Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

problem ze skórą.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#61 annimka

annimka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 22:06

Żeby poprawić kondycję skóry, to musimy przede wszystkim dobrze się odżywiać i pić dużo wody i jakieś herbatki ziołowe. Po drugie, ważne jest, żeby codziennie wieczorem dokładnie zmywać makijaż, a najlepiej od razu po powrocie do domu :) Dobrze jest też brać jakieś tabletki na oczyszczenie, jak ten Derminax, bo tak naprawdę wszystko zaczyna się głęboko w naszym organizmie :)


jesli chodzi o nasze zdrowie to zgadzam sie z przedmowczynia - wszystko przez tokstyny jakie sa w naszym organizmie - tluszcze, chemia, szybkie dania, mrozone pizze i inne paskudztwa, powoduja, ze i nasza skora i nasze wnetrze, zle sie ze wszystkim czuje. musimy o siebie zadbac poprzez zdrowe odzywianie sie, ruch i systematycznosc we wszystkim, co robimy :) Sama to zaczelam, wiec jestem tego swietnym przykladem. Pomogla mi w tym pani Ada Kostrz - Kostecka i jej ksiazka "Zatrzymaj mlodosc", za co serdecznie tej Pani dziekuje :)

#62 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 29 maj 2022 - 10:40

ja się bardzo przekonalam do kosmetyków robionych na receptę, są świetne, niedrogie i mają dobre składy, w DOZ można szybko zrealizować na nie receptę



#63 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 29 maj 2022 - 17:40

To fakt, kilka razy miałam od dermatologa receptę na takie leki recepturowe, pomagały szybko na problemy skórne. Miały świetne składy, bez konserwantów i innych dziwnych składników. Nie wszystkie apteki mają do tego odpowiednie zaplecze, ale zawsze bez problemu mi je robili w dozie.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych