Rejestracja Zaloguj  
 

RSS Uzaleznione Rangi Mapa                       Kontakt SzukajAlbum Regulamin Reklama na forum

 

Przyłącz się do najsilniejszego trendu na świecie - wellness


Poprzedni temat :: Następny temat
Hemoridy?
Autor Wiadomość
Alicja:) 
aliena





Informacje:
Wiek: 22
Dołączyła 176 dni temu
Posty: 65
Skąd: Wrocław

Profil:
Imię: Alicja
Włosy: blond
Stan: w stałym związku:)
Partner: Bartosz
Wysłany: 2008-04-17, 20:33   Hemoridy?

Hej dziewczynki, mam problem taki mało apetyczny ale cóż życie :cry: !Od jakiegoś czasu czuję ból przy wypróżnianiu i jak się podcieram jest trochę krwi czy to możliwe,że mam hemoroidy czy to coś innego?Miałyście kiedyś coś takiego? Ostatnio kupiłam maść avenoc, myślałam,że mi przeszło, ale niestety jeszcze nie! Pomóżcie!pozdawiam
_________________
 
 
 
REKLAMA







paulcia 





Informacje:
Wiek: 20
Dołączyła 52 dni temu
Posty: 275

Profil:
Stan: dziewczyna mojego chłopaka
Wysłany: 2008-04-17, 21:03   

ja miałam zapalenie pęcherza i tez miałam takie objawy jak ty. Zażywałam jakieś tabletki bez recepty, ale przechodziło na krótko. Dopiero jak poszłam do lekarza, dał skierowanie na badania i przepisał antybiotyk. Minęło 3 miesiące i jak na razie choroba nie wraca ;-)
_________________
 
 
Alicja:) 
aliena





Informacje:
Wiek: 22
Dołączyła 176 dni temu
Posty: 65
Skąd: Wrocław

Profil:
Imię: Alicja
Włosy: blond
Stan: w stałym związku:)
Partner: Bartosz
Wysłany: 2008-04-17, 21:17   

Ale mi nie chodzi o pęcherz nie boli mnie jak oddaję mocz tylko jak się wypróżniam!Ale dzięki:)
_________________
 
 
 
niki 





Informacje:
Wiek: 24
Dołączyła 483 dni temu
Posty: 1406
Skąd: wałbrzych

Profil:
Imię: monika
Wzrost: 170
Włosy: blond
Partner: Michał :*
Wysłany: 2008-04-17, 21:20   

nie miałam nigdy hemoroidów, więc nie wiem jak to się czuje, ale przewiałam sobie kiedyś i pecherz i tyłek i lekarka przepisała mi jakąś maść, całkiem skuteczna bo problem zniknął, no a pęcherz został innymi środkami wyleczony

może to pomoże
Typowe objawy choroby hemoroidalnej to świąd, pieczenie i sączenie, pozostawianie śladów stolca, jasnoczerwone ślady krwi na stolcu i papierze toaletowym lub bieliźnie, a także uczucie niekompletnego wypróżnienia.
Najczęściej występuje kilka objawów łącznie, które dla pacjenta są bardzo nieprzyjemne i mogą znacznie obniżyć komfort życia osoby dotkniętej tą chorobą.

Nie wiadomo dokładnie, ile osób cierpi na opisane dolegliwości. Przypuszcza się, że co trzecia osoba po 30 roku życia sporadycznie lub często cierpi na hemoroidy.
Wiadomo jednak, że znaczna część osób starszych dotknięta jest tą dolegliwością.

Przyczyną krwawienia, bólu, świądu w okolicy odbytu nie zawsze muszą być hemoroidy: skóra wokół ujścia odbytnicy jest bardzo wrażliwa. Łatwo dochodzi tam do podrażnień, skaleczeń lub zapalenia. W ten sposób może dojść np. do powstania szczeliny odbytu. Pod pojęciem tym rozumiemy głębokie pęknięcie lub owrzodzenie śluzówki odbytnicy, w którym w miarę upływu czasu może dojść do zapalenia. Szczelina może powodować ostry ból oraz często nieznaczne krwawienie.
W okolicy odbytu dochodzi często także do powstania egzemy okołoodbytniczej (zapalna choroba skóry w okolicy odbytu) oraz łagodnych guzkowatych płatków skóry.
Przy częstym występowaniu i utrzymywaniu się dolegliwości w okolicy odbytu należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.
Za tymi objawami mogą kryć się także poważne schorzenia, co jednak zdarza się stosunkowo rzadko. Tylko badanie lekarskie może wykluczyć takie podejrzenie.

żródło:http://hemoroidy.info.pl//?section=patients&action=suspect&id=9
_________________
Kobieta chce być kochana bez powodu, bez dlaczego, dobrych manier, wdzięku, inteligencji, ale dlatego, że ona jest.
 
 
Madae 




Informacje:
Dołączyła 350 dni temu
Posty: 6473
Skąd: Pokaż na mapie

Profil:
Wysłany: 2008-04-17, 21:57   

Alicja:) a moze to zwykłe skaleczenie odbytnicy ??? skaleczenie w takim miejscu potrafi goic sie bardzo długo..i przy kazdym podraznieniu ( np wypróznianiu sie) odnawia sie i krwawi...
 
 
paulcia 





Informacje:
Wiek: 20
Dołączyła 52 dni temu
Posty: 275

Profil:
Stan: dziewczyna mojego chłopaka
Wysłany: 2008-04-17, 23:14   

Alicja:) napisał/a:
Ale mi nie chodzi o pęcherz nie boli mnie jak oddaję mocz tylko jak się wypróżniam!


No własnie...źle Cie zrozumiałam :oops:

Może faktycznie to jest zwykłe skaleczenie odbytnicy, ale lepiej tego nie bagatelizować tylko dmuchać na zimne ;-)
_________________
 
 
unifine 
smoczek jestem....





Informacje:
Wiek: 35
Dołączyła 82 dni temu
Posty: 133
Skąd: Poznań - okolice

Profil:
Wzrost: 170
Włosy: brunetka
Stan: mężatka
Partner: Arek
Wysłany: 2008-04-19, 09:41   

jeśli przy wypróżnianiu odczuwasz ból - to są duże szanse na to że to żylaki odbytu - wiem coś o tym - strasznie to nieprzyjemne......na początek możesz kupić maśc w aptece i dozowac doodbytniczo - powinna pomóc - ale jeśli nie ustąpi to do lekarza trzeba iść.....aha i dietę przestrzegaj żeby zatwardzeń nie był - wtedy szybciej się goją ;-) POWODZENIA
_________________
Kobieta zmienną bywa....
 
 
Alicja:) 
aliena





Informacje:
Wiek: 22
Dołączyła 176 dni temu
Posty: 65
Skąd: Wrocław

Profil:
Imię: Alicja
Włosy: blond
Stan: w stałym związku:)
Partner: Bartosz
Wysłany: 2008-04-20, 12:26   

dzięki wielkie pozdrawiam:)
_________________
 
 
 
smerfetkahh 




Informacje:
Dołączyła 212 dni temu
Posty: 1588

Profil:
Ostrzeżeń: [6]
Wysłany: 2008-04-23, 18:25   

Alicja:), ja mam hemoroidy chyba juz od 10 lat,ale krwawie bardzo rzadko.
Ale nieraz jak mi wyjdzie to nie moge siedziec,stac nic!!!katastrofa.
Ale coz to jest na cale zycie nawet operacja tego swinstwa na dlugo nie starcza :-(

Wydaje mi sie z twojego opisu,ze ja masz wiec musisz teraz uwazac by nie siadac na zimnym aby nie przeziebic,nie jesc ostro ani duzo slodyczy...
 
 
LeeLoo 
zakochana





Informacje:
Wiek: 21
Dołączyła 233 dni temu
Posty: 290
Skąd: Wrocław

Profil:
Imię: Magdalena
Stan: zaręczona
Partner: Sławuś
Wysłany: 2008-04-23, 19:43   

Hemoroidy to przyjaciel na całe życie niestety. JA rok temu ich się nabawiłam i od tamtej pory co rusz się odnawiają.
Jeśli dotykając odbytu masz wrażenie, że wypadło Ci jelito tzn. że to na pewno hemoroidy.
Ja właśnie gdy pierwszy raz dostałam to się przestraszyłam i chciałam po pogotowie dzwonić :-D Dziadek szybko mnie uświadomił co potwierdził lekarz.
Leczenie hemoroidów jest bardzo kosztowne, gdyż leki nie są refundowane ja polecam mieś zawsze w domu tabletki pelertocin-bierze się je trzy razy dziennie i jakieś czopki na hemoroidy. Niestety nigdy nie wiadomo kiedy znów zapragną się pojawić, a głupio biegać co jakiś czas do lekarza po te same leki.
Co do operacji to słyszałam, że są mało skuteczne...
_________________


 
 
 
smerfetkahh 




Informacje:
Dołączyła 212 dni temu
Posty: 1588

Profil:
Ostrzeżeń: [6]
Wysłany: 2008-04-23, 21:39   

LeeLoo, ale hemoroidy sa takzew srodku,niekoniecznie musza wylazic,jednak te co wylaza bardziej bola wydaje mi sie.
Co do leczenia to ja tylko uzywam czopkow propolisowych z PL sa najlepsze i nie szkodza,mozna je brac dlugoooo i sa tanie 12 zl chyba.
 
 
unifine 
smoczek jestem....





Informacje:
Wiek: 35
Dołączyła 82 dni temu
Posty: 133
Skąd: Poznań - okolice

Profil:
Wzrost: 170
Włosy: brunetka
Stan: mężatka
Partner: Arek
Wysłany: 2008-05-03, 11:04   

smerfetkahh napisał/a:
czopkow propolisowych
- a jakie działanie one mają ??? ? może też spróbuje ?
_________________
Kobieta zmienną bywa....
 
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | 'babskiswiat' template created by joli for babskiswiat.net

REKLAMA

Kup link reklamowy!

Ranking-Hits


POLECAMY:


sex shop

Vichy

Wybielanie Zębów

Sex Anonse

kredyt

Buty

Gotowe projekty domów

Kosmetyki do włosów

Wirtualny Seks

sukienki satynowe

usługi informatyczne wdrożeniowe

Filmy erotyczne

Obuwie damskie

Forum dla Mamy i Taty

MeskiSwiat.NET - Nagie Kobiety

moda, uroda, zdrowie


Części do samochodów amerykańskich