupić wszystko- mydło i powidło ;-)

#2 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 05 październik 2008 - 23:02

eli.bathory, lubie hipermarkiety. Wsio w jednym miejscu, duzy wybor i ceny zwykle nizsze niz w sklepie ;-)

#3 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 06 październik 2008 - 07:48

A co Wy sądzicie o tego rodzaju sklepach?

tylko praktycznie w takich robię zakupy bo
:arrow: nie lubie iśc do sklepu i jeszcze nie wejde a tam z za lady sklepowej pani pyta co podać wole sama wybrac
:arrow: wiekszy wybor
:arrow: dłużej otwarte
minusem czesto jest to , że trzeb asie duzo nachodzic więc staram sie robic zakupy szybko i bez zbednego chodzenia
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 06 październik 2008 - 08:33

Generalnie lubię, bo:
-duży wybór
-dłużej otwarte
-sama wybieram co chcę
Tylko, że muszę być bez dzieci i muszę mieć czas, żeby zrobić to na spokojnie...

Do minusów niewątpliwie zaliczam fakt, że jak już jestem w jakimś hiper-super to często są promocje i kupuję coś bo jest sporo tańsze, w efekcie przy kasie okazuje się, że mam pełen koszyk... :-P
No ale na tym to polega...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#5 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 06 październik 2008 - 11:39

Ja też jestem zwolenniczką hipermarketów, głownie ze względu na niższe ceny niż w sklepach no i z tego powodu że samemu można sobie wybrać towar z półki. Podstawowy minus to te kolejki, ale te wszystki towary na półkach w tego typu sklepach są tak ułożone żeby nam czas czekania w kolejce odpowiednio umilić :lol: Jakieś gumy do żucia, czy coś w tym rodzaju...Bardzo nie lubię tłumów, strasznie się wtedy wkurzam na ludzi, z tego między inymi powodu nie chodzę na żedne rynki, tarki, jarmarki , bleee, natomiast w hipermarkecie w ogóle mi ci ludzie nie przeszkadzają :->

<ookk>


#6 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 06 październik 2008 - 18:47

Ja też lubie hipermarkety bo jest tam duży wybór, troche taniej i lubie wszystko pierw oglądnąć , zastanowić się i na spokojnie kupić, a nie kupować pod presją sprzedawczyni :-D :lol:

#7 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 06 październik 2008 - 18:49

Lubię, lubię, a nawet bardzo lubię. Wszystko jest w jednym miejscu, a już jak widzę stoisko z serami... I mój kochany ser texas z ziołami i papryką... Mniam!
To, co mnie odrzuca, to kolejki. Ale wolę iść do marketu, wziąć co mi jest potrzebne, a nie wejść do wiejskiego sklepiku i upominać panią za ladą, że serek, który mi dała nadawał się do spożycia trzy miesiące temu...

#8 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 06 październik 2008 - 19:04

Lubię, ale w dni powszednie, weekendowe kolejki omijam z daleka;) i tak jak większośc - lubię, bo w jednym miejscu można kupic mnóstwo rzeczy. No i jeszcze jedna kwestia - w szare, ponure jesienno-zimowe wieczory miło wejśc do tak jasnego, oświetlonego miejsca;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7854 postów

Napisano 06 październik 2008 - 19:19

ja lubię robić, ponieważ
mam duzy wybór,
nikt mnie pogania
biore co chce
mam duży kosz
- to częste kolejki przy kasach
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 06 październik 2008 - 20:47

Generalnie lubię, bo:
-duży wybór
-dłużej otwarte
-sama wybieram co chcę

tak dokladnie :mrgreen:
bardzo je lubie i uwielbiam duzy asortyment w sklepie i wybieranie :mrgreen:

#11 wulfa

wulfa
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 07 październik 2008 - 00:48

Ja cenie sobie w hipermarketach:
- duży wybór towarów;
- niskie ceny;
- promocje (czasem uda sie kupić jakiś skarb za grosze;))
Wyjscie do takiego sklepu jest dla mnie bardziej opłacalne, bo oszczędzam nawet do 20% na zakupach. W moim osiedlowym sklepiku wszystko jest mniej wiecej o tyle drozsze:/

Nie lubię:
- kolejek;
- tloku
Strasznie mnie stresują te dwie rzeczy. Jak na razie pod tym względem najlepiej jest w Realu- nie muszę stać godzinami żeby zapłacic za towar...

#12 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1564 postów

Napisano 07 październik 2008 - 21:35

Tak bo mam wszystko pod ręką :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#13 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 07 październik 2008 - 22:07

możecie sie śmiać, ale z kumpelą lubimy sie zapuścić do jednego takiego hipermarketu za miasto tak na 3 - 4 godzinki i plątać sie między półkami :D smiechu mamy co niemiara, można pogadać, przyokazji zakupy zrobić no i ma taki wypad jakiś urok w sobie <umieraam></span> a poważnie to to jest jedna z niewielu okazji kiedy możemy dłużej pogadać ... po prostu łączymy przyjemne z pożytecznym ;D

poza tym musze powtórzyć plusy wymieniane wcześniej ... do minusów KOLEJKI ... nieznosze ich

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#14 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 07 październik 2008 - 22:09

Lubię robić zakupy konkretne, raz na miesiąc przypuśćmy. Fakt faktem w hm. jest tanio, wszystkiego pod dostatkiem i dużo ciekawych promocji. Teraz można dostać nawet świeże owoce i warzywa, więc w ogóle super. Najgorsze jest to wyczekiwanie w kasie i czasami niemiła obsługa ;)

#15 eli.bathory

eli.bathory
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 07 październik 2008 - 23:37

No własnie- obsługa to bardzo istotna sprawa. Reklama w tv to jedno, a drugie to wrazenie ogólne jakie robi sklep- to czy wszystko jest rozsądnie rozmieszczone, to czy nie stratuje nas tłum kupujących... i to czy pani przy kasie wykrzesa z siebie odrobine optymizmu ;-)

#16 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 08 październik 2008 - 10:57

ja tez wole zakupy w hipermarketach,generalnie jest taniej i wiekszy wybor
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#17 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 10 październik 2008 - 10:54

ja robie tam zakupy tylko w tygodniu i najlepiej do południa , bo mniej ludzi i nie ma pań na promocjach.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#18 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 11 październik 2008 - 00:40

Lubie :-)

Wszystko na miejscu.... ceny nizsze niz w mniejszych sklepach.... duzo promocji.... :-)
Mam duzy koszyk, mozna zrobic duuuze zakupy... zapasy na dluzszy czas :-)
Poza tym wiekszy wybor towarow, moge sobie wybrac, poczytac :-)

Minusy...

ceny nie zawsze sie zgadzaja :roll:
kolejki do kas :roll:

#19 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 14 październik 2008 - 22:31

Dodatkowym plusem wielu hipermarketów,oprócz wyżej wymienionych, jest możliwość płacenia kartą co wg mnie jest wygodne :-)

Ogółem lubię robić zakupy w hipermarketach :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#20 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 15 październik 2008 - 18:02

możliwość płacenia kartą co wg mnie jest wygodne

ja też za to lubie hipermarkety

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych