Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Maszyna do szycia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 13:14

Ja mam zwykłego najprostszego łucznika i wystarcza mi w zupełności :) na takie drobne jakieś przeróbki czy czasem coś uszyć prostego.

#62 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 06:34

ja szyję na starej maszynie mamy ale działa więc nie widzę póki co potrzeby kupowania nowego sprzętu, tym bardziej że bardziej intensywnie zaczęłam się uczyć od całkiem niedawna, najpierw chciałam się zapisać na jakiś kurs, to mi się wydawało najbardziej rozsądnym pomysłem ale koleżanka mnie od tego całkiem odwiodła mówić że przecież tyle inspiracji czeka w internecie że szkoda tracić kasę i zarzuciła mnie całą masą linków, najbardziej do gustu przypadł mi przepisnaszycie i z jego pomocą rzeczywiście robię samiusieńka fantastyczne postępy

#63 banana-song

banana-song
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 16:56

może jednak warto jest rozważyć zakup nowej maszyny, bo wiadomo jak się człowiek w szycie wciągnie to przepadnie na dobre a teraz ... ma 20 lecie działalności i ceny maszyn tak u nich pospadały że ja się nawet nie zastanawiałam długo i sobie wymieniłam na nową bo jak mogłam 500 zł być do przodu na upatrzonym modelu to jednak na kolejna ich okrągłą rocznicę wolałam nie czekać

#64 Chili

Chili
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 15:25

A ile wam zajęła nauka szycia? Chciałabym zacząć, ale nie mam o tym zielonego pojęcia. .. ;D 

#65 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 29 lipiec 2021 - 13:29

Postanowiłam nauczyć się szyć - obecnie mam maszynę SilverCrest i....nie wiem od czego zacząć Co może uszyć taki żółtodziób jak ja? Póki co przeszyłam poszewkę na poduszkę tzn.zmniejszyłam i wyszło  

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#66 odes

odes
  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 30 lipiec 2021 - 06:47

Też zaczynałam od zmniejszania poszewek na poduszki, potem poszły wełniane spodnie do spania dla syna a potem poszłam mu pieluszki na noc. Teraz biorę się za piżamę dla starszaka  Nie wychodzą idealne te uszytki ale i tak jestem dumna z siebie że COS wychodzi ;)

Moim zdaniem dobra na początek jest tkanina silki . Jest prosta do szycia. No i w sklepach kupisz w dobrej cenie, jak na przykląd w sklepie Pinsola. Tak wiec jesli nawet coś nie wyjdzie, to nie będziesz musiała przeżywać, ze dużo za nią zapłaciłaś. 

Romantycznie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych