Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dziecko - planowane czy z wpadki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#1 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 08:54

moja kolezanka z praktyk ciagle mowila nie tak dawno bo przed wakacjami ze nie chce dzieci itp a juz jest w ciazy :) u mnie sie juz obudzil ale wiem ze to jeszcze nie ta pora :) wszystko pokolei ...zareczyny slub i dopiero dziecko :)

#2 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 13:25

moja kolezanka z praktyk ciagle mowila nie tak dawno bo przed wakacjami ze nie chce dzieci itp a juz jest w ciazy :)

ile ma lat?wpadka czy sama się zdecydowała?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 17:32

wpadka czy sama się zdecydowała?

a jak myślisz ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 20:22

Tuptunio, też tak pomyślałam,ale skoro to temat o instynkcie to może Krówka pisała jak się szybko koleżance odmieniło? <bezradny></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#5 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:08

wpadla :) szkoda mi dziecka... bo ona jest nie normalna i jego ojcem jest chlopak ktory byl w wiezieniu ;-/ a jej rodzina to patologia ;-/ ja osobiscie sie z nia nie krece bo ona sie mna wysluguje dlatego mam ja gdzies ale tego dziecka mi szkoda... jak to bedzie go bolalo jak sie dowie ze przez wpadke bylo :)

#6 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:13

krowka17, różnie bywa....może dziewczyna zmądrzeje i jak się urodzi dziecko to świetnie sobie poradzi... <bezradny></span>

Tego jej życzę mimo wszystko... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#7 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:19

jak to bedzie go bolalo jak sie dowie ze przez wpadke bylo :)

Krówka wiesz ile dzieci na tym świecie pochodzi z wpadki? :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#8 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:21

Krówka wiesz ile dzieci na tym świecie pochodzi z wpadki?

dokładnie, na pewno więcej niż połowa...jakby się wszyscy przejmowali, to by było strasznie depresyjne społeczeństwo... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#9 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:22

Kahela, a ja bym wpadla w depresje jak bym sie dowiedziala ze bylam poprzez wpadke
:D ale wiem ze to tatus naciskal na mamusie i nie miala wyboru :D wiec jestem dzieckiem szczescia haha :D

#10 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:24

Kahela, a ja bym wpadla w depresje jak bym sie dowiedziala ze bylam poprzez wpadke

depresje to można mieć jak rodzice do domu dziecka by Cię oddali ;-) a zresztą skąd wiesz jaka jest prawda :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#11 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:26

Tilia,

a zresztą skąd wiesz jaka jest prawda

czyli co?

#12 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:26

krowka17, podobno dzieci wpadkowe są szczęśliwsze i bardziej kochane... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#13 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:28

dzieci wpadkowe są szczęśliwsze i bardziej kochane...



heh mogę potwierdzićwłasnym przykładem ;P

[ Dodano: 2008-09-17, 22:30 ]

Kahela, a ja bym wpadla w depresje jak bym sie dowiedziala ze bylam poprzez wpadke
:D ale wiem ze to tatus naciskal na mamusie i nie miala wyboru :D wiec jestem dzieckiem szczescia haha :D



no po prostu rozwalasz dziewczyno na łopatki ... porozglądaj sie dookoła ... przynajmniej połowa dzieci jest przez wpadke ... co nie znaczy że nie są, jak to nazwałaś dziećmi szczescia... :lol:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#14 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:33

Tilia,

a zresztą skąd wiesz jaka jest prawda

czyli co?

Czyli rodzice mogli Ci nie powiedzieć,że jesteś z wpadki,żebyś nie wpadła w depresje :-P

Osobiście śmieszy mnie dzielenie dzieci na szczęśliwe,bo planowane i te z wpadki :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#15 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:36

Osobiście śmieszy mnie dzielenie dzieci na szczęśliwe,bo planowane i te z wpadki


no bo to jest głupie i niepoważne podejście ... sorry krówka, ale czy ty nie uważasz przypadkiem że jak z wpadki to gorsze??

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#16 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:39

nie(d)oceniona, nie jeja... nie chodzi mi o to ze gorsze ;-/ mi by bylo przykro ze nie bylam planowana a nie ze gorsze...

#17 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:41

mi by bylo przykro ze nie bylam planowana

mi nie ;-) ważniejsze by było czy rodzice mnie kochają ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#18 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:43

mi by bylo przykro ze nie bylam planowana

przykro, nie przykro - ja bym sie cieszyła, że mnie nie usunęli i że (wracając do tematu :-P ) mama odnalazła w sobie instynkt macierzyński... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#19 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:43

krowka17, oj ... twoj sposób myślenia jest dla mnie dziwny i niezrozumiały ... niby czemu miłoby ci być przykro ?? że twoi rodzice nie byli kochającą się parą ?? że myśleli też o sobie ?? swoich przyjemnościach ?? kobieto, takie rzeczy sie zdarzają i nie widzępowodu dla którego np. mnie miałoby bbyć przykro... a jak jużpisałam ja jestem z wpadki i dobrze o tym wiem <bezradny></span> i nie ma dla mnie znaczenia jak zostałam poczęta...gdzie tu miejsce na "przykro mi z tego powodu"??



no a koleżanka (wracając do tematu ;P ) jak ma troche oleju w głowie to wychowa dzidziusia jak każda inna matka :) i wcale taki a taki ojciec niebedzie jej w tym przeszkadzał :) każda matka kocha swoje dziecko tylko niektóre dowiadują sie o tym za późno ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#20 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:45

nie(d)oceniona, z tego co wiem to moge wyrazic tutaj wlasne zdanie i nie mam zamiaru nikogo urazac. nie robmy OT





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych