Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Mdłości i jedzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 04 październik 2008 - 18:23

:-( dziewczyny mam straszny problem;(
Dość często odczówam mdłości
zdenerwuje sie i zaraz jest mi niedobrze
zjem i mi nie dobrze
i tak ciagle nie wiem czy jestem chora czy cos mam to juz od dluzszego czasu:(
nie wiem jak sobie z tym poradzic
myslalam nawet ze to ciaza ale niemozliwe bo robilam testy i nie jestem w ciazy choc okresu nie mialam tylko jakies dziwne plamienie:(
prosze powiedzcie jak sobie radzic z tym ze tak czesto mi niedobrze
czasem nawet do kosciola isc sie nie da bo mi niedobrze a im wiecej o tym mysle tym bardziej mi niedobrze;(
ja juz nie wiem co robic <bezradny></span>

#2 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 04 październik 2008 - 19:34

ja też miałam podobny problem kiedyś i czasami mi się to i teraz przytrafia :-/ może to problem z wątrobą, może wrzody? najlepiej wybrać się do lekarza, zleci on pewnie badanie gastroskopii. Pomoże Nifuroksazyd przynajmniej ja tak robię jak coś jest nie tak
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 04 październik 2008 - 19:42

Moja siostra miała coś podobnego i okazało się, że winę ponoszą za to jakieś bakterie. Tak więc najlepiej idź do lekarza ;)

#4 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 04 październik 2008 - 20:12

ja też proponuje wybrać sie do lekarza ;-)

zjem i mi nie dobrze

a może to na tle nerwowym masz?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#5 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 04 październik 2008 - 21:41

bardzo mozliwe ze na tle nerwowym a juz na pewno przy nerwach sie to nasila!
hmmm wybiore sie do lekarza rodzinnego i jak cos to mnie skieruje gdzies tak najlepiej bedzie:)
Dzieki :*

"Pomoże Nifuroksazyd przynajmniej ja tak robię jak coś jest nie tak"
a co to takiego? gdzie dostane i ile kosztuje??:) sori ze tak wypytuje:)

#6 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 04 październik 2008 - 21:56

WweronikaA, może spróbuj przez pre dni pic melisę i relaksować sie ..... bardzo prawdopodobne że to masz na tle nerwowym bo ostatnio miałaś troche stresów jak dobrze pamiętam z ciążą :-) i lekarzowi ze szczegółami opowiedz o swoich nerwówkach i problemach i trybie życia ....

#7 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 04 październik 2008 - 22:49

WweronikaA, może spróbuj przez pre dni pic melisę i relaksować sie ..... bardzo prawdopodobne że to masz na tle nerwowym bo ostatnio miałaś troche stresów jak dobrze pamiętam z ciążą :-) i lekarzowi ze szczegółami opowiedz o swoich nerwówkach i problemach i trybie życia ....


no to bede pic meliske:)
a tak tak mialam stresow duzo ale mam ndzieje ze juz po wszystkim:)
a czy to co jem ma wplyw? i jak jem?
bo jem niezdrowo!
tzn potrafie nie jesc nic a pozniej jesc duzo na raz w przeciagu dnia;/

#8 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 05 październik 2008 - 13:29

Nifuroksazyd to taki lek na mdłości właśnie. stosuje sie go przy zatruciach pokarmowych , ale ja go stosuje przy niestrawności również ;-) Najlepiej jednak radze wybrać sie do lekarza, bo rzeczywiście może to być ze stresów
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 05 październik 2008 - 13:45

Aha
a wystarczy isc do rodzinnego lekarza? No jak cos to chyba mnie skieruje gdzies prawda?

#10 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 05 październik 2008 - 15:57

w zupełności wystarczy lekarz rodzinny.W moim przypadku zaczęło się od zwykłego badania krwi , póżniej gastroskopia w celu sprawdzenia czy nie jest tu winna bakteria heliko....coś tam ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 06 październik 2008 - 08:24

Dzieki :) za rady:)

#12 Maddie

Maddie
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 27 październik 2008 - 17:02

WweronikaA mam aktualnie podobne objawy z tym, że mnie często ściska w żołądku i jak tylko coś zjem mam biegunkę. Czy byłaś może u tego lekarza? Co Ci doradził? Będę wdzięczna za informacje.
Dołączona grafika


,,Nie zapomnij o tym, że każdy nowy dzień jest Ci dany po to abyś był szczęśliwy"

/PHIL BOSMANS/

#13 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 27 październik 2008 - 18:01

myślę,że najlepiej było by przeprowadzić gastroskopie ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#14 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 27 październik 2008 - 18:27

WweronikaA mam aktualnie podobne objawy z tym, że mnie często ściska w żołądku i jak tylko coś zjem mam biegunkę. Czy byłaś może u tego lekarza? Co Ci doradził? Będę wdzięczna za informacje.

Nie bylam u lekarza. Ostatnio nie odczowam tych dolegliwosci, ale mysle ze tu duzy wplyw mial stres i jedzenie w ogromnym pospiechu i o roznych porach... Teraz mam malo stresow i staram sie nie objadac tylko jest tak rozsadnie mniej a czesciej i jest niezle. Ale jezeli mecza Cie te objawy i nie przechodza to wybierz sie do lekarza :) Czemu sie nie poradzic specjalisty:) Pozdrawiam:*

#15 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 19 sierpień 2010 - 18:41

No własnie,mam coś podobnego ,tylko tego jeszcze dołozyc mozna ze po małym posiłku pojawia sie u mnie zgaga.ZUpełnie nie wiem o co chodzi...

#16 Sylwia205

Sylwia205
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 13:48

Moja siostra miała coś podobnego i okazało się, że winę ponoszą za to jakieś bakterie. Tak więc najlepiej idź do lekarza ;)


To mogły być helicobater pylori. Jak się je ma to jak nic zapowiedź wrzodów, a tego raczej nikomu nie życzę. Możesz kupić sobie lakmil, on uzupełnia przewód pokarmowy w dobre bakterie. Warto również unikać jedzenia ciastek, cukrów, chleba i ogólnie kwaśnych rzeczy. Jak nie pomoże trzeba byłby zrobić testy na tę bakterię.

#17 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 19 styczeń 2022 - 09:46

Tez uważam, że warto wykonać gastroskopię i kolonoskopię. To nie takie straszne badania, jak się do nich dobrze przygotuje, tak jak radzą tutaj, a mogą dać bardzo trafną diagnozę :)



#18 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 19 styczeń 2022 - 13:29

Może masz coś z żołądkiem? Często przewlekłe zapalenia tak się objawiają, ale warto zapytać o to lekarza.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych