Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Praca dyplomowa.. inżynierska, magisterska, licencjacka...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
716 odpowiedzi w tym temacie

#41 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 01 październik 2008 - 19:37

Mirabelka__22, bedzie dobrze ;) pomyśl że już pozostał jeden dzień mniej do wakacji <umieraam></span> a poważnie szybko zleci ...

ja jeszcze myśle żeby sie załapać na erazmusa w przyszłym semestrze więc mi odpadnie 5 miesięcy na pisanie... nie wiem jak ale będę musiała coś wykombinowaćzeby sobie to jakoś przełożyć ... w sumie nawet nie wiem czy bede mogła sama promotora wybrać czy nie przypiszą mnie do jakiejś grupy odgórnie :( ale dobrze bedzie :)

z tego co kojarze temat masz ??? a na pewno coś o literaturze pisałaś ... <hmm></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#42 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 01 październik 2008 - 19:45

nie(d)oceniona, o literaturze? Temat mam techniczny.

#43 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 01 październik 2008 - 21:31

Mirabelka__22, w sensie że o bibliografii ;)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#44 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:48

Mam problem ze swoja praca.. Bo nie mamy przedmiotow ktore mi sa bardzo potrzebne i nie wiem co teraz. Temat zmienic? Nie wiem czemu tak plan zmienili..

#45 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:51

Mirabelka__22, <hmm></span> a miałaś mieć ?? pogadaj z promotorem niech ci podrzuci tutuły na ten temat, ale pisane w miare zrozumiałym językiem :) nie poddawaj sie

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#46 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:52

Mirabelka__22, jak nie dasz rady sama zdobywać informacji, bo domyślam się, ze to trudne, to może warto zmienić temat? A napisałaś już coś?

#47 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:53

nie(d)oceniona, chodzi oto ze mial byc program do projektowania i go nie ma.. A samej zeby sie uczyc to nie wiem czy jest sens. I musze go zaytac co z tym teraz zrobic.
Bo mam wykonac rysunek do pracy na kompie a nie mielismy w ogole jak to sie robi.. <bezradny></span> Mialo byc teraz i okazalo sie ze nie ma.

#48 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:53

Temat zmienic?

jeżeli jest taka możliwość to zmień...będzie Ci może łatwiej z innym tematem :-)
jeżeli sie oczywiście promotor na to zgodzi ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#49 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:54

Elodi, nie napisalam. Ludzie jeszcze nic nie maja. Troche mi szkoda bo mialam juz literature itd. Ale bede sie meczyc. Jutro chyba pojde i go podpytam co dalej.

#50 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:55

Mirabelka__22, tak jak mówisz - lepiej idź. Póki nic nie napisałaś, to w sumie nic nie straciłaś :] Po co się masz męczyć? :)

#51 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:55

Mirabelka__22, a może ktoś z twoich znajomych za jakąs drobną opłatą by ci pomógł ??

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#52 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 18:57

nie(d)oceniona, najsmieszniejsze jest to ze polowa roku ma projekty, a nie ma ani projektowania jak wczesniej ani programu do rysowania. Nie wiem co to za modyfikacje <bezradny></span> Ale ludzie jeszcze sami nie wiedza co maja i nie zauwazyli problemu

#53 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 02 październik 2008 - 19:01

Mirabelka__22, ale poczekaj ... projekt jako częśc pracy czy jako całość ??

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#54 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 19:14

nie(d)oceniona, calosc. Projekt, czyli liczenie plus do tego rysunek w programie.

#55 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 02 październik 2008 - 19:18

Mirabelka__22, spoko to teraz rozumiem skale problemu :) bo sorry ale sobie pomyślałam że o jakiś mały rysunek to nie ma co afery robić i to sie da jakoś ominąc ... ale teraz rozumiem :) i może rzeczywiście temat bym na twoim miejscu spróbowała zmienić...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#56 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 19:26

nie(d)oceniona, zobacze co on mi tam jutro powie..

[ Dodano: 2008-10-02, 20:27 ]
Chyba juz lepiej teraz z tym isc...

#57 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 02 październik 2008 - 19:30

Chyba juz lepiej teraz z tym isc...

heh zabrzmiało to jakbyśsie właśnie do niego wybierała ;)

pisałaś o jakimś programie... masz do niego dostęp ?? tzn. czy masz go na swoim kompie ??

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#58 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 19:33

nie(d)oceniona, mam, ale nie znam zupelnie obslugi bo nawet podobnego nie mielismy..

#59 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 02 październik 2008 - 19:42

Mirabelka__22, a nie spróbujesz metodą prób i błędów...?? albo sama stworzyć coś od podstaw, albo bazować na czyimś (zawsze można coś podobnego skombinować), wiesz, nie wiem jak twoje umiejętności komputerowe i co to za program, ale myślę ze gdybyś spróbowała zawsze coś załapałabyś ... no i zawsze można sie na konsultacje wybrać ... nie poddawałabym sie tak łatwo skoro już raz wybrałaś temat ... nie wiem też jakby to było z jego zmianą ... a z drugiej strony to jest jednak dodatkowa praca ... nie wiem ... taka jest moja opinia... ja bym próbowała jednak z tym tematem co mam a jednocześnie wybadała jakie są możliwości zmiany tematu. do tego na szybko znaleźć literaturę i przede wszystkim wybierz temat w którym TY sie dobrze czujesz ... powodzenia :-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#60 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 02 październik 2008 - 20:38

nie(d)oceniona, w tym sie srednio czuje. Wiesz u nas ludzie jeszcze nawet ksiazek nie maja wiec nie bylabym tak z tylu..





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych