Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

PAZNOKCIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 23 wrzesień 2007 - 11:47

Możesz żelować swoje własne paznokcie aby je utwardzić.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#42 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 23 wrzesień 2007 - 14:27

Ja właśnie też myślałam nad zażelowaniem swoich własnych paznokci, ale ostatnio usłyszałam, że żel z naturalnych paznokci odpryskuje :roll: i teraz nie wiem... może faktycznie poczekamy na diabliczke, albo inna dziewczynę która się na tym zajmuje bardziej profesjonalnie to nam to wyjaśni ;)

#43 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 23 wrzesień 2007 - 15:47

Mam pytanko..

Zamierzam coś zrobić z paznokciami. Mam w miarę ładne, dość długie. Problem polega na tym,że czasem robią mi się zadziory. Wtedy prawie cały paznokieć jest juz do niczego. Od jakiegoś czasu zastanawiam się w jaki sposób je "wzmocnić". Bardzo podoba mi się paznokcie akrylowe.. Wszystko delikatnie zdobione. Pytanko do znawczyń tematu - czy wystarczy mi nałożenie żelu i ewentualne zdobienia..? Co jaki czas trzeba to odnawiać..? A może jakaś inna opcja..?


Ja bym poleciła metodę żelową, ładnie wygląda i utwardza przy okazji
Uzupełniac trzeba napewno ;) Bo wraz z paznokciem rośnie i to co masz na paznokciu ( nie wiem jak to powiedziec <bezradny></span> ).
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#44 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 23 wrzesień 2007 - 18:37

ostatnio usłyszałam, że żel z naturalnych paznokci odpryskuje


ja miałam zażelowane i faktycznie mi troche poodpryskiwało :-/ potem się wkurzyłam i sama poździerałam reszte :-x teraz jestem pewna, że już nigdy nie skuszę się na robienie czegoś z paznokciami, tak mam poniszczone, że szok :-/ a zawsze miałam ładne i mocne, a te są słabe i cienkie :evil: jak się ma ładne swoje, to szkoda niszczyć jakimiś żelami itp. badziewiami :evil:

#45 Sara

Sara
  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 27 wrzesień 2007 - 22:36

Mnie pomogło łykanie Skrzypovity i smarowanie paznokci balsamem z Herba Studio.
Naprawdę, jeszcze nigdy nie miałam tak twardych, zdrowych i odżywionych paznokci. Do tego zdrowo się błyszczą i zniknęły z nich wszelkie białe plami :)

#46 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 03 październik 2007 - 21:52

Mi osobiście nie podobają sie cekiny czy inne świecidełka na długaśnych paznokciach. Na codzień ograniczam się do starannego wypiłowania i pomalowania bezbarwnym lakierem, ewentualnie francuski. Choć nie powiem, czasami pójdę na manicure :-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#47 anetta05

anetta05
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 04 październik 2007 - 20:20

Ja też własnie zdarłam żelowe tipsy i mam bardzo słabe paznokcie. Nie wiem co z nimi robic bo wyginaja mi się na wszystkie strony.

#48 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 04 październik 2007 - 23:10

Ja też własnie zdarłam żelowe tipsy i mam bardzo słabe paznokcie. Nie wiem co z nimi robic bo wyginaja mi się na wszystkie strony.


Mam to samo i ścięłam je na krótko i wyglądają jak obgryzione. Są tragiczne.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#49 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 05 październik 2007 - 23:16

Poczekać aż odrosną... nie zaszkodzi potraktować odżywką jakąś :)

#50 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 24 październik 2007 - 13:34

kurcze mi żel nie odpryskiwał z paznokci... ale za to prawda że ostatnio zrobiły mi sie słabsze..
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#51 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 31 październik 2007 - 18:18

Polecam LIERAC-krem odzywczy do paznokci a takze odzywke REVLON-odzywka wzmacniajaca dla kruchych i lamliwych paznokci

#52 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 10:13

Oprocz odzywek i wzmacniajacych lakierow....przede wszystkim witaminki. Kazda kosmetyczka wam powie ze pazurki sa odzwierciedleniem tego co sie dzieje w naszym organizmie... slabe, lamliwe i do tego z plamkami bialymi wskazuja ze trzeba wzmocnic caly organizm.. nie da sie wzmocnic stosujac miejscowo odzywke wzmacniajaca bo bedzie dzialac na krotki czas..
Dziewcyznki dbac o siebie, odpowiednia dieta (w sensie nie odchudzanie, ale odpowiednie zywienie).:)

#53 Czekolada

Czekolada
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 11:12

ja osobiscie ciagle jade na tipsach ale mam siorke ktora sie tym zajmuje aiec ten zabieg cviagle mam free

#54 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 09:49

a mnie sie znowu złamal jeden a juz sie cieszyłam , że wszystkie długie a tu znowu jeden sie wyróznia bo szkoda mi reszty obciąć :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#55 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 10:51

calineczko, robisz na swoich naturalnych paznokciach?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#56 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 11:29

calineczko, robisz na swoich naturalnych paznokciach?
_______________

tak tylko swoje nigdy nie miałam tipsów
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#57 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 25 styczeń 2008 - 10:44

a mnie sie znowu złamal jeden a juz sie cieszyłam , że wszystkie długie a tu znowu jeden sie wyróznia bo szkoda mi reszty obciąć :-/

I to jest najbardziej denerwujące... Ja ostatnio bawiłam się z psem i chciałam go złapać za ogon i zamiast tego uderzyłam ręką w lodówkę... i po paznokciu :evil: :evil:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#58 inwazja20

inwazja20
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 11:43

cześć dziewuszki! a ja mam sprawdzony sposób na łamliwe pazurki ;) dużo galaretek, żelatyny itd. galaretki mogą być do picia, do jedzenia, na sucho jak ktoś lubi a żelatynke to wystarczy zjeść pół łyżeczki na dwa dni ;) ja próbowałam i mi pomogło więc może i na wasze pazurki też coś poradzi ;) powodzenia

#59 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 17:01

słyszałam o tym :D galaretki maja jakies tam substancje balastowe , czy cóś co bardzo dobrze wpływa na pazurki :D nooo i sa smaczne hyhyhy

#60 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 27 styczeń 2008 - 17:57

ja próbowałam i mi pomogło więc może i na wasze pazurki też coś poradzi powodzenia

inwazja20,dzięki, spróbuje od jutra bo po zdjęciu tipsiorów nie mogę patrzeć na swoje paznokcie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych