Informacje: Wiek: 25 Dołączyła 348 dni temu Posty: 4016 Skąd: mam wiedzieć?
Profil:
Wysłany: 2008-01-10, 11:22 Bio-C.L.A
Jestem ciekawa czy któraś z was próbowała tych odchudzających kapsułek i czy one są takie rewelacyjne ja to powszechnie wiadomo?? Dzisiaj je kupiłam i chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.
Cytat:
CLA (Conjugated Linoleic Acid – Sprzeżony kwas linolowym -) jest zmodyfikowanym kwasem tłuszczowym występującym w niewielkich ilościach w naszym pożywieniu.
Zastosowanie CLA jako suplementu diety wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej (hamuje proces powstawania i rozrostu komórek tłuszczowych), poprawia witalność, oraz zwiększa rezerwy energetyczne organizmu.
CLA poprzez działanie termogeniczne (zwiększające temperaturę ciała) wpływa bezpośrednio na redukcję tłuszczu zapasowego, oraz na zwiększenie produkcji energii pochodzącej z kwasów tłuszczowych. Energia uwolniona z kwasów tłuszczowych służy poprawieniu wytrzymałości ogólnej, często obniżonej zastosowaniem niskokalorycznej diety.
Stosując systematycznie CLA przez okres kilku tygodni można uzyskać ok.40% redukcję tkanki tłuszczowej więcej.
CLA wykazuje również silne działanie antyoksydacyjne (przeciwutleniające) tzn. może wiązać i neutralizować "wolne rodniki" - wzmacnia system odpornościowy - zwiększa siły obronne organizmu. Kwas linolowy poprawia transport składników odżywczych przez błony komórkowe, co wpływa na przyśpieszenie regeneracji organizmu po intensywnych wysiłkach fizycznych.
Stwierdzono że suplementacja CLA wpływa na ładny wygląd skóry, uelastycznia ją oraz likwiduje efekt tkz: pomarańczowej skórki zwanej "celulitisem".
_________________ "miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"
Informacje: Wiek: 21 Dołączyła 174 dni temu Posty: 3068 Skąd: Pokaż na mapie
Profil:
Wysłany: 2008-01-12, 23:19
kiedyś brałam coś podobnego,w odchudzaniu mi raczej nie pomogło-pewnie dlatego że nie cwiczyłam.ale po jakimś czasie źle sie po tym czułam więc przestałam brac.efekt taki że kasy ubyło a nie kilogramów
Informacje: Wiek: 16 Dołączyła 90 dni temu Posty: 107 Skąd: Opole
Profil: Imię: I'm Sabina
Wzrost: 160
Włosy: blond
Stan: niech żyje wolność i swoboda ;P
Wysłany: 2008-02-17, 22:22
siostra mojej kumpeli je brała i podobno te tabsy poskutkowały i miała tak że jak zjadła kawałek ziemniaka i pieczywo Wasa to już była najedzona (czy jakoś tak)
jak ostatnio ją zobaczyłam to aż byłam w szoku ile ona schudła! nie poznałam. 10 kg niej w ciągu 3 miesięcy stosowania Bio C.LA. ja chciałam sie skusić na wakacje żeby nieco zrzucić kg ale doszłam do wniosku że nie warto faszerować sie tabletkami a lepiej nieco się poruszać i zmienić nawyki żywieniowe na lżejsze. i schudłam w wakacje 4 kg to była radość dla mnie
_________________ Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja
ja teraz łykam Cidrex inaczej ocet jabłkowy i chrom. mama Struśka mnie tak namówiła, że ponoć bardzo wspomaga odchudzanie. co mogę powiedzieć? już schudłam troszkę, ale ograniczam jedzenie i ćwiczę. czy Cidrex w tym pomaga? nie wiem na miesiąc to koszt około 30zł.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum