Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Na wesolo - najwieksze wpadki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
210 odpowiedzi w tym temacie

#201 pinacolada

pinacolada
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 09:21

No to niezła akcja ja bym nie wiedziała jak potem rozmawiać z jego rodzicami ;P

#202 67Eve

67Eve
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 21:18

Nigdy potem nie rozmawiałam z jego rodzicami. A z nim tylko raz, przez telefon, kilka dni po tamtej akcji. Potem już kontaktu nie mieliśmy.

#203 Minique

Minique
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 kwiecień 2013 - 17:17

Jak tak czytam o tych waszych wpadkach to aż padam ze śmiechu <leze12></span> Ja jak na razie jeszcze na swoim koncie nie mam żadnych takowych, ale wszystko przede mna :D

Ale koza i tak najlepsza :-P

#204 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4704 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 17:30

Plenerowy seks w zagajniku przy polnej drodze. Zabieramy się do rzeczy  a tu jedzie rowerzysta i się rozgląda. Ja padłam na glebę, a M. powoli podciąga bokserki, potem spodnie, zapina guzik...  :roll:

:lol:  :lol:  :lol:

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#205 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3481 postów

Napisano 08 maj 2018 - 12:29

Ja nie wiem, czy to na wesoło, bo na razie jestem zła jak osa.
Wczoraj w nocy mieliśmy szybką akcję, po której jeszcze nie posprzątałam jak wpadli rano na kawę Brzydkiego rodzice. No ale przekręciłam klucz w drzwiach od sypialni i poszłam do kuchni. I co?? Teść postanowił połazić nam po domu. (Czy tylko mi to wydaje się niekulturalne?????!!!!) I przekręcił kluczyk i wszedł nam do sypialni :-/ a tam na podłodze moja bielizna z rodzaju tych nie do pokazywania, wibrator, że już o zużytych gumkach nie wspomnę...Zauważyłam go jak już wychodził. Mruknęłam tylko, że nic ciekawego na piętrze nie mamy i nie musi zwiedzać. Ale mnie zdenerwował. No wchodzić komuś do sypialni?!
Ciekawe co sobie pomyślał...

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#206 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5493 postów

Napisano 08 maj 2018 - 13:37

@Aspirynkaaa wow, współczuję takiej akcji  :-/

Ja też nie rozumiem jak można komuś przekręcić kluczyk w sypialni i tak po prostu sobie wejść... Jeśli ktoś zamyka jakiś pokój to chyba logiczne, że nie chce go pokazywać  :lol:

Chyba nie pozostaje Ci nic innego jak następnym razem brać kluczyk ze sobą.

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#207 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4704 postów

Napisano 08 maj 2018 - 19:15

@Aspirynkaaa no to nie było okej, że wlazł Wam do sypialni, ale cóż :-P

Może to nie wpadka, ale moja mama kiedyś powiedziała mi, że mama M. jak była na kawie z nią to wypytywała czy ona coś przeczuwa, że uprawiamy seks. Moja mama mówi, że ją zatkało i nie wiedziała jak wybrnąć. W końcu powiedziała, że to nasza sprawa i chyba tamta dała za wygraną.

A drugie to jak mama M. szukała czegoś w jego plecaku a on miał tam gumki i to żuzyte, bo wyrzucaliśmy je poza domem żeby nikt się nie oburzał. I ona pyta co to jest, a on na to, że to jego siostry, a ona okej i poszła.  :lol:  :lol:  :lol:

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#208 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3481 postów

Napisano 09 maj 2018 - 13:14

Chyba nie pozostaje Ci nic innego jak następnym razem brać kluczyk ze sobą.

A zamawiając drzwi z kluczem myślałam, że to dla dzieci :lol:

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#209 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9404 postów

Napisano 10 maj 2018 - 23:04

@Aspirynkaaa nie dziwie się, że byłaś wściekła. Nie wiem co teść miał w głowie, no ale chyba zamknięte drzwi na klucz o czymś świadczą...

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#210 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3481 postów

Napisano 11 maj 2018 - 09:44

ale chyba zamknięte drzwi na klucz o

Ale nawet jakby były otwarte.. Jakoś sobie nie wyobrażam pójść do kogoś i bez pozwolenia wejść na piętro i oglądać pokoje. To chyba jest oczywiste, że dół jest strefą gościnną, a góra to część sypialna, intymna?

#211 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9404 postów

Napisano 12 maj 2018 - 10:00

@Aspirynkaaa tak wiem, że nawet jeśli otwarte to nie powinien wchodzić, ale miałam na myśli, że nawet jeśli nie pomyślał, że to nie eleganckie to zamknięte drzwi powinny dać już całkiem jasny sygnał, że nie wolno wchodzić. 

Znam osobę, która zwiedza domy "na dziecko"  :lol: niby bierze malucha i daje się oprowadzać po domu  <umieraam>

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png